Alpha Ethniki

1959-1960

Sezon zasadniczy
Baraże
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z r r z z
30
22
5
3
59
20
39
79
2
z r z z p
30
21
7
2
72
27
45
79
3
p z r z p
30
16
8
6
52
24
28
70
4
r z z z r
30
13
10
7
52
33
19
66
5
r r z z z
30
14
6
10
46
31
15
64
6
z p r r z
30
11
8
11
47
41
6
60
7
z p z z z
30
10
9
11
32
32
0
59
8
p r r r p
30
10
9
11
31
35
-4
59
9
r p r p r
30
9
10
11
29
34
-5
58
10
z p r p z
30
10
8
12
34
36
-2
58
11
p z r p p
30
7
12
11
31
39
-8
56
12
z p r r p
30
8
10
12
34
46
-12
56
13
r p p z p
30
9
7
14
26
43
-17
55
14
p z p p z
30
9
7
14
27
45
-18
55
15
p r r p p
30
4
9
17
27
60
-33
47
16
p p r p p
30
2
5
23
20
73
-53
39
- runda kwalifikacyjna Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- spadek do Mistrzostw EPS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 0
Apollon Pontou
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
0
Apollon Pontou
Ethnikos Pireus 1923
0 1
AEK Ateny
Ethnikos
0
1
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
AE Nikaia
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
AE Nikaia
Pankorinthiakos AS
1 0
Olympiakos Pireus
Pankorinthiakos
1
0
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
3 2
Megas Alexandros Katerinis
Toumba
PAOK
3
2
MA Katerinis
Panathinaikos Ateny
2 1
Panaigialeios GS
PAO
2
1
Panaigialeios
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
2 2
Aris Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
2
Aris
Kolejka 2
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
PAOK
AEK Ateny
5 1
Pankorinthiakos AS
AEK
5
1
Pankorinthiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
0
Proodeftiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Iraklis
AE Nikaia
0 1
Panathinaikos Ateny
AE Nikaia
0
1
PAO
Megas Alexandros Katerinis
1 4
Panionios GSS
MA Katerinis
1
4
Panionios
Panaigialeios GS
1 0
Doxa Dramas
Panaigialeios
1
0
Doxa
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
2
Ethnikos
Kolejka 3
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Aris
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
0 0
AE Nikaia
Ethnikos
0
0
AE Nikaia
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Apollon Pontou
Panathinaikos Ateny
2 2
AEK Ateny
PAO
2
2
AEK
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 0
Megas Alexandros Katerinis
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
0
MA Katerinis
Toumba
PAOK Saloniki
1 2
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
1
2
Apollon
Pankorinthiakos AS
2 1
Panaigialeios GS
Pankorinthiakos
2
1
Panaigialeios
Kolejka 4
Panaigialeios GS
2 3
PAOK Saloniki
Panaigialeios
2
3
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Panionios
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 0
Pankorinthiakos AS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
0
Pankorinthiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 2
Apollon Smyrnis
Ethnikos
1
2
Apollon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Proodeftiki
AEK Ateny
3 0
AE Iraklis 1908
AEK
3
0
Iraklis
Megas Alexandros Katerinis
0 0
Panathinaikos Ateny
MA Katerinis
0
0
PAO
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
2 1
AE Nikaia
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
AE Nikaia
Kolejka 5
Doxa Dramas
2 0
AEK Ateny
Doxa
2
0
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
2
0
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Apollon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Panaigialeios GS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Panaigialeios
Ethnikos Pireus 1923
2 0
Megas Alexandros Katerinis
Ethnikos
2
0
MA Katerinis
Panathinaikos Ateny
2 0
Apollon Pontou
PAO
2
0
Apollon Pontou
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 1
Aris Saloniki
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
1
Aris
Pankorinthiakos AS
1 1
AE Nikaia
Pankorinthiakos
1
1
AE Nikaia
Kolejka 6
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Apollon Pontou
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Pankorinthiakos AS
Toumba
PAOK
2
0
Pankorinthiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Iraklis
AEK Ateny
2 0
AE Nikaia
AEK
2
0
AE Nikaia
Panathinaikos Ateny
2 1
AO Proodeftiki Neolaia
PAO
2
1
Proodeftiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
2 2
Doxa Dramas
Ethnikos
2
2
Doxa
Megas Alexandros Katerinis
1 1
Panaigialeios GS
MA Katerinis
1
1
Panaigialeios
Kolejka 7
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Doxa Dramas
Toumba
PAOK
3
1
Doxa
Panaigialeios GS
1 4
AEK Ateny
Panaigialeios
1
4
AEK
Pankorinthiakos AS
1 2
Panathinaikos Ateny
Pankorinthiakos
1
2
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Aris
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
6 0
AE Nikaia
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
6
0
AE Nikaia
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Proodeftiki
Megas Alexandros Katerinis
2 2
Apollon Pontou
MA Katerinis
2
2
Apollon Pontou
Kolejka 8
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
AE Nikaia
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
AE Nikaia
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
1 1
Apollon Pontou
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Apollon Pontou
Toumba
PAOK Saloniki
1 2
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
2
AEK
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Aris Saloniki
Ethnikos
0
0
Aris
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 0
Panaigialeios GS
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
0
Panaigialeios
Panathinaikos Ateny
0 0
Apollon Smyrnis
PAO
0
0
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Olympiakos
Pankorinthiakos AS
1 0
