71'
71'
82'
82'

W 41. minucie piłka po akcji gości wybita przed pole karne trafiła do Dimosa Baxevanidisa, który strzałem z woleja trafił w róg bramki. W doliczonym czasie gry pierwszej odsłony meczu w polu karnym gości piłka trafiła w rękę Aristotelisa Karasalidisa, a sędzia dopiero po analizie VAR zdecydował o przyznaniu rzutu karnego. Do piłki podszedł Juan Muñiz, ale jego uderzenie wyczuł Carlos Abad i goście schodzili na przerwę prowadząc 1:0.

Gospodarze wyrównali w 56. minucie spotkania. Erik Jendrišek przyjął piłkę zagraną przez Muñiza i strzałem z siedemnastego metra precyzyjnie trafił do siatki. W 73. minucie Eduardo zdecydował się na indywidualny atak i strzałem zza pola karnego dał gościom prowadzenie. W 80. minucie do piłki zagranej z kornera wyszedł Christos Lisgaras i wykończył akcję uderzeniem głową, ale trafił w poprzeczkę. Jednak futbolówka odbiła się jeszcze od Franco Ferrariego i wpadła do siatki.

Vangelis Oikonomou
Żółta kartka 12'
Oikonomou
36' Żółta kartka
Baxevanidis
Dimosthenis Baxevanidis
41' 0:1 Bramka
Asystent: Muñiz
61' Zmiany
Oikonomou
70' Żółta kartka
Terki
Mehdi Terki
Stergios Dimopoulos
Zmiany 71'
Wchodzi:Dimopoulos
Schodzi:Jendrišek
73' 1:2 Bramka
Eduardo
Eduardo
80' 1:3 Bramka (samobójcza)