90' +2
Christos Tzolis
Bramka 1:0 6'
Tzolis
Strzał zza pola karnego Rodrigo wybronił Kostas Theodoropoulos. Odbita przez golkipera piłka trafiłą do Christosa Tzolisa, który głową trafił do siatki.
11' 1:1 Bramka
Adejo
Piłka wstrzelona z kornera trafiła w polu karnym José Crespo, który zaskoczony sytuacją nie zdołał jej wybić. Sytuację wykorzystał Daniel Adejo, który w ekwilibrystyczny sposób skierował futbolówkę do bramki.
Daniel Adejo
Stefan Schwab
Bramka 2:1 16'
Schwab
Asysta: Živković
Po kiksie Amra Wardy w polu karnym do piłki doszedł Andrija Živković i wyłożył ją na szesnasty metr do Stefana Schwaba, który ładnym uderzeniem trafił w górny róg bramki.
18' Żółta kartka
Piti
24' 2:2 Bramka
Bejarano
Asysta: Piti
Piti wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a wbiegający na dalszy słupek Danny Bejarano strzałem głową pokonał Alexandrosa Paschalakisa. Początkowo odgwizdany został spalony, ale po kilkudziesięciu sekundach i analizie VAR sędzia ostatecznie wskazał na środek boiska.
Danny Bejarano
36' Żółta kartka
Bejarano
Amr Warda
59'
Warda
Amr Warda strzelił z rzutu wolnego, a piłka odbiła sie od poprzeczki.
Tzolis
Andrija Živković wstrzelił piłkę z prawego skrzydła, a z bliskiej odległości na bramkę uderzył Michael Krmenčík. Czech trafił jednak w słupek i dopiero dobitka Christosa Tzolisa dała gospodarzom bramkę.
69' Zmiany
Wchodzi:Vasilakakis
Schodzi:Piti
69' Zmiany
Wchodzi:Asigba
Schodzi:Palawandiszwili
Mark Asigba
78' Zmiany
Rodrigo
Rodrigo efektownym uderzeniem zza pola karnego pokonał Kostas Theodoropoulos.
Żółta kartka 85'
Tzolis
Bramka 5:2 88'
Krmenčík
Michael Krmenčík przyjął piłkę na linii pola karnego i mocnym strzałem po ziemi trafił w długi róg bramki.