87'
Żółta kartka 12'
17'
Bruno Gama
Facundo Bertoglio zagrał piłkę do Bruno Gamy, który z obszaru pola karnego uderzył na bramkę z woleja, a Živko Živković z trudem wybronił ten strzał.
Bruno Gama
25'
Mocny strzał zza pola karnego oddał Andrija Živković, ale piłka poszła w środek bramki, gdzie złapał ją Zacharie Boucher.
26' 0:1 Bramka
Asystent: Daniel Mancini
Z dystansu mocny strzał oddał Bruno Gama. Živko Živković z trudem wybronił to uderzenie, ale do odbitej piłki dopadł Daniel Mancini i odegrał ją do lepiej ustawionego Facundo Bertoglio, który z pięciu metrów trafił do bramki PAOK-u.
Karol Świderski
Wchodzi:Karol Świderski
Schodzi:Shinji Kagawa
Amr Warda
49'
Amr Warda
Amr Warda strzelił na bramkę Arisu z dystansu, ale Zacharie Boucher skutecznie zablokował to uderzenie.
Żółta kartka 50'
55' Zmiany
Wchodzi:Dimitris Manos
Schodzi:Bruno
69' 0:2 Bramka
Aris wyszedł z kontrą. Po małym chaosie w polu karnym na bramkę strzelił Bruno Gama, ale ten strzał zablokował Živko Živković. Jednak przy dobitce Dimitrisa Manosa bramkarz PAOK-u nie miał już szans.
71' Zmiany
Wchodzi:Ergys Kaçe
Schodzi:Bruno Gama
Ergys Kaçe
71' Zmiany
Wchodzi:Xande Silva
Schodzi:Facundo Bertoglio
Xande Silva
72'
Andrija Živković wstrzelił piłkę z prawego skrzydła, a w polu karnym wyżej od obrońców wyskoczył Karol Świderski, lecz jego strzał głową na linii bramkowej zablokował Zacharie Boucher.
77'
Za faul na Andriju Živkoviciu w polu karnym sędzia podyktował rzut karny, ale po analizie VAR swoją decyzję cofnął.
Schodzi:Rodrigo
81' Żółta kartka
Żółta kartka 81'
85'
Najpierw z dystansu strzelił Michael Krmenčík. Strzał ten zablokował Zacharie Boucher, ale dobijał Fernando Varela. Jednak piłkę głową z linii bramkowej wybił Giorgos Delizisis.
86' Zmiany
Wchodzi:Yohan Benalouane
Schodzi:Lucas Sasha
Yohan Benalouane
87' Zmiany
Wchodzi:Cristian Ganea
Schodzi:Daniel Mancini
Cristian Ganea
Bramka 1:2 87'
Piłka wstrzelona z głębi pola i odbita głową przez jednego z obrońców Arisu w polu karnym trafiła pod nogi Sveriria Ingi Ingasona, który strzałem z kilku metrów trafił do siatki.
Żółta kartka 88'
90' +2' Żółta kartka
Vieirinha
Bramka (rzut karny) 2:2 90' +4'
Vieirinha
Zacharie Boucher wyszedł do wysokiej piłki i trafił pięścią Sverrira Ingi Ingasona, za co sędzia podyktował rzut karny. Do "jedenastki" podszedł Vieirinha i nie pomylił się.