Alpha Ethniki

1978-1979

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z z z
34
25
6
3
90
30
60
56
2
z z p z z
34
26
4
4
63
27
36
56
3
z z r z z
34
22
6
6
63
26
37
50
4
z p z p z
34
18
9
7
74
24
50
45
5
r z z r z
34
14
10
10
46
37
9
38
6
z p z p z
34
12
10
12
51
46
5
34
7
z p r z p
34
14
6
14
37
42
-5
34
8
p z z z z
34
14
4
16
37
51
-14
32
9
z p r r p
34
10
11
13
31
42
-11
31
10
r z r r r
34
10
9
15
37
42
-5
29
11
r p z p p
34
13
3
18
50
64
-14
29
12
z p r z p
34
12
5
17
34
53
-19
29
13
p p r p r
34
9
10
15
31
44
-13
28
14
p p p r p
34
9
10
15
38
51
-13
28
15
p r p r p
34
9
9
16
27
37
-10
27
16
p z p p p
34
12
3
19
34
56
-22
27
17
p p p z p
34
10
6
18
34
59
-25
26
18
r r p p r
34
4
5
25
17
63
-46
13
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
AO Kavala
Toumba
PAOK
4
1
Kavala
Aigaleo AO
0 2
AEK Ateny
Aigaleo
0
2
AEK
Panathinaikos Ateny
2 0
Panachaiki 1891
PAO
2
0
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 3
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
3
AEL
AGSK Kastoria
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Kastoria
0
1
Ethnikos
MGS Panserraikos Serres
0 0
Panionios GSS
Panserraikos
0
0
Panionios
AS Rodos
1 2
Aris Saloniki
Rodos
1
2
Aris
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
OFI
Kolejka 2
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
PAO
AEK Ateny
3 2
PAOK Saloniki
AEK
3
2
PAOK
Aigaleo AO
2 0
PAS Giannina
Aigaleo
2
0
PAS
AEL FC Arena
AEL
2 1
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
2
1
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Panserraikos
AO Kavala
0 1
Olympiakos Pireus
Kavala
0
1
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Panionios
Ethnikos Pireus 1923
4 1
AS Rodos
Ethnikos
4
1
Rodos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
AGSK Kastoria
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Kastoria
Kolejka 3
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
AEL
Zosimades
PAS Giannina
0 2
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
0
2
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 1
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
1
AEK
AGSK Kastoria
1 1
Apollon Smyrnis
Kastoria
1
1
Apollon
MGS Panserraikos Serres
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Panserraikos
0
1
Ethnikos
AS Rodos
3 0
Panachaiki 1891
Rodos
3
0
Panachaiki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
AO Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
Kavala
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
Aigaleo AO
Toumba
PAOK
4
0
Aigaleo
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Aris
Kolejka 4
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
AS Rodos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Rodos
AO Kavala
2 0
Panionios GSS
Kavala
2
0
Panionios
Aigaleo AO
1 2
Olympiakos Pireus
Aigaleo
1
2
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
OFI 1925
Ethnikos
1
0
OFI
Panathinaikos Ateny
4 1
AGSK Kastoria
PAO
4
1
Kastoria
AEL FC Arena
AEL
0 1
Aris Saloniki
AEL FC Arena
AEL
0
1
Aris
AEK Ateny
5 1
AE Iraklis 1908
AEK
5
1
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
5 0
PAS Giannina
Toumba
PAOK
5
0
PAS
Kolejka 5
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
AEK
AEL FC Arena
AEL
2 1
Ethnikos Pireus 1923
AEL FC Arena
AEL
2
1
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
6 1
Aigaleo AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
6
1
Aigaleo
AS Rodos
2 2
Panathinaikos Ateny
Rodos
2
2
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
AO Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
Kavala
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Panachaiki
MGS Panserraikos Serres
1 1
Apollon Smyrnis
Panserraikos
1
1
Apollon
Zosimades
PAS Giannina
3 0
AGSK Kastoria
Zosimades
PAS
3
0
Kastoria
Kolejka 6
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
OFI
AGSK Kastoria
1 0
AS Rodos
Kastoria
1
0
Rodos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
AEL
Panathinaikos Ateny
3 1
MGS Panserraikos Serres
PAO
3
1
Panserraikos
Aigaleo AO
1 0
Panionios GSS
Aigaleo
1
0
Panionios
AO Kavala
0 2
Ethnikos Pireus 1923
Kavala
0
2
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
PAS
AEK Ateny
1 1
Aris Saloniki
AEK
1
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
1
1
Iraklis
Kolejka 7
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
6 1
Aigaleo AO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
6
1
Aigaleo
AO Kavala
1 0
Panachaiki 1891
Kavala
1
0
Panachaiki
MGS Panserraikos Serres
0 0
AGSK Kastoria
Panserraikos
0
0
Kastoria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
PAO
AEL FC Arena
AEL
1 0
Apollon Smyrnis
