76'
76'
90' +5
90' +5

W 43. minucie Omar El Kaddouri miał doskonałą okazję na otwarcie wyniku, ale jego wysiłek zablokowała poprzeczka.

W 49. minucie Paschalis Staikos uderzył mocno z dystanu, ale Alexandros Paschalakis zatrzymał piłkę. Jednak zrobił to niepewnie co wykorzystał Juan Neira i z bliska otworzył wynik meczu. W 58. minucie świetną centrę pod bramkę zagrał Dimitris Giannoulis, a do siatki szybkim uderzeniem trafił grający dopiero kilkadziesiąt sekund Christos Tzolis. Sędzia początkowo odgwizdał pozycję spaloną, ale ostatecznie po informacji z wozu VAR gol został uznany. W 72. minucie Karol Świderski głową wykończył centrę z kornera Miroslava Stocha, ale piłkę praktycznie z linii bramkowej wybił Neira. W 87. minucie Anestis Nastos pociągnął w polu karnym Chubę Akpoma i sędzia po dłuższej analizie VAR podyktował rzut karny. Karę wymierzył sam poszkodowany w tej sytuacji i PAOK odniósł szczęśliwe zwycięstwo. Wynik ustalił w dziesiątej minucie doliczonego czasu gry El Kaddouri, który skutecznie dobił wybroniony strzał Świderskiego.

43' Żółta kartka
49' 0:1 Bramka
Asystent: Dimitris Giannoulis
64' Zmiany
Wchodzi:Panagiotis Deligiannidis
Schodzi:Nikos Korovesis
Panagiotis Deligiannidis
64' Zmiany
Schodzi:Anderson Esiti
76' Żółta kartka
João Victor
83' Zmiany
Wchodzi:Vangelis Noikokyrakis
Schodzi:Paschalis Staikos
Żółta kartka 84'
90' Żółta kartka
Chuba Akpom
Bramka (rzut karny) 2:1 90' +1'
Chuba Akpom
Żółta kartka 90' +5'
90' +5' Żółta kartka