Alpha Ethniki

1976-1977

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z r r
34
23
8
3
70
20
50
54
2
z z z z z
34
23
6
5
70
27
43
52
3
z z z z r
34
21
10
3
63
27
36
52
4
z p z z z
34
24
3
7
63
29
34
51
5
z r p z p
34
17
8
9
58
34
24
42
6
p z p p r
34
14
5
15
57
51
6
33
7
r p p p r
34
11
10
13
34
38
-4
32
8
p p r p r
34
10
11
13
35
35
0
31
9
p r r z p
34
13
5
16
47
47
0
31
10
p r p p r
34
12
7
15
32
45
-13
31
11
z r z r r
34
10
9
15
47
54
-7
29
12
z p p p r
34
11
5
18
44
61
-17
27
13
p p z p r
34
10
7
17
33
47
-14
27
14
z z p z r
34
9
8
17
35
56
-21
26
15
z p p r z
34
11
4
19
36
62
-26
26
16
r z z z p
34
9
8
17
29
54
-25
26
17
r p p z z
34
9
8
17
25
51
-26
26
18
r p p p r
34
6
4
24
28
68
-40
16
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
Atromitos Peristeri: -2 punktów (decyzja EPO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AGSK Kastoria
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Kastoria
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 3
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
3
Aris
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
PAO
MGS Panserraikos Serres
1 1
SFK Pierikos
Panserraikos
1
1
Pierikos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
1
Apollon
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
PAS Giannina
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
PAS
AEK Ateny
2 0
Panionios GSS
AEK
2
0
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Ethnikos
AO Kavala
0 0
PAOK Saloniki
Kavala
0
0
PAOK
Kolejka 2
SFK Pierikos
0 1
Olympiakos Pireus
Pierikos
0
1
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
PAS
AGSK Kastoria
0 3
AEK Ateny
Kastoria
0
3
AEK
Panathinaikos Ateny
5 0
AO Kavala
PAO
5
0
Kavala
MGS Panserraikos Serres
3 0
Panaitolikos GFS
Panserraikos
3
0
Panaitolikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Panachaiki 1891
Toumba
PAOK
2
0
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
OFI
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Atromitos Peristeri
Ethnikos
1
0
Atromitos
Kolejka 3
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
PAO
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 0
OFI 1925
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
OFI
AEK Ateny
2 0
Aris Saloniki
AEK
2
0
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Ethnikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
SFK Pierikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Pierikos
Zosimades
PAS Giannina
3 0
AGSK Kastoria
Zosimades
PAS
3
0
Kastoria
AO Kavala
1 2
Apollon Smyrnis
Kavala
1
2
Apollon
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 6
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
6
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panserraikos
Kolejka 4
Panathinaikos Ateny
4 1
Atromitos Peristeri
PAO
4
1
Atromitos
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Panionios GSS
Toumba
PAOK
3
0
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Panaitolikos GFS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
AO Kavala
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Kavala
AGSK Kastoria
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Kastoria
1
1
Ethnikos
MGS Panserraikos Serres
2 1
AE Iraklis 1908
Panserraikos
2
1
Iraklis
SFK Pierikos
3 1
AEK Ateny
Pierikos
3
1
AEK
Kolejka 5
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
PAO
AGSK Kastoria
0 2
PAOK Saloniki
Kastoria
0
2
PAOK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
OFI
Ethnikos Pireus 1923
0 2
Aris Saloniki
Ethnikos
0
2
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 3
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
3
Olympiakos
Zosimades
PAS Giannina
6 3
SFK Pierikos
Zosimades
PAS
6
3
Pierikos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 0
AO Kavala
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
0
Kavala
AEK Ateny
4 1
MGS Panserraikos Serres
AEK
4
1
Panserraikos
Kolejka 6
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Panionios
SFK Pierikos
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Pierikos
2
0
Ethnikos
MGS Panserraikos Serres
2 0
PAS Giannina
Panserraikos
2
0
PAS
Panathinaikos Ateny
2 0
AGSK Kastoria
PAO
2
0
Kastoria
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Atromitos
AO Kavala
5 1
Panachaiki 1891
Kavala
5
1
Panachaiki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Panaitolikos GFS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
AEK
Kolejka 7
Toumba
PAOK Saloniki
6 1
SFK Pierikos
Toumba
PAOK
6
1
Pierikos
Zosimades
PAS Giannina
0 1
Olympiakos Pireus
Zosimades
PAS
0
1
Olympiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
AO Kavala
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Kavala
Ethnikos Pireus 1923
1 0
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos
1
0
Panserraikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
PAO
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 1
Panachaiki 1891
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
Panachaiki
AGSK Kastoria
3 0
Apollon Smyrnis
Kastoria
3
0
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 1
