Alpha Ethniki

1977-1978

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z p z z
34
21
11
2
74
27
47
53
2
z p z r r
34
16
14
4
48
24
24
46
3
z z z r r
34
19
7
8
63
25
38
45
4
z p z z p
34
17
10
7
46
20
26
44
5
p p z p z
34
14
10
10
45
39
6
38
6
z p r r p
34
12
12
10
39
35
4
36
7
z p r r z
34
11
10
13
36
45
-9
32
8
p z r r r
34
9
14
11
32
47
-15
32
9
p z z r p
34
9
12
13
46
50
-4
30
10
p p r z z
34
8
14
12
38
50
-12
30
11
z z p p z
34
13
4
17
32
51
-19
30
12
p r r r p
34
10
9
15
31
40
-9
29
13
p z p p r
34
11
7
16
31
50
-19
29
14
p p p z z
34
11
6
17
31
38
-7
28
15
z z r r z
34
10
8
16
33
42
-9
28
16
p p p p r
34
8
12
14
29
42
-13
28
17
z z p r p
34
10
6
18
46
56
-10
26
18
p r p z p
34
10
8
16
33
52
-19
18
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
Veria NFC 2019: -10 punktów (decyzja EPO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
AO Kavala
0 0
Panionios GSS
Kavala
0
0
Panionios
Ethnikos Pireus 1923
2 1
Apollon Smyrnis
Ethnikos
2
1
Apollon
AGSK Kastoria
3 1
SFK Pierikos
Kastoria
3
1
Pierikos
Aigaleo AO
1 0
Aris Saloniki
Aigaleo
1
0
Aris
AEK Ateny
6 2
Veria NFC 2019
AEK
6
2
Veria
MGS Panserraikos Serres
1 0
Olympiakos Pireus
Panserraikos
1
0
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
OFI
Panathinaikos Ateny
0 0
PAOK Saloniki
PAO
0
0
PAOK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
PAS Giannina
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
PAS
Kolejka 2
Zosimades
PAS Giannina
3 2
AE Iraklis 1908
Zosimades
PAS
3
2
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAO
Veria NFC 2019
1 0
Aigaleo AO
Veria
1
0
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
AGSK Kastoria
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Kastoria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Panserraikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
AO Kavala
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Kavala
SFK Pierikos
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Pierikos
0
0
Ethnikos
Kolejka 3
AEK Ateny
5 1
Panionios GSS
AEK
5
1
Panionios
Aigaleo AO
0 2
Olympiakos Pireus
Aigaleo
0
2
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
SFK Pierikos
Toumba
PAOK
3
0
Pierikos
Panathinaikos Ateny
6 1
Veria NFC 2019
PAO
6
1
Veria
Ethnikos Pireus 1923
1 1
OFI 1925
Ethnikos
1
1
OFI
AO Kavala
1 0
MGS Panserraikos Serres
Kavala
1
0
Panserraikos
AGSK Kastoria
1 0
PAS Giannina
Kastoria
1
0
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Panachaiki
Kolejka 4
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 2
AGSK Kastoria
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
2
Kastoria
Veria NFC 2019
0 0
Apollon Smyrnis
Veria
0
0
Apollon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 1
AO Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
1
Kavala
Zosimades
PAS Giannina
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Zosimades
PAS
1
0
Ethnikos
SFK Pierikos
3 1
Aris Saloniki
Pierikos
3
1
Aris
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
PAOK
MGS Panserraikos Serres
0 2
AEK Ateny
Panserraikos
0
2
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
2
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Aigaleo AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Aigaleo
Kolejka 5
Ethnikos Pireus 1923
3 1
Panachaiki 1891
Ethnikos
3
1
Panachaiki
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
PAS Giannina
Toumba
PAOK
1
0
PAS
Panathinaikos Ateny
5 0
Panionios GSS
PAO
5
0
Panionios
AGSK Kastoria
1 0
AE Iraklis 1908
Kastoria
1
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
Olympiakos
Aigaleo AO
2 0
MGS Panserraikos Serres
Aigaleo
2
0
Panserraikos
AO Kavala
2 3
AEK Ateny
Kavala
2
3
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
OFI
SFK Pierikos
2 0
Veria NFC 2019
Pierikos
2
0
Veria
Kolejka 6
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
5 2
Veria NFC 2019
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
5
2
Veria
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
2 1
Aris Saloniki
Zosimades
PAS
2
1
Aris
MGS Panserraikos Serres
0 1
Panathinaikos Ateny
Panserraikos
0
1
PAO
AEK Ateny
3 1
Aigaleo AO
AEK
3
1
Aigaleo
AGSK Kastoria
4 1
AO Kavala
Kastoria
4
1
Kavala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
SFK Pierikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Pierikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 3
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
3
Apollon
Kolejka 7
SFK Pierikos
1 2
Panionios GSS
Pierikos
1
2
Panionios
Ethnikos Pireus 1923
2 0
AGSK Kastoria
Ethnikos
2
0
Kastoria
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Panserraikos
Veria NFC 2019
2 1
PAS Giannina
Veria
2
1
PAS
AO Kavala
3 0
Aigaleo AO
Kavala
3
0
Aigaleo
Panathinaikos Ateny
1 1
AEK Ateny
PAO
1
1
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
