Alpha Ethniki

1975-1976

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
PAOK Saloniki
z z z r z
30
21
7
2
60
17
43
49
2
AEK Ateny
z r z z z
30
18
8
4
57
18
39
44
3
30
16
9
5
48
28
20
41
4
30
14
10
6
47
28
19
38
5
PAS Giannina
z p r z p
30
15
6
9
40
33
7
36
6
Aris Saloniki
p r z r r
30
13
9
8
50
27
23
35
7
Ethnikos OFPF
r z r z z
30
12
8
10
43
39
4
32
8
Iraklis FC
p z z r z
30
9
9
12
33
39
-6
27
9
30
9
11
10
27
33
-6
26
10
30
7
11
12
22
35
-13
25
11
SFK Pierikos
r p r p p
30
5
13
12
26
38
-12
23
12
Panionios GSS
p r p p p
30
5
12
13
15
36
-21
22
13
AGSK Kastoria
r p p r p
30
4
14
12
21
45
-24
22
14
30
6
9
15
26
49
-23
21
15
30
3
13
14
17
41
-24
19
16
30
5
7
18
21
47
-26
17
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
Atromitos Peristeri: -3 punktów (decyzja EPO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
PAOK Saloniki
3 1
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
3 0
Panionios GSS
Apollon Smyrnis
1 1
Panachaiki 1891
Atromitos Peristeri
1 0
SFK Pierikos
Iraklis FC
1 0
PAS Giannina
Panaitolikos GFS
2 2
Aris Saloniki
MGS Panserraikos Serres
1 4
Ethnikos OFPF
AEK Ateny
4 0
AGSK Kastoria
Kolejka 2
AGSK Kastoria
1 1
Iraklis FC
Aris Saloniki
0 0
PAOK Saloniki
Panaitolikos GFS
1 0
Apollon Smyrnis
Panathinaikos Ateny
3 1
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos OFPF
2 0
SFK Pierikos
Panachaiki 1891
1 1
Olympiakos Pireus
Panionios GSS
0 2
AEK Ateny
PAS Giannina
3 0
Atromitos Peristeri
Kolejka 3
AEK Ateny
5 1
Panachaiki 1891
Iraklis FC
2 1
Panionios GSS
SFK Pierikos
0 0
Panathinaikos Ateny
Apollon Smyrnis
1 2
Olympiakos Pireus
Ethnikos OFPF
0 0
PAS Giannina
Atromitos Peristeri
1 0
AGSK Kastoria
PAOK Saloniki
4 1
Panaitolikos GFS
MGS Panserraikos Serres
1 1
Aris Saloniki
Kolejka 4
PAOK Saloniki
3 0
Apollon Smyrnis
Panathinaikos Ateny
6 1
PAS Giannina
Panaitolikos GFS
1 0
MGS Panserraikos Serres
Panionios GSS
1 1
Atromitos Peristeri
Aris Saloniki
2 0
SFK Pierikos
Panachaiki 1891
1 2
Iraklis FC
Olympiakos Pireus
0 2
AEK Ateny
AGSK Kastoria
1 1
Ethnikos OFPF
Kolejka 5
MGS Panserraikos Serres
0 1
PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny
3 0
AGSK Kastoria
PAS Giannina
2 0
Aris Saloniki
Ethnikos OFPF
4 1
Panionios GSS
Apollon Smyrnis
2 2
AEK Ateny
SFK Pierikos
0 0
Panaitolikos GFS
Atromitos Peristeri
0 0
Panachaiki 1891
Iraklis FC
0 0
Olympiakos Pireus
Kolejka 6
AEK Ateny
1 0
Iraklis FC
PAOK Saloniki
1 1
SFK Pierikos
Panachaiki 1891
2 0
Ethnikos OFPF
Olympiakos Pireus
