90' +2
90' +2
90' +2
3'
Andre Castro po zdecydowanym przejęciu piłki strzelił zza pola karnego, ale Panagiotis Tsintotas z trudnościami i na raty wybronił ten strzał.
19' Żółta kartka
29'
Karim Ansarifard ładnie utrzymał się przy piłce w polu karnym, ale jego strzał był zbyt lekki i Matheus złapał futbolówkę.
34' Żółta kartka
37'
Iuri Medeiros przymierzył z 40 metrów, ale Panagiotis Tsintotas był na miejscu i pewnie chwycił piłkę.
Bramka 1:0 44'
Galeno
Asystent: Ricardo Esgaio
Ricardo Esgaios dośrodkował piłkę z prawego skrzydła, a w polu karnym doskonale wyszedł do piłki Galeno i precyzyjnym uderzeniem głową dał gospodarzom prowadzenie.
50'
Petros Mantalos wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a Dmytro Czyhrynski wślizgiem próbował skierować piłkę do bramki, ale na miejscu był Matheus i zablokował strzał Ukraińca.
Żółta kartka 55'
Żółta kartka 56'
David Carmo
57'
Nuno Sequeira oddał potężny strzał z 35 metrów, ale Panagiotis Tsintotas zdołał sparować piłkę poza boisko.
Zmiany 59'
Wchodzi:André Horta
Schodzi:Iuri Medeiros
61' Zmiany
Wchodzi:Muamer Tanković
Schodzi:Karim Ansarifard
Muamer Tanković
61' Zmiany
Wchodzi:Marko Livaja
Schodzi:Dmytro Czyhrynski
Marko Livaja
61'
Fransérgio
Fransérgio posłał z dystansu potężną bombę w stronę Panagiotisa Tsintotasa, który jedyne co mógł zrobić to odbić piłkę przed siebie
67' Żółta kartka
Żółta kartka 69'
72'
Ricardo Horta po świetnym podaniu z głębi pola znalazł się w sytuacji sam na sam, ale nie potrafił zaskoczyć Panagiotisa Tsintotasa.
Bramka 2:0 78'
Paulinho
Asystent: Galeno
Galeno ładnie utrzymał się przy piłce na środku boiska i ruszył w stronę bramki, po czym zagrał ją na skraj pola karnego do Paulinho, który strzałem po ziemi w dalszy róg podwyższył wynik.
Asystent: Paulinho
Gospodarze wyszli z kontrą. Piłkę w polu karnym przyjął Paulinho i zagrał ją do Ricardo Horty, który strzałem z pierwszej piłki ustalił wynik meczu.