83'
83'
90' +5
90' +5

W 43. minucie Omar El Kaddouri miał doskonałą okazję na otwarcie wyniku, ale jego wysiłek zablokowała poprzeczka.

W 49. minucie Paschalis Staikos uderzył mocno z dystanu, ale Alexandros Paschalakis zatrzymał piłkę. Jednak zrobił to niepewnie co wykorzystał Juan Neira i z bliska otworzył wynik meczu. W 58. minucie świetną centrę pod bramkę zagrał Dimitris Giannoulis, a do siatki szybkim uderzeniem trafił grający dopiero kilkadziesiąt sekund Christos Tzolis. Sędzia początkowo odgwizdał pozycję spaloną, ale ostatecznie po informacji z wozu VAR gol został uznany. W 72. minucie Karol Świderski głową wykończył centrę z kornera Miroslava Stocha, ale piłkę praktycznie z linii bramkowej wybił Neira. W 87. minucie Anestis Nastos pociągnął w polu karnym Chubę Akpoma i sędzia po dłuższej analizie VAR podyktował rzut karny. Karę wymierzył sam poszkodowany w tej sytuacji i PAOK odniósł szczęśliwe zwycięstwo. Wynik ustalił w dziesiątej minucie doliczonego czasu gry El Kaddouri, który skutecznie dobił wybroniony strzał Świderskiego.

43' Żółta kartka
Braun
Christopher Braun
49' 0:1 Bramka
Asystent: Giannoulis
64' Zmiany
Wchodzi:Deligiannidis
Schodzi:Korovesis
Panagiotis Deligiannidis
64' Zmiany
Schodzi:Esiti
76' Żółta kartka
João Victor
83' Zmiany
Wchodzi:Noikokyrakis
Schodzi:Staikos
Żółta kartka 84'
Tzolis
90' Żółta kartka
El Kaddouri
90' +5' Żółta kartka