2 1
Atromitos Peristeri
Panionios GSS
0 2
Panathinaikos Ateny
MGS Panserraikos Serres
1 1
Apollon Smyrnis
Aris Saloniki
5 1
AGSK Kastoria
Panaitolikos GFS
0 1
PAS Giannina
Kolejka 7
Aris Saloniki
1 0
Panionios GSS
Apollon Smyrnis
1 0
Iraklis FC
AGSK Kastoria
2 2
Panaitolikos GFS
SFK Pierikos
0 0
MGS Panserraikos Serres
Atromitos Peristeri
0 0
AEK Ateny
Ethnikos OFPF
2 2
Olympiakos Pireus
PAS Giannina
2 0
PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny
2 1
Panachaiki 1891
Kolejka 8
Panachaiki 1891
1 1
Aris Saloniki
MGS Panserraikos Serres
0 0
PAS Giannina
Panaitolikos GFS
0 1
Panionios GSS
Olympiakos Pireus
4 2
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
1 0
Ethnikos OFPF
SFK Pierikos
2 0
Apollon Smyrnis
Iraklis FC
1 1
Atromitos Peristeri
PAOK Saloniki
3 0
AGSK Kastoria
Kolejka 9
Apollon Smyrnis
0 0
Atromitos Peristeri
AGSK Kastoria
4 1
MGS Panserraikos Serres
Aris Saloniki
0 0
Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny
2 2
AEK Ateny
Panionios GSS
0 4
PAOK Saloniki
Panachaiki 1891
0 0
Panaitolikos GFS
PAS Giannina
2 1
SFK Pierikos
Ethnikos OFPF
2 0
Iraklis FC
Kolejka 10
Atromitos Peristeri
1 1
Ethnikos OFPF
SFK Pierikos
1 1
AGSK Kastoria
MGS Panserraikos Serres
3 1
Panionios GSS
PAOK Saloniki
2 0
Panachaiki 1891
Olympiakos Pireus
4 1
Panaitolikos GFS
PAS Giannina
2 0
Apollon Smyrnis
AEK Ateny
2 1
Aris Saloniki
Iraklis FC
1 3
Panathinaikos Ateny
Kolejka 11
Aris Saloniki
1 0
Iraklis FC
Olympiakos Pireus
0 4
PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny
2 0
Atromitos Peristeri
Apollon Smyrnis
1 1
Ethnikos OFPF
Panachaiki 1891
1 0
MGS Panserraikos Serres
Panaitolikos GFS
1 3
AEK Ateny
AGSK Kastoria
1 1
PAS Giannina
Panionios GSS
0 0
SFK Pierikos
Kolejka 12
Iraklis FC
1 0
Panaitolikos GFS
AGSK Kastoria
1 1
Apollon Smyrnis
Ethnikos OFPF
2 0
Panathinaikos Ateny
Atromitos Peristeri
2 1
Aris Saloniki
MGS Panserraikos Serres
0 0
Olympiakos Pireus
PAS Giannina
2 1
Panionios GSS
SFK Pierikos
2 0
Panachaiki 1891
AEK Ateny
0 0
PAOK Saloniki
Kolejka 13
PAOK Saloniki
2 2
Iraklis FC
Aris Saloniki
1 1
Ethnikos OFPF
Panachaiki 1891
2 0
PAS Giannina
Apollon Smyrnis
1 0
Panathinaikos Ateny
Panaitolikos GFS
0 0
Atromitos Peristeri
Panionios GSS
0 0
AGSK Kastoria
AEK Ateny
4 0
MGS Panserraikos Serres
Olympiakos Pireus
1 0
SFK Pierikos
Kolejka 14
PAS Giannina
3 0
Olympiakos Pireus
Iraklis FC
1 0
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos OFPF
2 0
Panaitolikos GFS
Panionios GSS
