72'
72'
78'
78'

PAOK wyszedł na prowadzenie w 13. minucie, a bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył kapitan gospodarzy Vieirinha. W 34. minucie Josip Mišić wstrzelił piłkę z prawego skrzydła wprost do Karola Świderskiego, który był nieco zaskoczony, a odbita od niego piłka trafiła w poprzeczkę. Na miejscu był jednak Sverrir Ingi Ingason i z bliska trafił do siatki. W 41. minucie z rzutu wolnego piłkę zagrał w pole karne Mišić, a doskonale do futbolówki wyszedł Ingason i głową podwyższył wynik.

W 52. minucie Świderskiego zatrzymał niezgodnie z przepisami Spyros Risvanis, a ponieważ było to w polu karnym sędzia p analizie VAR wskazał na jedenasty metr. Rzut karny skutecznie wykorzystał poszkodowany Polak. W 56. minucie Roland Ugrai strzelił gola z rzutu wolnego. Ten gol nie pomógł gościom, bo w 83. minucie wynik na 5:1 ustalił Mišić, który głową wykończył centrę Rodrigo.