80'
80'
84'
84'

W 15. minucie Chuba Akpom wywalczył rzut karny, ale kapitan PAOK-u Vierinha okazji na prwadzenie w tym meczu nie wykorzystał, bo jego uderzenie z jedenastu metrów wybronił Christos Theodorakis. W 39. minucie portugalski duet Vieirinha - Sérgio Oliveira wypracował bramkową sytuację. Pierwszy z nich zagrał futbolówkę z lewego skrzydła, a drugi w dogodnej sytuacji uderzeniem głową pokonał golkipera Atromitosu. W doliczonym czasie gry pierwszej części Akpom po raz drugi wywalczył "jedenastkę", którą tym razem skutecznie wykorzystał Diego Biseswar. W 81. minucie wynik ustalił Karol Świderski. Piłkę po błędzie Theodorakisa trafiła do Biseswara, który zdecydował się odegrać ją do Polaka, który strzałem po ziemi trafił do bramki.

Vieirinha
Niewykorzystany rzut karny 16'
Vieirinha
19' Żółta kartka
Henrique
34' Żółta kartka
Giorgos Manousos
58' Zmiany
Schodzi:Henrique
65' Żółta kartka
Asystent: Biseswar
84' Zmiany
Wchodzi:Kort
Schodzi:Umbides
90' 2 Żółte > Czerwona kartka