81'
81'
87'
87'

W 47. minucie piłkę na lewym skrzydle przyjął Amr Warda, po czym wpadł w "szesnastkę" i ściągnął uwagę trzech rywali, a następnie wyłożył futbolówkę do wbiegającego pod bramkę Efthimisa Koulourisa, który z najbliższej odległości otworzył wynik meczu. W 49. minucie gospodarze wyrównali. Piłkę z rzutu wolnego wstrzelił Piti</strong, a centrę wykończył uderzeniem głowa Jerónimo Barrales, ale strzał ten niepewnie wybronił Balázs Megyeri. Odbitą futbolówkę próbował wybić Armin Mujakic, ale ta ostatecznie trafiła na nogę Joana Tomása i wpadła do bramki. W 75. minucie Facundo Bertoglio ładnie uderzył z rzutu wolnego, ale piłka trafiła w spojenie słupka i poprzeczki. Chwilę później Elini Dimoutsos wywalczył rzut karny, a Jerónimo Barrales skutecznie go egzekwował. To był decydujący gol spotkania.