67'
club logo club logo
45'
90'

W 33. minucie PAOK wywalczył kilka metrów od pola karnego rzut wolny. Do piłki podszedł Sérgio Oliveira i precyzyjnym uderzeniem pokonał Živko Živkovicia. W 67. minucie Chuba Akpom nie dał sobie odebrać piłki przed polem karnym, po czym odegrał ją do Pedro Henrique, który z kilkunastu metrów trafił do bramki. W 85. minucie z lewego skrzydła piłkę dośrodkował Jorge Casado, a uderzeniem głową Alexandrosa Paschalakisa pokonał Dinis Almeida.

PAOK miał szansę strzelić więcej bramek, ale okazje marnował m.in. Karol Świderski, który dwukrotnie był w sytuacji sam na sam (32', 52'), ale golkiper gospodarzy w obu przypadkach zablokował strzał Polaka nogą.