83'
83'
85'
85'

W 3. minucie Giorgos Masouras oddał mocny strzał z dystansu i zmusił tym do wysiłku Paulo Gazzanigę, który tylko odbił futbolówkę. Trzy minuty później lepiej wyglądający w pierwszych minutach podopieczni Pedro Martinsa otworzyli wynik, a ładnego gola technicznym strzałem zza pola karnego zdobył Youssef El Arabi. W 14. minucie Harry Winks uderzył piłkę z rzutu wolnego, a akcję głową wykończył Heung-Min Son, ale lecącą w długi róg bramki futbolówkę wybił poza boisko José Sá. W 19. minucie Olympiakos podwyższył swoje prowadzenie. Z kornera piłkę zagrał Giorgos Masouras, a w polu karnym przedłużył futbolówkę w stronę dalszego słupka Guilherme. Ta ostatecznie trafiła przed bramkę do Rúbena Semedo, który z najbliższej odległości trafił do siatki. W doliczonym czasie gospodarze strzelili gola kontaktowego. Serge Aurier zagrał piłkę z prawej flanki, a błąd Yassine Meriaha, który nie trafił w futbolówkę wykorzystał Dele Alli i z bliska pokonał bramkarza Olympiakosu.

W 50. minucie po zdecydowanych atakach Tottenham doprowadził do remisu. Lucas Moura wpadł prawą stron w pole karne i zagrał piłkę na szósty metr do Harry'ego Kane'a, który bez namysłu uderzył wprost do bramki. W 70. minucie Christian Eriksen uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłki mimo rotacji wyszła tuż obok słupka. W 73. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Son z lewej strony pola karnego zagrał piłkę na drugą stronę do Auriera, który ładnie złożył się do piłki i trafił w dalszy róg bramki. W 77. minucie wicemistrza Grecji dobił Kane, który po raz drugi pokonał Sa. Tym razem głową wykończył centrę z rzutu wolnego Eriksena.

6' 0:1 Bramka