82'
82'
82'
82'

PAOK rozpoczął spokojnie i chyba za spokojnie, bo Ajax już w 10. minucie wyszedł na prowadzenie. Z rzutu wolnego z bocznej strony boiska piłkę uderzył Hakim Ziyech, a ta po kontakcie z głową Dimitrisa Giannoulisa wpadła do bramki. Po tym golu gospodarze obudzili się nieco i zaczęli szukać swojej szansy. Udało się w 32. minucie. Z kontrą wyszedł Diego Biseswar i po zbliżeniu się do pola karnego zagrał piłkę na lewo do Giannoulisa, a ten bez namysłu wycofał ją do Chuby Akpom, którego strzału nie miał szans wybronić André Onana. W 39. minucie zrobiło się 2:1. Z rzutu wolnego piłkę dośrodkował Biseswar, a między obrońców wbił się Leo Matos i głową trafił do siatki.

Drugie 45 minut PAOK rozpoczął aktywnie, ale po dwunastu minutach gry to goście zdobyli bramkę, a do siatki trafił Klaas-Jan Huntelaar, którego nastrzelił Fernando Varela. Gospodarz po tej stracie nie mieli już siły przebicia, by znów wyjść na prowadzenie.

10' 0:1 Bramka (samobójcza)