69'
69'
76'
76'

W 24. minucie centrę André Simõesa głową wykończył Ezequiel Ponce, ale trafił w poprzeczkę. W 28. minucie goście znów mogli mówić o pechu, bo w słupek trafił Petros Mantalos. Dla odmiany w 35. minucie w poprzeczkę trafił z rzutu wolnego pomocnik gospodarzyFacundo Bertoglio. Chwilę po tej sytuacji piłkę w polu karnym przyjął Marko Livaja, ale jego strzał zablokował obrońca. Ostatecznie piłka trafiłą w słupek i spadła pod nogi Ponce, który z bliska trafił do siatki. W 41. minucie piłkę wstrzeloną w pole karne gospodarzy przedłużył Daniel Adejo, a do bramki skierował ją Marios Oikonomou. Sędzia od razu gola nie uznał, co było słuszne bo piłkarze AEK-u byli na pozycji spalonej, ale ostatecznie po konsultacjach trafienie defensora AEK-u zostało zaliczone.

W 53. minucie AEK wyszedł z kontrą, a w końcówce akcji piłkę rozegrali między sobą Mantalos i Tasos Bakasetas. Ten drugi z ostrego kąta po rykoszecie od Giannisa Skondrasa trafił w róg bramki. W 66. minucie po kontrze ładną piłkę z lewego skrzydła zagrał Niklas Hult, a głową własnego bramkarza pokonał Vanderson. W 83. minucie bliski gola honorowego był Piti, ale z linii pola karnego trafił w poprzeczkę

Jerónimo Barrales
Żółta kartka 3'
Barrales
17' Żółta kartka
Ponce
Giannis Skondras
Żółta kartka 21'
Skondras
36' 0:1 Bramka
Ponce
41' 0:2 Bramka
Oikonomou
Marios Oikonomou
Wchodzi:Blažić
Schodzi:Barrales
53' 0:3 Bramka
Bakasetas
Asystent: Mantalos
56' Żółta kartka
Bakakis
Michalis Bakakis
Zmiany 58'
Wchodzi:Piti
Schodzi:Romanić
59' Zmiany
Wchodzi:Boyé
Schodzi:Ponce
66' 0:4 Bramka (samobójcza)