Megas Alexandros Katerinis
Pankorinthiakos
1
0
MA Katerinis
Kolejka 9
Pankorinthiakos AS
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Pankorinthiakos
1
0
Proodeftiki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Ethnikos
Panaigialeios GS
3 1
Apollon Pontou
Panaigialeios
3
1
Apollon Pontou
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Panionios GSS
Toumba
PAOK
0
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
AEK
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
1 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
3
PAO
AE Nikaia
2 3
Aris Saloniki
AE Nikaia
2
3
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
Megas Alexandros Katerinis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
MA Katerinis
Kolejka 10
Megas Alexandros Katerinis
1 0
AE Nikaia
MA Katerinis
1
0
AE Nikaia
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
Iraklis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 2
Apollon Smyrnis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
2
Apollon
Ethnikos Pireus 1923
1 2
Pankorinthiakos AS
Ethnikos
1
2
Pankorinthiakos
Panathinaikos Ateny
4 3
Panionios GSS
PAO
4
3
Panionios
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Panaigialeios GS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Panaigialeios
AEK Ateny
1 0
Olympiakos Pireus
AEK
1
0
Olympiakos
Kolejka 11
Panathinaikos Ateny
3 0
Ethnikos Pireus 1923
PAO
3
0
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
Pankorinthiakos AS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Pankorinthiakos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 1
Doxa Dramas
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
1
Doxa
Panaigialeios GS
1 0
AE Nikaia
Panaigialeios
1
0
AE Nikaia
Megas Alexandros Katerinis
0 0
Apollon Smyrnis
MA Katerinis
0
0
Apollon
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 2
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
2
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
2
1
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Apollon Pontou
Kolejka 12
AEK Ateny
4 2
AO Proodeftiki Neolaia
AEK
4
2
Proodeftiki
Megas Alexandros Katerinis
0 3
Doxa Dramas
MA Katerinis
0
3
Doxa
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Pankorinthiakos AS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Pankorinthiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Iraklis
AE Nikaia
1 1
PAOK Saloniki
AE Nikaia
1
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Ethnikos
Panaigialeios GS
0 0
Panionios GSS
Panaigialeios
0
0
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
PAO
Kolejka 13
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
PAO
AEK Ateny
0 0
Megas Alexandros Katerinis
AEK
0
0
MA Katerinis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 2
AE Nikaia
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
2
AE Nikaia
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
2 1
Pankorinthiakos AS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
Pankorinthiakos
Ethnikos Pireus 1923
3 1
PAOK Saloniki
Ethnikos
3
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Aris
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 1
Panionios GSS
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
1
Panionios
Panaigialeios GS
0 2
Olympiakos Pireus
Panaigialeios
0
2
Olympiakos
Kolejka 14
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Megas Alexandros Katerinis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
MA Katerinis
AE Nikaia
1 4
Olympiakos Pireus
AE Nikaia
1
4
Olympiakos
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
2 3
Panionios GSS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
3
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
Panaigialeios GS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Panaigialeios
Pankorinthiakos AS
1 0
AE Iraklis 1908
Pankorinthiakos
1
0
Iraklis
Panathinaikos Ateny
1 0
PAOK Saloniki
PAO
1
0
PAOK
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Ethnikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
AEK Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
AEK
Kolejka 15
Panathinaikos Ateny
0 0
Olympiakos Pireus
PAO
0
0
Olympiakos
Megas Alexandros Katerinis
2 3
AE Iraklis 1908
MA Katerinis
2
3
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 2
Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
2
Doxa
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Panaigialeios GS
Ethnikos
1
0
Panaigialeios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Pankorinthiakos AS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Pankorinthiakos
AE Nikaia
0 1
AO Proodeftiki Neolaia
AE Nikaia
0
1
Proodeftiki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
PAOK
AEK Ateny
2 0
Panionios GSS
AEK
2
0
Panionios
Kolejka 16
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
Proodeftiki
Panaigialeios GS
0 1
Panathinaikos Ateny
Panaigialeios
0
1
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Doxa Dramas
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Doxa
Megas Alexandros Katerinis
1 0
PAOK Saloniki
MA Katerinis
1
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
2
Iraklis
AE Nikaia
0 5
Panionios GSS
AE Nikaia
0
5
Panionios
AEK Ateny
4 0
Ethnikos Pireus 1923
AEK
4
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Pankorinthiakos AS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Pankorinthiakos
Kolejka 17
Panathinaikos Ateny
6 1
AE Nikaia
PAO
6
1
AE Nikaia
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Olympiakos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
0
Apollon
Pankorinthiakos AS
0 0
AEK Ateny
Pankorinthiakos
0
0
AEK
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