1 0
Apollon Smyrnis
Panathinaikos Ateny
2 0
Aris Saloniki
AGSK Kastoria
1 0
Panachaiki 1891
SFK Pierikos
0 0
AEK Ateny
Atromitos Peristeri
0 1
PAOK Saloniki
Kolejka 15
Panachaiki 1891
0 0
Panionios GSS
Iraklis FC
3 2
SFK Pierikos
Olympiakos Pireus
2 0
AGSK Kastoria
MGS Panserraikos Serres
2 3
Atromitos Peristeri
Apollon Smyrnis
0 1
Aris Saloniki
Panaitolikos GFS
2 3
Panathinaikos Ateny
PAOK Saloniki
1 0
Ethnikos OFPF
AEK Ateny
1 0
PAS Giannina
Kolejka 16
Panachaiki 1891
4 2
Apollon Smyrnis
SFK Pierikos
3 3
Atromitos Peristeri
PAS Giannina
0 0
Iraklis FC
Aris Saloniki
6 1
Panaitolikos GFS
Ethnikos OFPF
3 0
MGS Panserraikos Serres
AGSK Kastoria
0 0
AEK Ateny
Panathinaikos Ateny
1 1
PAOK Saloniki
Panionios GSS
0 0
Olympiakos Pireus
Kolejka 17
Apollon Smyrnis
0 0
Panaitolikos GFS
MGS Panserraikos Serres
1 0
Panathinaikos Ateny
SFK Pierikos
1 0
Ethnikos OFPF
Olympiakos Pireus
1 0
Panachaiki 1891
AEK Ateny
2 0
Panionios GSS
Atromitos Peristeri
3 0
PAS Giannina
Iraklis FC
2 1
AGSK Kastoria
PAOK Saloniki
2 2
Aris Saloniki
Kolejka 18
PAS Giannina
3 1
Ethnikos OFPF
Olympiakos Pireus
6 0
Apollon Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Iraklis FC
Panathinaikos Ateny
1 1
SFK Pierikos
Panachaiki 1891
0 3
AEK Ateny
AGSK Kastoria
1 0
Atromitos Peristeri
Aris Saloniki
1 0
MGS Panserraikos Serres
Panaitolikos GFS
0 2
PAOK Saloniki
Kolejka 19
AEK Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
Iraklis FC
0 0
Panachaiki 1891
SFK Pierikos
1 3
Aris Saloniki
Atromitos Peristeri
0 0
Panionios GSS
MGS Panserraikos Serres
0 0
Panaitolikos GFS
Ethnikos OFPF
2 0
AGSK Kastoria
PAS Giannina
2 1
Panathinaikos Ateny
Apollon Smyrnis
0 1
PAOK Saloniki
Kolejka 20
AGSK Kastoria
0 0
Panathinaikos Ateny
Aris Saloniki
4 0
PAS Giannina
Panionios GSS
1 1
Ethnikos OFPF
AEK Ateny
3 1
Apollon Smyrnis
Panachaiki 1891
2 0
Atromitos Peristeri
Panaitolikos GFS
0 0
SFK Pierikos
Olympiakos Pireus
2 0
Iraklis FC
PAOK Saloniki
1 0
MGS Panserraikos Serres
Kolejka 21
Atromitos Peristeri
0 1
Olympiakos Pireus
Ethnikos OFPF
2 1
Panachaiki 1891
SFK Pierikos
1 2
PAOK Saloniki
Iraklis FC
0 1
AEK Ateny
Panathinaikos Ateny
1 0
Panionios GSS
Apollon Smyrnis
4 1
MGS Panserraikos Serres
PAS Giannina
1 0
Panaitolikos GFS
AGSK Kastoria
1 0
Aris Saloniki
Kolejka 22
AEK Ateny
5 1
Atromitos Peristeri
Panaitolikos GFS
0 0
AGSK Kastoria
Olympiakos Pireus
0 2
Ethnikos OFPF
PAOK Saloniki
1 0
PAS Giannina
Panachaiki 1891
0 0
Panathinaikos Ateny
Panionios GSS
