Marios Vrousai
16
Bramka 1:0 7'
Asystent: Silvan Widmer
Steven Zuber rozegrał piłkę z Silvanem Widmerem i po opanowaniu futbolówki w polu karnym strzelił w długi róg bramki.
34' 1:1 Bramka
Asystent: Tasos Bakasetas
Akcję rozegrali ze sobą na granicy pola karnego Tasos Bakasetas i Vangelis Pavidis. Strzał tego pierwszego został zablokowany. Jednak odbita piłka szczęśliwi znów trafiła do greckiego kapitana, który tym razem wyłożył futbolówkę do Pavlidisa, a ten z bliska pokonał Gregora Kobela.
38'
Po ładnie rozegranej akcji z ostrego kata uderzył Tasos Bakasetas, ale na linii strzału znalazł się Gregor Kobel, który złapał piłkę.
Asystent: Steven Zuber
Gospodarze wyłuskali piłkę blisko linii środkowej boiska. Do długiego podania wyszedł Steven Zuber i doskonałym podaniem z lewego skrzydła obsłużył Rubena Vargasa, który nie miał wielkiego problemu z pokonaniem Odysseasa Valchodimosa.
57'
Steven Zuber znalazł się w sytuacji sam na sam, ale jego mocny strzał wybronił Odysseas Bouchalakis.
64'
Vangelis Pavlidis wyszedł w tempo do prostopadłej piłki zagranej przez Tasosa Bakasetasai po minięciu golkipera strzelił w stronę pustej bramki, ale futbolówka trafiłą w słupek.