Augusto
Stefan Schwab
Żółta kartka 20'
Schwab
21' 0:1 Bramka (rzut karny)
Zahavi
Stefan Schwab zahaczył w polu karnym Donyella Malena i goście zyskali szansę na objęcie prowadzenia. Do rzutu karnego podszedł Eran Zahavi i strzałem po ziemi otworzył wynik meczu.
Asystent: Schwab
Po rzucie wolnym Christosa Tzolisa piłka wybita z pola bramkowego trafiła do Andrija Živković, który z obszaru pola karnego strzelił po ziemi, a tuż przed bramkarzem kierunek uderzonej piłki zmienił nieznacznie Stefan Schwab i ta trafiła do siatki.
Omar El Kaddouri
55'
El Kaddouri
Omar El Kaddouri kąśliwie uderzył z dystansu, ale Yvon Mvogo zdołał odbić piłkę.
Živko Živković
Bramka 2:1 56'
Živković
Karol Świderski przejął piłę na lewym skrzydle i zagrał pikę w stronę Stefana Schwaba. Austriak przedłużył piłkę na prawo do wbiegajaćego w pole karne Andrija Živkovicia, który zwiódł rywal i uderzył nie do obrony.
Bramka 3:1 58'
Tzolis
Christos Tzolis wyprowadził kontrę PAOK-u i jak zbliżył się już do pola karnego zdecydował się sam wykończyć akcję i dobrze, że się zdecydował, bo futbolówka trafiła w dalszy róg bramki.
58' Zmiany
Wchodzi:Madueke
Schodzi:Thomas
58' Zmiany
Wchodzi:Júnior
Schodzi:Ihattaren
Bramka 4:1 66'
Živković
Asystent: Tzolis
Christos Tzolis zagrał dłuższą piłkę w stronę Andrija Živković, który na granicy pola karnego znów wyczekał rywala i ładnym strzałem zmieścił piłkę w siatce.
Zmiany 71'
Wchodzi:Lyratzis
Schodzi:Giannoulis
77' Żółta kartka
Sangaré
Theocharis Tsingaras
Zmiany 81'
Wchodzi:Tsingaras
Schodzi:El Kaddouri
83' Zmiany
Wchodzi:Saibari
Schodzi:Götze
83' Zmiany
Tzolis
Christos Tzolis strzelił gola, ale asystent sędziego wskazał pozycję spaloną młodego skrzydłowego i bramka nie została uznana.