87'
87'
8'
Vetrih
Z dystansu strzelił Amedej Vetrih, ale Vasilis Barkas stał w miejscu gdzie zmierzała piłka i pewnie ją chwycił.
16'
Piłkę wstrzelił z lewego skrzydła Dimitris Giannoulis, a kiks Miha Blažicia mógł zakończyć się golem samobójczym, ale futbolówka ostatecznie wyszła poza boisko.
29'
Pavlidis
Piłka po sprawnie rozegranej akcji pod bramką trafiła do Vangelisa Pavlidisa, który jednak mimo podwójnego wysiłku nie zdołał skierować jej do siatki.
52'
Limnios
W doskonałej sytuacji znalazł się Dimitris Limnios, który z obszaru pola karnego starał się pokonać Jana Oblaka, ale ten skrócił dystans i skutecznie odbił piłkę.
Dimitris Limnios
Zmiany 52'
Wchodzi:Živec
Schodzi:Rep
55'
Bakasetas
Z trzydziestu metrów strzelił Tasos Bakasetas, ale słoweński bramkarz złapał piłkę.
Zmiany 61'
Wchodzi:Zajc
Schodzi:Vučkić
67'
Limnios
Dimitris Limnios po raz kolejny przymierzył, ale tym razem z ostrego kąta w krótki róg. Jednak Jan Oblak znów był tam gdzie być powinien.
Żółta kartka 72'
Blažič
76' Zmiany
Wchodzi:Fountas
Schodzi:Pavlidis
77' Żółta kartka
Schodzi:Bijol
81'
Siovas
Dość nieoczekiwanie w sytuacji sam na sam znalazł się Dimitris Siovas, który najwyraźniej też był tym zaskoczony, bo zamiast oddać strzał podał piłkę do bramkarza.
86'
Šporar
Saša Živec zagrał futbolówkę z prawego skrzydła, a Andraž Šporar naciskany nieco przez rywala, z najbliższej odległości nie zdołał skierować piłki do bramki.