1
1
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Olympiakos
Kolejka 8
MGS Panserraikos Serres
1 0
SFK Pierikos
Panserraikos
1
0
Pierikos
Ethnikos Pireus 1923
2 0
AO Kavala
Ethnikos
2
0
Kavala
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
0
Veria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
OFI
Aigaleo AO
1 0
Panathinaikos Ateny
Aigaleo
1
0
PAO
AEK Ateny
2 0
Apollon Smyrnis
AEK
2
0
Apollon
Zosimades
PAS Giannina
1 0
Olympiakos Pireus
Zosimades
PAS
1
0
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
Aris
AGSK Kastoria
1 1
PAOK Saloniki
Kastoria
1
1
PAOK
Kolejka 9
SFK Pierikos
0 2
AEK Ateny
Pierikos
0
2
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
1
0
Ethnikos
AO Kavala
1 3
Panathinaikos Ateny
Kavala
1
3
PAO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
Aigaleo AO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Aigaleo
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
AGSK Kastoria
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Kastoria
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Panserraikos
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Panionios GSS
Zosimades
PAS
2
0
Panionios
Veria NFC 2019
1 0
AE Iraklis 1908
Veria
1
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Panachaiki
Kolejka 10
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
Olympiakos
Aigaleo AO
2 1
SFK Pierikos
Aigaleo
2
1
Pierikos
Panathinaikos Ateny
1 1
Apollon Smyrnis
PAO
1
1
Apollon
AGSK Kastoria
3 0
Veria NFC 2019
Kastoria
3
0
Veria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Panachaiki
MGS Panserraikos Serres
1 1
PAS Giannina
Panserraikos
1
1
PAS
Ethnikos Pireus 1923
3 1
Aris Saloniki
Ethnikos
3
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
AO Kavala
Toumba
PAOK
3
1
Kavala
AEK Ateny
1 1
OFI 1925
AEK
1
1
OFI
Kolejka 11
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AGSK Kastoria
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Kastoria
Zosimades
PAS Giannina
0 0
AEK Ateny
Zosimades
PAS
0
0
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Aigaleo AO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Aigaleo
AO Kavala
1 0
Apollon Smyrnis
Kavala
1
0
Apollon
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Panserraikos
Veria NFC 2019
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Veria
0
0
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAOK
SFK Pierikos
1 2
Panathinaikos Ateny
Pierikos
1
2
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Iraklis
Kolejka 12
MGS Panserraikos Serres
1 0
AE Iraklis 1908
Panserraikos
1
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
SFK Pierikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
Pierikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
AO Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Kavala
AGSK Kastoria
1 0
Panionios GSS
Kastoria
1
0
Panionios
Aigaleo AO
4 2
PAS Giannina
Aigaleo
4
2
PAS
Panathinaikos Ateny
3 0
OFI 1925
PAO
3
0
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Veria NFC 2019
Toumba
PAOK
2
0
Veria
AEK Ateny
4 0
Panachaiki 1891
AEK
4
0
Panachaiki
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Olympiakos Pireus
Ethnikos
1
1
Olympiakos
Kolejka 13
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 3
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
3
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Ethnikos
Zosimades
PAS Giannina
1 0
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
1
0
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Apollon
MGS Panserraikos Serres
0 1
AGSK Kastoria
Panserraikos
0
1
Kastoria
AO Kavala
2 1
SFK Pierikos
Kavala
2
1
Pierikos
Veria NFC 2019
0 2
Aris Saloniki
Veria
0
2
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
PAOK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
Aigaleo AO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Aigaleo
Kolejka 14
Aigaleo AO
1 1
AE Iraklis 1908
Aigaleo
1
1
Iraklis
Panathinaikos Ateny
2 1
Panachaiki 1891
PAO
2
1
Panachaiki
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Panionios GSS
Toumba
PAOK
0
0
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Olympiakos
AEK Ateny
1 0
AGSK Kastoria
AEK
1
0
Kastoria
SFK Pierikos
1 1
OFI 1925
Pierikos
1
1
OFI
Veria NFC 2019
3 0
AO Kavala
Veria
3
0
Kavala
Ethnikos Pireus 1923
1 0
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos
1
0
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
PAS
Kolejka 15
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
PAO
Zosimades
PAS Giannina
2 0
SFK Pierikos
Zosimades
PAS
2
0
Pierikos
AO Kavala
3 1
OFI 1925
Kavala
3
1
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
Aris
AEK Ateny
1 1
Ethnikos Pireus 1923
AEK
1
1
Ethnikos
MGS Panserraikos Serres
1 2
PAOK Saloniki
Panserraikos
1
2
PAOK
AGSK Kastoria
3 0
Aigaleo AO
Kastoria
3
0
