70'
70'
81'
81'

PAOK prowadził grę, często atakował bramkę PAO, ale brakowało ostatniego podania i większej determinacji napastników. Goście nastawieni na wykorzystanie błędu rywala w 44. minucie dostali taką szansę. Jose Crespo zbyt lekko odegrał piłkę do Živko Živkovicia, co wykorzystał Ghayas Zahid, który przejął futbolówkę przerzucił ją nad bramkarzem i trafił do pustej bramki.

W drugiej części PAOK przycisnął przyjezdnych, a to zaowocowało golem wyrównującym. W 65. minucie odbita przez obrońcę PAO piłka trafiła na linię pola karnego do Vieirinhy, który precyzyjnym strzałem po ziemi trafił w róg bramki. W 77. minucie Leo Matos wykończył centrę z rzutu wolnego uderzeniem głową, ale piłka trafiła w poprzeczkę. W 87. minucie goście wyszli z szybką kontrą, którą skutecznie wykończył Federico Macheda. W dziewiątej minucie doliczonego czasu gry PAOK za sprawą Crespo wywalczył rzut karny, a skutecznie egzekwował go kapitan Vieirinha.

Miroslav Stoch
Żółta kartka 40'
Stoch
44' Bramka
Schodzi:Limnios
55' Żółta kartka
Johansson
Mattias Johansson
57' Żółta kartka
Vieirinha
67' Żółta kartka
Schenkeveld
Bart Schenkeveld
68' Zmiany
Wchodzi:Kolovetsios
Schodzi:Chatzigiovanis
Dimitris Kolovetsios
70' Zmiany
Wchodzi:Perea
Schodzi:Zahid
Juan José Perea
77' Żółta kartka
Insúa
Emanuel Insúa
81' Zmiany
Wchodzi:Apostolakis
Schodzi:Bouzoukis
Kostas Apostolakis
Diego Biseswar
Żółta kartka 83'
Biseswar
87' Bramka
Macheda
Asysta: Insúa
José Crespo
Żółta kartka 90'
Crespo
90' +4' Żółta kartka