75'
90' +3
90' +3
5'
Z lewego skrzydła piłkę zagrał w pole karne Dimitris Giannoulis, a z kilku metrów na bramkę uderzył Antonio Čolak. Na miejscu był jednak Fabiano i zablokował strzał Chorwata.
16' 0:1 Bramka
Asystent: Jan Lecjaks
Jan Lecjaks wstrzelił piłkę z lewego skrzydła, a Eric Bauthéac wykorzystał błąd w ustawieniu defensywy PAOK-u i strzałem w róg bramki otworzył wynik meczu.
17' Żółta kartka
24' Żółta kartka
Ádám Lang
Żółta kartka 33'
36' Żółta kartka
44'
Andrija Živković uderzył z dystansu z ostrego kąta, ale piłka trafiła w ramiona Fabiano.
Douglas Augusto
Wchodzi:Douglas Augusto
Schodzi:Anderson Esiti
Bramka 1:1 56'
Thomas Murg
Asystent: Stefan Schwab
Andrija Živković z narożnika pola karnego zagrał piłkę do Stefana Schwaba, który jednak stał tyłem do bramki i zmuszony był oddać futbolówkę swojemu rodakowi Thomasowi Murgowi, a ten strzałem po ziemi pokonał Fabiano.
Żółta kartka 59'
60'
Marinos Tzionis po kontrze znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Živko Živković wyszedł z bramki i skracając kąt skuteczne przeszkodził rywalowi.
61' Żółta kartka
Schodzi:Leo Matos
70'
Douglas Augusto oddał potężny strzał z dystansu, a Fabiano nawet nie starał się łapać piłki tylko ją zblokował.
Schodzi:Thomas Murg
75' Zmiany
Wchodzi:Giannis Kousoulos
Schodzi:Jordi Gómez
75' Zmiany
Wchodzi:Ernest Asante
Schodzi:Fotis Papoulis
76' Zmiany
Wchodzi:Andronikos Kakoullis
Schodzi:Michal Ďuriš
85'
Stefan Schwab z obszaru pola karnego uderzył na bramkę z woleja, ale piłka po koźle wpadłą w ręce Fabiano.