2 0
Panaigialeios GS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
Panaigialeios
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Megas Alexandros Katerinis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
MA Katerinis
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
0
0
Aris
Ethnikos Pireus 1923
2 1
Apollon Pontou
Ethnikos
2
1
Apollon Pontou
Kolejka 18
AE Nikaia
2 7
Ethnikos Pireus 1923
AE Nikaia
2
7
Ethnikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Panionios GSS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Panionios
AEK Ateny
1 0
Panathinaikos Ateny
AEK
1
0
PAO
Megas Alexandros Katerinis
1 2
AO Proodeftiki Neolaia
MA Katerinis
1
2
Proodeftiki
Panaigialeios GS
1 1
Pankorinthiakos AS
Panaigialeios
1
1
Pankorinthiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Doxa
Kolejka 19
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 3
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
3
Aris
Pankorinthiakos AS
2 2
Apollon Pontou
Pankorinthiakos
2
2
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
6 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
6
1
Ethnikos
AE Nikaia
0 3
Doxa Dramas
AE Nikaia
0
3
Doxa
Panathinaikos Ateny
3 0
Megas Alexandros Katerinis
PAO
3
0
MA Katerinis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Panaigialeios GS
Toumba
PAOK
2
0
Panaigialeios
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
2
Olympiakos
Kolejka 20
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Proodeftiki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
2
PAO
Megas Alexandros Katerinis
0 1
Ethnikos Pireus 1923
MA Katerinis
0
1
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 3
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
3
Panionios
AE Nikaia
3 0
Pankorinthiakos AS
AE Nikaia
3
0
Pankorinthiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
2
PAOK
Panaigialeios GS
1 0
AE Iraklis 1908
Panaigialeios
1
0
Iraklis
AEK Ateny
4 3
Doxa Dramas
AEK
4
3
Doxa
Kolejka 21
AE Nikaia
0 3
AEK Ateny
AE Nikaia
0
3
AEK
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Apollon
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Ethnikos
Panaigialeios GS
1 2
Megas Alexandros Katerinis
Panaigialeios
1
2
MA Katerinis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
Aris Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Aris
Pankorinthiakos AS
0 0
PAOK Saloniki
Pankorinthiakos
0
0
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Panionios
Kolejka 22
AE Nikaia
0 2
Apollon Smyrnis
AE Nikaia
0
2
Apollon
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
5 1
Megas Alexandros Katerinis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
5
1
MA Katerinis
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
PAOK
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Iraklis
AEK Ateny
4 0
Panaigialeios GS
AEK
4
0
Panaigialeios
Panathinaikos Ateny
4 2
Pankorinthiakos AS
PAO
4
2
Pankorinthiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Panionios GSS
Ethnikos
1
0
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 3
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
3
Olympiakos
Kolejka 23
Panaigialeios GS
0 0
AO Proodeftiki Neolaia
Panaigialeios
0
0
Proodeftiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Ethnikos
AEK Ateny
3 1
PAOK Saloniki
AEK
3
1
PAOK
AE Nikaia
1 2
AE Iraklis 1908
AE Nikaia
1
2
Iraklis
Megas Alexandros Katerinis
2 2
Pankorinthiakos AS
MA Katerinis
2
2
Pankorinthiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
Doxa Dramas
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Doxa
Kolejka 24
AEK Ateny
5 2
Apollon Smyrnis
AEK
5
2
Apollon
Megas Alexandros Katerinis
0 4
Olympiakos Pireus
MA Katerinis
0
4
Olympiakos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
3 1
Pankorinthiakos AS
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
3
1
Pankorinthiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 1
AE Iraklis 1908
Ethnikos
1
1
Iraklis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Panaigialeios GS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Panaigialeios
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
AE Nikaia
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
AE Nikaia
Panathinaikos Ateny
1 0
Doxa Dramas
PAO
1
0
Doxa
Kolejka 25
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AO Proodeftiki Neolaia
Toumba
PAOK
2
1
Proodeftiki
AE Nikaia
3 2
Megas Alexandros Katerinis
AE Nikaia
3
2
MA Katerinis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 1
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
4 1
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
4
1
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Doxa Dramas
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Doxa
Panaigialeios GS
2 0
Aris Saloniki
Panaigialeios
2
0
Aris
Pankorinthiakos AS
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Pankorinthiakos
1
1
Ethnikos
Kolejka 26
Ethnikos Pireus 1923
0 3
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
0
3
PAO
Pankorinthiakos AS
0 1
Panionios GSS
Pankorinthiakos
0
1
Panionios
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Olympiakos
AEK Ateny
3 0
Aris Saloniki
AEK
3
0
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
PAOK
AE Nikaia
0 2
Panaigialeios GS
AE Nikaia
0
2
Panaigialeios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 2
Megas Alexandros Katerinis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
2
MA Katerinis
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
2 4
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
4
Proodeftiki
Kolejka 27
Pankorinthiakos AS
1 4
Apollon Smyrnis
Pankorinthiakos
1
4
Apollon
Stad