74'
74'
86'
86'

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 7. minucie spotkania, a bramkę strzelił Joaquin Torres, który z dwudziestu metrów trafił w dolny róg bramki. W 36. minucie Argentyńczyk powiększył przewagę gospodarzy, ale zrobił to niezwykle efektownie, bowiem przebiegł z piłką 3/4 boiska i po minięciu czterech rywali w sytuacji sam na sam nie dał Christosowi Mandasowi szans na skuteczną interwencję. W 39. minucie Atromitos strzelił gola kontaktowego. Piłkę w polu karnym przyjął Athanasios Androutsos, po czym skutecznie zwiódł obrońcę i strzałem w krótki róg pokonał Athanasiosa Garavelisa. W 42. minucie Stergios Dimopoulos w polu karnym zawiesił się na plecach Dimitrisa Goutasa, ale sędzia dopiero po kilkudziesięciu sekundach i konsultacji z wozem VAR wskazał na jedenasty metr. Bramkę do szatni strzelił Giorgos Manousos.

W 63. minucie goście z Peristeri po raz pierwszy objęli prowadzenie. Piłkę za plecy obrony zagrał Manousos, a Petros Giakoumakis nie dał się zatrzymać rywalowi i z bliska pokonał Garavelisa.

6' Żółta kartka
Bassong
32' Żółta kartka
Baena
Raúl Baena
Bramka 2:0 36'
Torres
39' 2:1 Bramka
Androutsos
Athanasios Androutsos
Stergios Dimopoulos
Żółta kartka 44'
Dimopoulos
45' 2:2 Bramka (rzut karny)