49
15
14
11' 0:1 Bramka
Piłka po małym chaosie w polu karnym gospodarzy trafiła do Giannisa Kiakosa, który strzałem z kilku metrów zdołał skierować futbolówkę do siatki.
16'
Alexandros Paschalakis w krótkim okresie czasu wybronił dwa groźne strzały. Najpierw w sytuacji sam na sam zablokował strzał Tasosa Douvikasa, a chwilę później wybronił uderzenie z piętnastego metra Daana Rienstry.
18'
Christos Tzolis wymanewrował w polu karnym Franco Ferrariego i uderzył w krótki róg bramki, ale Boris Klaiman wyczuł ten strzał i odbił piłkę.
23'
Ładnie przymierzył bezpośrednio z rzutu wolnego Renato Santos, ale Alexandros Paschalakis efektownie sparował piłkę.
29' Żółta kartka
Bramka (rzut karny) 1:1 29'
W polu karnym, po kornerze Daan Rienstra zablokował piłkę ręką, za co sędzia odgwizdał rzut karnym. Do "jedenastki" podszedł Stefan Schwab i zupełnie zmylił Borisa Klaimana.
Żółta kartka 43'
45' Żółta kartka
Vieirinha
58' Żółta kartka
64' Zmiany
Wchodzi:Sotiris Ninis
Schodzi:Juan José Perea
Sotiris Ninis
Bramka 2:1 65'
Asystent: Karol Świderski
Piłkę zagraną z kornera na pierwszy słupek przedłużył głową w stronę dalszego słupka Karol Świderski, a do siatki również głową trafił Sverrir Ingi Ingason
Zmiany 67'
Wchodzi:Michael Krmenčík
Schodzi:Karol Świderski
68' Zmiany
Wchodzi:Nicolás Martínez
Schodzi:Giannis Kiakos
Nicolás Martínez
72' Żółta kartka
74'
Michael Krmenčík przyjął piłkę w polu karnym od Rodrigo i ładnie uwolnił się od rywali, ale jego strzał z kilku metrów zablokował Boris Klaiman.
Schodzi:Amr Warda
86' Zmiany
Wchodzi:Antonis Dentakis
Schodzi:Fausto Grillo
Antonis Dentakis
Bramka 3:1 90'
Asystent: Omar El Kaddouri
Omar El Kaddouri zagrał precyzyjną piłkę w stronę Michaela Krmenčíka, który stanął oko w oko z Borisem Klaimanem. Strzał Czecha bramkarz gości przyblokował, ale piłka i tak wpadła do siatki.