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
1
OFI
AEK Ateny
1 0
AE Iraklis 1908
AEK
1
0
Iraklis
Kolejka 8
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Atromitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
PAS Giannina
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
PAS
AO Kavala
0 3
Panionios GSS
Kavala
0
3
Panionios
SFK Pierikos
0 2
Panathinaikos Ateny
Pierikos
0
2
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AGSK Kastoria
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Kastoria
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Ethnikos
MGS Panserraikos Serres
3 3
PAOK Saloniki
Panserraikos
3
3
PAOK
AEK Ateny
4 0
Panaitolikos GFS
AEK
4
0
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
Aris
Kolejka 9
Panathinaikos Ateny
4 0
MGS Panserraikos Serres
PAO
4
0
Panserraikos
Ethnikos Pireus 1923
3 0
AE Iraklis 1908
Ethnikos
3
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
2
1
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
OFI
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 0
Atromitos Peristeri
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
Atromitos
AGSK Kastoria
1 0
AO Kavala
Kastoria
1
0
Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Panachaiki
SFK Pierikos
5 2
Apollon Smyrnis
Pierikos
5
2
Apollon
Zosimades
PAS Giannina
0 1
AEK Ateny
Zosimades
PAS
0
1
AEK
Kolejka 10
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Panserraikos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
SFK Pierikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Pierikos
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Panaitolikos GFS
Zosimades
PAS
2
0
Panaitolikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 3
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
3
PAOK
AEK Ateny
4 1
Ethnikos Pireus 1923
AEK
4
1
Ethnikos
AO Kavala
0 0
Aris Saloniki
Kavala
0
0
Aris
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 0
AGSK Kastoria
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
0
Kastoria
Kolejka 11
Ethnikos Pireus 1923
2 3
PAS Giannina
Ethnikos
2
3
PAS
MGS Panserraikos Serres
1 1
OFI 1925
Panserraikos
1
1
OFI
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 0
Panionios GSS
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
0
Panionios
Panathinaikos Ateny
2 0
AE Iraklis 1908
PAO
2
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
AEK Ateny
Toumba
PAOK
0
0
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 3
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
3
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
Panachaiki
AGSK Kastoria
1 0
Atromitos Peristeri
Kastoria
1
0
Atromitos
SFK Pierikos
2 0
AO Kavala
Pierikos
2
0
Kavala
Kolejka 12
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
AGSK Kastoria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Kastoria
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Apollon
Zosimades
PAS Giannina
4 5
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
4
5
PAOK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 4
Aris Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
4
Aris
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Olympiakos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
SFK Pierikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Pierikos
AO Kavala
1 0
MGS Panserraikos Serres
Kavala
1
0
Panserraikos
Ethnikos Pireus 1923
5 0
Panaitolikos GFS
Ethnikos
5
0
Panaitolikos
AEK Ateny
0 2
Panathinaikos Ateny
AEK
0
2
PAO
Kolejka 13
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 0
AGSK Kastoria
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
0
Kastoria
MGS Panserraikos Serres
2 1
Panachaiki 1891
Panserraikos
2
1
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Panionios
Panathinaikos Ateny
3 0
PAS Giannina
PAO
3
0
PAS
SFK Pierikos
1 0
Atromitos Peristeri
Pierikos
1
0
Atromitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Kavala
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 2
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
2
1
Ethnikos
Kolejka 14
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Panserraikos
AO Kavala
1 0
AE Iraklis 1908
Kavala
1
0
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
SFK Pierikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Pierikos
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
1
1
PAO
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Apollon Smyrnis
Zosimades
PAS
2
0
Apollon
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Panaitolikos GFS
Toumba
PAOK
2
1
Panaitolikos
AGSK Kastoria
0 0
Aris Saloniki
Kastoria
0
0
Aris
AEK Ateny
4 1
OFI 1925
AEK
4
1
OFI
Kolejka 15
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Ethnikos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 0
Aris Saloniki
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
0
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
1
Atromitos
Panathinaikos Ateny
0 0
PAOK Saloniki
PAO
0
0
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Panachaiki
SFK Pierikos
2 1
AGSK Kastoria
Pierikos
2
1
Kastoria
AO Kavala
0 1