1 0
Aris Saloniki
Iraklis FC
2 0
Apollon Smyrnis
MGS Panserraikos Serres
2 0
SFK Pierikos
Kolejka 23
Ethnikos OFPF
3 4
AEK Ateny
Apollon Smyrnis
3 0
SFK Pierikos
Atromitos Peristeri
2 0
Iraklis FC
AGSK Kastoria
2 2
PAOK Saloniki
Aris Saloniki
3 0
Panachaiki 1891
PAS Giannina
5 1
MGS Panserraikos Serres
Panionios GSS
1 0
Panaitolikos GFS
Panathinaikos Ateny
0 0
Olympiakos Pireus
Kolejka 24
Iraklis FC
6 1
Ethnikos OFPF
Panaitolikos GFS
0 0
Panachaiki 1891
Atromitos Peristeri
1 1
Apollon Smyrnis
PAOK Saloniki
4 0
Panionios GSS
MGS Panserraikos Serres
3 0
AGSK Kastoria
Olympiakos Pireus
2 1
Aris Saloniki
AEK Ateny
0 1
Panathinaikos Ateny
SFK Pierikos
3 0
PAS Giannina
Kolejka 25
Aris Saloniki
1 0
AEK Ateny
Apollon Smyrnis
1 1
PAS Giannina
Panaitolikos GFS
0 1
Olympiakos Pireus
Panachaiki 1891
0 3
PAOK Saloniki
Panionios GSS
2 0
MGS Panserraikos Serres
Panathinaikos Ateny
1 1
Iraklis FC
Ethnikos OFPF
0 2
Atromitos Peristeri
AGSK Kastoria
1 1
SFK Pierikos
Kolejka 26
Ethnikos OFPF
3 0
Apollon Smyrnis
MGS Panserraikos Serres
0 1
Panachaiki 1891
AEK Ateny
4 0
Panaitolikos GFS
PAS Giannina
3 0
AGSK Kastoria
SFK Pierikos
0 0
Panionios GSS
Iraklis FC
2 2
Aris Saloniki
PAOK Saloniki
3 1
Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri
1 3
Panathinaikos Ateny
Kolejka 27
Apollon Smyrnis
2 0
AGSK Kastoria
Panathinaikos Ateny
3 0
Ethnikos OFPF
Aris Saloniki
2 0
Atromitos Peristeri
PAOK Saloniki
1 0
AEK Ateny
Panachaiki 1891
1 1
SFK Pierikos
Panionios GSS
0 0
PAS Giannina
Olympiakos Pireus
3 1
MGS Panserraikos Serres
Panaitolikos GFS
3 1
Iraklis FC
Kolejka 28
Atromitos Peristeri
0 0
Panaitolikos GFS
AGSK Kastoria
1 1
Panionios GSS
Panathinaikos Ateny
2 1
Apollon Smyrnis
Iraklis FC
1 3
PAOK Saloniki
PAS Giannina
3 0
Panachaiki 1891
Ethnikos OFPF
2 1
Aris Saloniki
SFK Pierikos
1 3
Olympiakos Pireus
MGS Panserraikos Serres
0 0
AEK Ateny
Kolejka 29
Panachaiki 1891
2 0
AGSK Kastoria
AEK Ateny
5 0
SFK Pierikos
PAOK Saloniki
1 2
Atromitos Peristeri
Olympiakos Pireus
5 1
PAS Giannina
MGS Panserraikos Serres
2 1
Iraklis FC
Panaitolikos GFS
1 1
Ethnikos OFPF
Aris Saloniki
1 1
Panathinaikos Ateny
Apollon Smyrnis
2 1
Panionios GSS
Kolejka 30
PAS Giannina
2 0
AEK Ateny
Panathinaikos Ateny
1 1
Panaitolikos GFS
Aris Saloniki
6 0
Apollon Smyrnis
Ethnikos OFPF
0 4
PAOK Saloniki
SFK Pierikos
4 1
Iraklis FC
Panionios GSS
0 0
Panachaiki 1891
AGSK Kastoria
1 1
Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri
1 0
MGS Panserraikos Serres