AEL FC Arena
AEL
1
0
Apollon
Zosimades
PAS Giannina
2 1
AS Rodos
Zosimades
PAS
2
1
Rodos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
3 1
AEK Ateny
Ethnikos
3
1
AEK
Kolejka 8
AEK Ateny
4 0
Panachaiki 1891
AEK
4
0
Panachaiki
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
1
0
Aris
Panathinaikos Ateny
3 2
AEL
PAO
3
2
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
PAS Giannina
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Panionios
Aigaleo AO
1 3
Ethnikos Pireus 1923
Aigaleo
1
3
Ethnikos
AGSK Kastoria
3 1
OFI 1925
Kastoria
3
1
OFI
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
4 2
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
4
2
Kavala
AS Rodos
1 0
MGS Panserraikos Serres
Rodos
1
0
Panserraikos
Kolejka 9
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Olympiakos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
Aigaleo AO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Aigaleo
Zosimades
PAS Giannina
2 1
MGS Panserraikos Serres
Zosimades
PAS
2
1
Panserraikos
AO Kavala
0 0
Panathinaikos Ateny
Kavala
0
0
PAO
AEL FC Arena
AEL
1 2
AGSK Kastoria
AEL FC Arena
AEL
1
2
Kastoria
AEK Ateny
2 0
Apollon Smyrnis
AEK
2
0
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AS Rodos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Rodos
Ethnikos Pireus 1923
2 2
PAOK Saloniki
Ethnikos
2
2
PAOK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Iraklis
Kolejka 10
MGS Panserraikos Serres
0 1
OFI 1925
Panserraikos
0
1
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 4
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
4
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Ethnikos
AGSK Kastoria
0 1
AO Kavala
Kastoria
0
1
Kavala
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
Aigaleo AO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Aigaleo
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
PAS
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Panachaiki 1891
Toumba
PAOK
3
0
Panachaiki
AS Rodos
4 1
AEL
Rodos
4
1
AEL
Panathinaikos Ateny
2 2
AEK Ateny
PAO
2
2
AEK
Kolejka 11
AEL FC Arena
AEL
2 0
MGS Panserraikos Serres
AEL FC Arena
AEL
2
0
Panserraikos
AEK Ateny
2 1
AGSK Kastoria
AEK
2
1
Kastoria
Aigaleo AO
0 0
Panathinaikos Ateny
Aigaleo
0
0
PAO
AO Kavala
2 0
AS Rodos
Kavala
2
0
Rodos
Zosimades
PAS Giannina
1 1
OFI 1925
Zosimades
PAS
1
1
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
AE Iraklis 1908
Ethnikos
1
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Panionios
Kolejka 12
AS Rodos
0 1
AEK Ateny
Rodos
0
1
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Ethnikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Panachaiki
AGSK Kastoria
2 1
Aigaleo AO
Kastoria
2
1
Aigaleo
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
AEL
Panathinaikos Ateny
2 2
PAOK Saloniki
PAO
2
2
PAOK
MGS Panserraikos Serres
1 0
AO Kavala
Panserraikos
1
0
Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Apollon
Kolejka 13
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 1
Panionios GSS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
1
Iraklis
Panathinaikos Ateny
2 3
Olympiakos Pireus
PAO
2
3
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
4 2
AGSK Kastoria
Toumba
PAOK
4
2
Kastoria
Zosimades
PAS Giannina
5 0
AEL
Zosimades
PAS
5
0
AEL
AEK Ateny
5 0
MGS Panserraikos Serres
AEK
5
0
Panserraikos
Aigaleo AO
2 1
AS Rodos
Aigaleo
2
1
Rodos
Ethnikos Pireus 1923
2 0
Aris Saloniki
Ethnikos
2
0
Aris
AO Kavala
4 0
OFI 1925
Kavala
4
0
OFI
Kolejka 14
MGS Panserraikos Serres
2 1
Aigaleo AO
Panserraikos
2
1
Aigaleo
AEL FC Arena
AEL
2 1
AO Kavala
AEL FC Arena
AEL
2
1
Kavala
AGSK Kastoria
1 0
Olympiakos Pireus
Kastoria
1
0
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Apollon
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Panachaiki
AS Rodos
1 0
PAOK Saloniki
Rodos
1
0
PAOK
Ethnikos Pireus 1923
0 0
PAS Giannina
Ethnikos
0
0
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
AEK
Kolejka 15
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Ethnikos
AEK Ateny
4 2
AEL
AEK
4
2
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
AS Rodos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
Rodos
Panathinaikos Ateny
2 0
Panionios GSS
PAO
2
0
Panionios
AGSK Kastoria
0 0
AE Iraklis 1908
Kastoria
0
0
Iraklis
Aigaleo AO
1 0
OFI 1925
Aigaleo
1
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
Aris
Zosimades
PAS Giannina
2 1
AO Kavala
Zosimades
PAS
2
1
Kavala
Toumba
PAOK Saloniki
5 0
MGS Panserraikos Serres
Toumba
PAOK
5
0
Panserraikos
Kolejka 16
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
PAO
AEL FC Arena
AEL
1 0
Aigaleo AO
AEL FC Arena
AEL
1
0
Aigaleo