AEK Ateny
Kavala
0
1
AEK
MGS Panserraikos Serres
3 0
Panionios GSS
Panserraikos
3
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
PAS Giannina
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
PAS
Kolejka 16
AGSK Kastoria
3 1
MGS Panserraikos Serres
Kastoria
3
1
Panserraikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
2
0
Apollon
Zosimades
PAS Giannina
0 1
AO Kavala
Zosimades
PAS
0
1
Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
5 1
SFK Pierikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
5
1
Pierikos
Panathinaikos Ateny
4 1
Panaitolikos GFS
PAO
4
1
Panaitolikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
AEK Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
2 0
OFI 1925
Ethnikos
2
0
OFI
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 0
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
0
Iraklis
Kolejka 17
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
AGSK Kastoria
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
Kastoria
AO Kavala
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Kavala
2
1
Ethnikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
PAOK
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 0
SFK Pierikos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
Pierikos
AEK Ateny
1 0
Atromitos Peristeri
AEK
1
0
Atromitos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
PAO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 1
PAS Giannina
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
1
PAS
MGS Panserraikos Serres
1 1
Aris Saloniki
Panserraikos
1
1
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Panionios
Kolejka 18
Zosimades
PAS Giannina
5 1
Atromitos Peristeri
Zosimades
PAS
5
1
Atromitos
AGSK Kastoria
2 1
AE Iraklis 1908
Kastoria
2
1
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AO Kavala
Toumba
PAOK
1
1
Kavala
Ethnikos Pireus 1923
5 1
Panachaiki 1891
Ethnikos
5
1
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
Panaitolikos GFS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Panaitolikos
SFK Pierikos
4 1
MGS Panserraikos Serres
Pierikos
4
1
Panserraikos
Panathinaikos Ateny
3 1
OFI 1925
PAO
3
1
OFI
Kolejka 19
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Panionios GSS
Zosimades
PAS
1
1
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 2
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
2
Aris
AEK Ateny
2 1
AGSK Kastoria
AEK
2
1
Kastoria
AO Kavala
1 0
Panathinaikos Ateny
Kavala
1
0
PAO
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
Panserraikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
1
Apollon
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
2
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
SFK Pierikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Pierikos
Kolejka 20
Panathinaikos Ateny
4 0
Panachaiki 1891
PAO
4
0
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Panaitolikos GFS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Panaitolikos
SFK Pierikos
0 0
AE Iraklis 1908
Pierikos
0
0
Iraklis
AGSK Kastoria
1 0
PAS Giannina
Kastoria
1
0
PAS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Kavala
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Atromitos Peristeri
Toumba
PAOK
2
1
Atromitos
MGS Panserraikos Serres
1 3
Olympiakos Pireus
Panserraikos
1
3
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Panionios GSS
Ethnikos
1
0
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
AEK
Kolejka 21
AO Kavala
3 0
OFI 1925
Kavala
3
0
OFI
Ethnikos Pireus 1923
1 1
AGSK Kastoria
Ethnikos
1
1
Kastoria
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Panserraikos
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Aris Saloniki
Zosimades
PAS
1
1
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
PAOK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
PAO
AEK Ateny
2 2
SFK Pierikos
AEK
2
2
Pierikos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
0
Olympiakos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
Apollon
Kolejka 22
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Iraklis
SFK Pierikos
2 0
PAS Giannina
Pierikos
2
0
PAS
AO Kavala
2 0
Panaitolikos GFS
Kavala
2
0
Panaitolikos
MGS Panserraikos Serres
1 1
AEK Ateny
Panserraikos
1
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Atromitos
Panathinaikos Ateny
1 0
Panionios GSS
PAO
1
0
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AGSK Kastoria
Toumba
PAOK
2
1
Kastoria
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Panachaiki
Kolejka 23
Zosimades
PAS Giannina
0 2
MGS Panserraikos Serres
Zosimades
PAS
0
2
Panserraikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
2
0
Aris
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
OFI 1925
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
OFI
Ethnikos Pireus 1923
2 1
SFK Pierikos
Ethnikos
2
1
Pierikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Apollon
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
AO Kavala
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
Kavala
AGSK Kastoria
3 2
Panathinaikos Ateny
Kastoria
3
2
PAO
Stadion Panaitolikou