69'
77'
80'
80'

W 29. minucie Vieirinha zagrał piłkę z rzutu wolnego, a próbujący przeciąć podanie Sito odegrał ją pod nogi Karola Świderskiego, który wykorzystał ten błąd i trafił do siatki gości.

W 59. minucie Maurico uderzył piłkę z dystansu, ale ta trafiła w Dimitrisa Pelkasa i odbita przez obrońcę znów znalazła się pod nogami zawodnika PAOK-u, który w sytuacji sam na sam pokonał Nikosa Papadopoulosa. Początkowo sędzia odgwizdał pozycję spaloną, ale po analizie VAR gol został ostatecznie uznany.

W 64. minucie Dani Suárez tuż przed polem karnym sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Świderskiego za co sędzia ukarał go czerwoną kartką.

W 79. minucie wynik podwyższył Lazaros Labrou, który wbiegając na drugi słupek skutecznie wykończył podanie Josipa Mišicia.

W 84. minucie rezultat zamknął Marc Fernández po podaniu Adriana Riery. Jednak trzy minuty trwało zanim Hiszpan mógł świętować bramkową zdobycz, bowiem Manolis Skoulas analizował całą akcję za pomocą VAR-u.

Bramka 1:0 29'
Bramka 2:0 59'
60' Zmiany
Wchodzi:Adrián Riera
Schodzi:Sito
Adrián Riera
61' Żółta kartka
Dani Suárez
Dani Suárez
Zmiany 61'
Wchodzi:Lazaros Labrou
Schodzi:Dimitris Pelkas
65' 2 Żółte > Czerwona kartka
Dani Suárez
Dani Suárez
69' Zmiany
Schodzi:Karol Świderski
77' Zmiany
Schodzi:Maurício
87' 3:1 Bramka
Asystent: Adrián Riera
Żółta kartka 90' +3'
90' +6' Żółta kartka