84'
84'
84'
84'

W 4. minucie Mady Camara zza pola karnego uderzył z półobrotu, ale lecącą pod poprzeczkę piłkę złapał Alexandros Paschalakis. W 7. minucie Ruben Semedo z bliska uderzył głową, ale Paschalakis przydusił piłkę do linii bramkowej. Nie zrobił tego jednak skutecznie, bo Youssef El Arabi zdołał ją wbić do siatki. Jednak gol ten nie został ostatecznie uznany, bowiem po dłuższej analizie VAR okazało się, że nieco wcześniej napastnik gości był na pozycji spalonej. W 23. minucie kapitan PAOK-u Vieirinha popełnił błąd w defensywie i piłkę przejął Mathieu Valbuena, po czym zagrał ją z prawego skrzydła wprost do wbiegającego pod bramkę El Arabiego, który strzałem tuż przy słupku trafił do siatki. W 29. minucie świetny strzał z dystansu w krótki róg bramki oddał Giorgos Masouras, ale Paschalakis zdołał wybić piłkę poza boisko. W 45. minucie Vieirinha ładnie przymierzył z rzutu wolnego, ale nie zmusił do wielkiego wysiłku José Sá.

W drugiej połowie wiele się nie działo.

23' 0:1 Bramka
El Arabi
Asystent: Valbuena
Youssef El Arabi
Fernando Varela
Żółta kartka 48'
Varela
66' Żółta kartka
Schodzi:El Kaddouri
71' Zmiany
Schodzi:Maurício
75' Zmiany
Wchodzi:Cissé
Schodzi:Ba
Pape Abou Cissé
77' Żółta kartka
Ranđelović
83' Zmiany
Wchodzi:Fortounis
Schodzi:Valbuena
Kostas Fortounis
84' Zmiany
Wchodzi:Hassan
Schodzi:El Arabi
Ahmed Hassan
84' Zmiany
Wchodzi:Gaspar
Schodzi:Camara
Bruno Gaspar
90' +3' Żółta kartka
José Sá
90' +6' Żółta kartka