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Apollon Smyrnis
Ethnikos
1
1
Apollon
MGS Panserraikos Serres
1 3
Olympiakos Pireus
Panserraikos
1
3
Olympiakos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
PAS Giannina
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
PAS
AO Kavala
1 2
AEK Ateny
Kavala
1
2
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
PAOK
AS Rodos
3 0
AE Iraklis 1908
Rodos
3
0
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AGSK Kastoria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Kastoria
Kolejka 17
AGSK Kastoria
0 0
Aris Saloniki
Kastoria
0
0
Aris
Aigaleo AO
3 0
AO Kavala
Aigaleo
3
0
Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Panserraikos
AS Rodos
2 1
Panionios GSS
Rodos
2
1
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
AEL
Toumba
PAOK
4
0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
OFI
Zosimades
PAS Giannina
1 1
AEK Ateny
Zosimades
PAS
1
1
AEK
Panathinaikos Ateny
1 0
Ethnikos Pireus 1923
PAO
1
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Panachaiki
Kolejka 18
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
AS Rodos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Rodos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Panserraikos
Ethnikos Pireus 1923
1 3
AGSK Kastoria
Ethnikos
1
3
Kastoria
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Apollon Smyrnis
Zosimades
PAS
2
0
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Iraklis
AO Kavala
0 3
PAOK Saloniki
Kavala
0
3
PAOK
AEK Ateny
5 0
Aigaleo AO
AEK
5
0
Aigaleo
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
PAO
AEL FC Arena
AEL
1 2
Olympiakos Pireus
AEL FC Arena
AEL
1
2
Olympiakos
Kolejka 19
Panathinaikos Ateny
2 1
Apollon Smyrnis
PAO
2
1
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AEK Ateny
Toumba
PAOK
2
1
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
AEL
MGS Panserraikos Serres
0 1
Aris Saloniki
Panserraikos
0
1
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
OFI
AS Rodos
3 0
Ethnikos Pireus 1923
Rodos
3
0
Ethnikos
AGSK Kastoria
1 1
Panachaiki 1891
Kastoria
1
1
Panachaiki
Zosimades
PAS Giannina
3 1
Aigaleo AO
Zosimades
PAS
3
1
Aigaleo
Kolejka 20
Ethnikos Pireus 1923
2 1
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos
2
1
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
AGSK Kastoria
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Kastoria
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
5 0
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
5
0
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
AS Rodos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
Rodos
AO Kavala
1 0
AE Iraklis 1908
Kavala
1
0
Iraklis
Aigaleo AO
1 0
PAOK Saloniki
Aigaleo
1
0
PAOK
AEL FC Arena
AEL
2 1
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
2
1
Panionios
Panathinaikos Ateny
1 0
PAS Giannina
PAO
1
0
PAS
AEK Ateny
0 0
Olympiakos Pireus
AEK
0
0
Olympiakos
Kolejka 21
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 3
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
3
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
AO Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Kavala
AS Rodos
1 0
Apollon Smyrnis
Rodos
1
0
Apollon
MGS Panserraikos Serres
1 0
Panachaiki 1891
Panserraikos
1
0
Panachaiki
Zosimades
PAS Giannina
1 1
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
1
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Aigaleo AO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Aigaleo
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Ethnikos
AGSK Kastoria
0 0
Panathinaikos Ateny
Kastoria
0
0
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
AEL
Kolejka 22
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
2
0
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Panserraikos
AEK Ateny
4 0
Panionios GSS
AEK
4
0
Panionios
Panathinaikos Ateny
4 0
AS Rodos
PAO
4
0
Rodos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
AEL
Ethnikos
1
0
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
OFI
AGSK Kastoria
2 1
PAS Giannina
Kastoria
2
1
PAS
Aigaleo AO
1 1
AE Iraklis 1908
Aigaleo
1
1
Iraklis
AO Kavala
2 2
Aris Saloniki
Kavala
2
2
Aris
Kolejka 23
Zosimades
PAS Giannina
0 1
Olympiakos Pireus
Zosimades
PAS
0
1
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
AO Kavala
Ethnikos
1
0
Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Apollon
AS Rodos
2 1
AGSK Kastoria
Rodos
2
1
Kastoria
AEL FC Arena
AEL
1 0
Panachaiki 1891
AEL FC Arena
AEL
1
0
Panachaiki
MGS Panserraikos Serres
0 1
Panathinaikos Ateny
Panserraikos
0
1
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Aigaleo AO
Stadion Nea Smyrnis