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Veria
Kolejka 16
Veria NFC 2019
1 0
Panionios GSS
Veria
1
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Panserraikos
Panathinaikos Ateny
5 0
AGSK Kastoria
PAO
5
0
Kastoria
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
1
AEK
Aigaleo AO
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Aigaleo
0
1
Ethnikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
PAS Giannina
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
PAS
SFK Pierikos
4 0
Panachaiki 1891
Pierikos
4
0
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
2
Iraklis
Kolejka 17
Aigaleo AO
2 1
PAOK Saloniki
Aigaleo
2
1
PAOK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
OFI
MGS Panserraikos Serres
0 0
Veria NFC 2019
Panserraikos
0
0
Veria
AGSK Kastoria
0 1
Apollon Smyrnis
Kastoria
0
1
Apollon
Ethnikos Pireus 1923
0 1
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
0
1
PAO
AEK Ateny
4 2
Aris Saloniki
AEK
4
2
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
SFK Pierikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Pierikos
AO Kavala
1 0
PAS Giannina
Kavala
1
0
PAS
Kolejka 18
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Iraklis
Zosimades
PAS Giannina
6 3
Panachaiki 1891
Zosimades
PAS
6
3
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Aigaleo AO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panserraikos
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
3
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Ethnikos
SFK Pierikos
1 0
AGSK Kastoria
Pierikos
1
0
Kastoria
Veria NFC 2019
1 1
AEK Ateny
Veria
1
1
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AO Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Kavala
Kolejka 19
AEK Ateny
2 0
Olympiakos Pireus
AEK
2
0
Olympiakos
AGSK Kastoria
2 0
OFI 1925
Kastoria
2
0
OFI
MGS Panserraikos Serres
2 1
Panionios GSS
Panserraikos
2
1
Panionios
Aigaleo AO
2 0
Veria NFC 2019
Aigaleo
2
0
Veria
AO Kavala
2 1
Panachaiki 1891
Kavala
2
1
Panachaiki
Ethnikos Pireus 1923
3 2
SFK Pierikos
Ethnikos
3
2
Pierikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
5 1
PAS Giannina
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
5
1
PAS
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
3
0
Apollon
Panathinaikos Ateny
0 0
Aris Saloniki
PAO
0
0
Aris
Kolejka 20
SFK Pierikos
1 1
PAOK Saloniki
Pierikos
1
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
Aigaleo AO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Aigaleo
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
AEK
MGS Panserraikos Serres
2 2
AO Kavala
Panserraikos
2
2
Kavala
Zosimades
PAS Giannina
3 1
AGSK Kastoria
Zosimades
PAS
3
1
Kastoria
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
2
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Ethnikos
Veria NFC 2019
3 1
Panathinaikos Ateny
Veria
3
1
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Apollon
Kolejka 21
Ethnikos Pireus 1923
0 2
PAS Giannina
Ethnikos
0
2
PAS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 2
SFK Pierikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
Pierikos
Toumba
PAOK Saloniki
5 0
OFI 1925
Toumba
PAOK
5
0
OFI
AEK Ateny
2 1
MGS Panserraikos Serres
AEK
2
1
Panserraikos
Panathinaikos Ateny
1 0
Olympiakos Pireus
PAO
1
0
Olympiakos
Aigaleo AO
1 0
Panionios GSS
Aigaleo
1
0
Panionios
AGSK Kastoria
2 3
Panachaiki 1891
Kastoria
2
3
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Veria
AO Kavala
2 0
AE Iraklis 1908
Kavala
2
0
Iraklis
Kolejka 22
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
AGSK Kastoria
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
Kastoria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
PAO
Zosimades
PAS Giannina
1 1
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
1
1
PAOK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
4 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
4
2
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Apollon
AEK Ateny
3 0
AO Kavala
AEK
3
0
Kavala
Veria NFC 2019
2 1
SFK Pierikos
Veria
2
1
Pierikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Aris
MGS Panserraikos Serres
0 1
Aigaleo AO
Panserraikos
0
1
Aigaleo
Kolejka 23
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
0
Panionios
Aigaleo AO
2 4
AEK Ateny
Aigaleo
2
4
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Panachaiki 1891
Toumba
PAOK
1
1
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
PAS
Panathinaikos Ateny
2 1
MGS Panserraikos Serres
PAO
2
1
Panserraikos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
AE Iraklis 1908
Ethnikos
1
0
Iraklis
Veria NFC 2019
3 0
OFI 1925
Veria
3
0
OFI
SFK Pierikos
1 2
Olympiakos Pireus
Pierikos
1
2
Olympiakos
AO Kavala
1 0
AGSK Kastoria
Kavala
1
0
Kastoria
Kolejka 24
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 1