86'
86'
90' +2
90' +2

W 10. minucie gospodarze kilka metrów od pola karnego wywalczyli stały fragment gry. Do piłki podszedł Manolis Saliakas i precyzyjnym strzałem zmusił Christosa Theodorakisa do kapitulacji. Atromitos wyrównał w 35. minucie. Javier Umbides dośrodkował futbolówkę z rzutu rożnego, a uderzeniem głową do siatki gospodarzy trafił Dimitris Goutas.

W 76. minucie Lazar Romanić został sfaulowany w polu karnym przez Christos Theodorakis i sędzia wskazał na wapno. Jedenastkę skutecznie egzekwował Thuram. Radość gospodarzy nie trwałą długo, bo zaledwie kilkadziesiąt sekund. Tuż po wznowieniu meczu Apostolos Vellios efektownymi nożycami wykończył podanie Spyrosa Natsosa i było 2:2. Chwilę później Vellios trafił po raz drugi, ale tym razem był na minimalnym spalonym i bramka nie została uznana.