83'
83'
90' +3
90' +3

W 7. minucie Dimitris Manos wpadł w pole karne, gdzie sfaulował go bramkarz Kostas Theodoropoulos. Sędzia dopiero po analizie VAR zdecydował się podyktować rzut karny. "Jedenastkę" wykorzystał Abil Nabi i przy okazji nabawił się bolesnej kontuzji mięśnia, gdy ruszył do bramki po piłkę. Gospodarze wyrównali w podobnych okolicznościach tuż przed końcem pierwszej części. W 42. minucie Andreas Vasilogiannis został sfaulowany w polu karnym przez Nikosa Korovesisa i sędzia po analizie VAR zdecydował o przyznaniu gospodarzom karnego. Bramkę do szatni strzelił Thuram.

W 59. minucie Tasos Karamanos zagrał piłkę z lewego skrzydła, a ta wybita trafiła do Elini Dimoutsosa, który mocnym strzałem trafił do bramki OFI i zapewnił gospodarzom trzy punkty.

Kostas Theodoropoulos
Żółta kartka 10'
11' 0:1 Bramka (rzut karny)