73'
73'
75'
75'

Już w 5. minucie PAOK wyszedł na prowadzenie. Z kornera piłkę wstrzelił pod bramkę Diego Biseswar, a w "szesnastce" błąd bramkarza wykorzystał Leo Matos i głową po koźle trafił do siatki. W 37. minucie długą piłkę przyjął w polu karnym Chuba Akpom i wyłożył ją do Leo Jaby, który wpadł pod bramkę i w sytuacji sam na sam pokonał Kostasa Kapoutaglisa. W 46. minucie Diego Biseswar szybkim podaniem uruchomił na lewej stronie Leo Jabę, a ten wpadł w pole karne i zagrał piłkę do lepiej ustawionego Dimitrisa Limniosa, który strzałem po ziemi i rękach golkipera podwyższył wynik. W 54. minucie Limnios przedarł się prawą stroną boiska w pole karne i zagrał piłkę na drugą stronę gdzie trafiła ona do Leo Jaby, a ten z kilku metrów trafił do bramki drugoligowca. W 67. minucie wynik ustalił efektowną bramką zza pola karnego debiutujący w barwach PAOK-u Josip Mišić.