Nikos Korovesis
Salvador Sánchez
Czerwona kartka 30'
Sánchez
Po podaniu z głębi pola na czystą pozycję wyszedł Adrián Sardinero, którego niezgodnie z przepisami zatrzymał Salvador Sánchez. Defensor gospodarzy za to zagranie został wyrzucony z murawy.
Stergios Dimopoulos
Zmiany 33'
Wchodzi:Dimopoulos
Schodzi:Martínez
39' 0:1 Bramka
de Guzmán
Asystent: Neira
Juan Neira wstrzelił piłkę z głębi pola w "szesnastkę", gdzie Jonathana de Guzmán wyprzedził obrońców i z bliska pokonał Athanasiosa Garavelisa.
Wchodzi:Lyberakis
Schodzi:Korovesis
Odysseas Lyberakis
47' Żółta kartka
Lyberakis
57' Żółta kartka
Neira
Juan Neira
67' Bramka nieuznana
Sardinero
Po centrze Jonathana de Guzmána, głową piłkę zagrał Apostolos Diamantis, a do siatki trafił z bliska głową Adrián Sardinero. Gol ten nie został jednak uznany, bo sędzia po analizie VAR wskazał pozycję spaloną Diamantisa.
79' 0:2 Bramka
Sardinero
Juan Neira zagrał prostopadłą piłkę do Adriána Sardinero, który stanął oko w oko z bramkarzem i ostatecznie go pokonał. Niestety z radością musiał poczekać, bo sędzia najpierw odgwizdał pozycję spaloną, ale po informacji z wozu VAR gola uznał.
Asystent: Ninis
Sotiris Ninis z prawego skrzydła zagrał precyzyjną piłkę w pole karne, a pod bramką najwyżej wyskoczył Stergios Dimopoulos i skierował ją głową obok bezradnego Dimitrisa Sotiriou.
85' Żółta kartka
Mellado
Miguel Mellado
Amr Warda
Żółta kartka 85'
Warda
88' 1:3 Bramka (rzut karny)
Neira
Adrián Sardinero został sfaulowany w polu karnym przez Rodrigo Colombo, za co sędzia podyktował rzut karny. Do jedenastki podszedł Juan Neira i podwyższył wynik.
Juan Neira
89' Zmiany
Schodzi:Douvikas
90' +2' 1:4 Bramka
Sturgeon
Goście wyszli z kontrą i będąc w sytuacji pięciu na jednego Juan Neira zagrał futbolówkę do Fábio Sturgeona, który ładnym strzałem zamknął wynik meczu.