Stergios Dimopoulos
24' 0:1 Bramka
Douvikas
Asysta: Martínez
Błąd popełnił Daniel Adejo, który zamiast wybić piłkę podał ją do Nicolása Martíneza, a ten błyskawicznie oddał ją w stronę pola karnego do Tasosa Duvikasa, który strzałem z ostrego kąta trafił w dług róg bramki.
Tasos Douvikas
Żółta kartka 28'
Andreas Vasilogiannis
32'
Andreas Vasilogiannis wpadł w pole karne, gdzie podciął go Tekio, a sędzia wskazał na jedenasty metr. Jednak po analizie VAR okazało się, że skrzydłowy Lamii został podcięty przed linią pola karnego i ostatecznie podyktował rzut wolny.
34' Żółta kartka
Tekio
Tekio
Niewykorzystany rzut karny 45'
Bianconi
Rodrigo Colombo podbił sobie piłkę ręką w polu karnym i tym razem nie było wątpliwości czy jedenastka jest słuszna. Do rzutu karnego podszedł Miguel Bianconi, ale strzelił bardzo źle i piłkę pewnie zablokował Athanasios Garavelis.
Asysta: Chatzistravos
Zisis Chatzistravos przyjął piłkę od Tasosa Karamanosa i ładnie przedarł się w polu karnym, po czym odegrał futbolówkę do Miguela Bianconiego, który uderzył nie do obrony.
55' Zmiany
Wchodzi:Dentakis
Schodzi:Tekio
Antonis Dentakis
55' Zmiany
Wchodzi:Guarrotxena
Schodzi:Barrientos
Iker Guarrotxena
Giannis Skondras
Żółta kartka 62'
Skondras
64' 1:2 Bramka
Douvikas
Nicolás Martínez przyjął piłkę w "szesnastce" i po oszukaniu rywala wstrzelił ją mocną pod bramkę, gdzie defensora ubiegł i skierował piłkę do siatki Tasos Douvikas.