Alpha Ethniki

1979-1980

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z p z
34
20
7
7
49
21
28
47
2
z r p z r
34
19
9
6
46
20
26
47
3
r r z z r
34
15
15
4
38
24
14
45
4
z r p p z
34
18
9
7
64
39
25
45
5
r z z p z
34
17
7
10
53
33
20
41
6
p r p r p
34
14
9
11
50
44
6
37
7
z p r z r
34
13
10
11
44
31
13
36
8
p z z p z
34
13
8
13
47
36
11
34
9
z z z p z
34
13
8
13
33
44
-11
34
10
z p z z p
34
13
7
14
38
47
-9
33
11
z r z z p
34
11
10
13
38
45
-7
32
12
r r p z r
34
9
11
14
31
41
-10
29
13
z p p p z
34
7
14
13
38
51
-13
28
14
p r p z p
34
10
8
16
34
41
-7
27
15
p z p z p
34
9
9
16
36
48
-12
27
16
p r z p p
34
10
7
17
26
46
-20
27
17
p p p r z
34
5
13
16
17
37
-20
23
18
r r p p p
34
5
9
20
26
60
-34
19
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
AGSK Kastoria: -1 punkt (decyzja EPO)
Baraż o mistrzostwo
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Aris
Baraż o 3. miejsce
Panathinaikos Ateny
1 0
AEK Ateny
PAO
1
0
AEK
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
Toumba
PAOK Saloniki
6 2
AO Kavala
Toumba
PAOK
6
2
Kavala
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
AGSK Kastoria
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Kastoria
Panathinaikos Ateny
3 3
Aris Saloniki
PAO
3
3
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
PAS Giannina
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
PAS
AS Rodos
0 2
AEK Ateny
Rodos
0
2
AEK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
4 1
PAS Korinthos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
4
1
Korinthos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
AEL
Kolejka 2
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 1
AEL
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
1
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 0
AO Kavala
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
0
Kavala
AGSK Kastoria
1 0
Olympiakos Pireus
Kastoria
1
0
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Apollon Smyrnis
Zosimades
PAS
1
1
Apollon
AEK Ateny
0 1
Panathinaikos Ateny
AEK
0
1
PAO
PAS Korinthos
3 1
AE Iraklis 1908
Korinthos
3
1
Iraklis
Ethnikos Pireus 1923
4 0
AS Rodos
Ethnikos
4
0
Rodos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Panachaiki
Kolejka 3
AEL FC Arena
AEL
2 1
Panachaiki 1891
AEL FC Arena
AEL
2
1
Panachaiki
AO Kavala
1 0
AGSK Kastoria
Kavala
1
0
Kastoria
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
PAS
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
AEK Ateny
Toumba
PAOK
4
0
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
PAS Korinthos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Korinthos
Panathinaikos Ateny
1 1
Ethnikos Pireus 1923
PAO
1
1
Ethnikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 0
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
0
Panionios
AS Rodos
0 0
GS Doxa Dramas
Rodos
0
0
Doxa
Kolejka 4
Panathinaikos Ateny
2 0
GS Doxa Dramas
PAO
2
0
Doxa
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
Panachaiki
AEL FC Arena
AEL
1 0
AS Rodos
AEL FC Arena
AEL
1
0
Rodos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 2
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
1
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
PAS Korinthos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Korinthos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
AEK
AGSK Kastoria
1 1
Aris Saloniki
Kastoria
1
1
Aris
AO Kavala
0 0
PAS Giannina
Kavala
0
0
PAS
Kolejka 5
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Apollon
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
PAOK
AS Rodos
0 0
Panathinaikos Ateny
Rodos
0
0
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 2
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
2
AEL
Zosimades
PAS Giannina
0 1
Aris Saloniki
Zosimades
PAS
0
1
Aris
AEK Ateny
4 2
AGSK Kastoria
AEK
4
2
Kastoria
PAS Korinthos
2 0
AO Kavala
Korinthos
2
0
Kavala
Ethnikos Pireus 1923
2 0
OFI 1925
Ethnikos
2
0
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
Olympiakos
Kolejka 6
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Doxa
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 2
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
2
Panachaiki
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
AS Rodos
Toumba
PAOK
4
1
Rodos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
1
Iraklis
AEL FC Arena
AEL
1 0
Panathinaikos Ateny
AEL FC Arena
AEL
1
0
PAO
Zosimades
PAS Giannina
3 2
AEK Ateny
Zosimades
PAS
3
2
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
PAS Korinthos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Korinthos
AGSK Kastoria
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Kastoria
0
0
Ethnikos
AO Kavala
0 0
Panionios GSS
Kavala
0
0
Panionios
Kolejka 7
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Olympiakos
Panathinaikos Ateny
0 0
PAOK Saloniki
PAO
0
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
AEL
AS Rodos
2 0
OFI 1925
Rodos
2
0
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
AO Kavala
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Kavala
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
AGSK Kastoria
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Kastoria
PAS Korinthos
0 1
AEK Ateny
Korinthos
0
1
AEK
Ethnikos Pireus 1923
3 1
PAS Giannina
Ethnikos
3
1
PAS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Aris
Kolejka 8
Zosimades
PAS Giannina
4 1
GS Doxa Dramas
Zosimades
PAS
4
1
Doxa
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Panachaiki
AGSK Kastoria
2 2
AS Rodos
Kastoria
2
2
Rodos
AO Kavala
0 0
AE Iraklis 1908
Kavala
0
0
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
3
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Apollon
AEL FC Arena
AEL
0 2
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
0
2
PAOK
PAS Korinthos
0 3
Ethnikos Pireus 1923
Korinthos
0
3
Ethnikos
AEK Ateny
5 2
Panionios GSS
AEK
5
2
Panionios
Kolejka 9
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 3
AEK Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
3
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 2
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
2
Aris
AS Rodos
3 3
PAS Giannina
Rodos
3
3
PAS
Panathinaikos Ateny
2 0
AGSK Kastoria
PAO
2
0
Kastoria
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Kavala
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
OFI 1925
Toumba
PAOK
3
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
AEL
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
PAS Korinthos
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
Korinthos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Ethnikos
Kolejka 10
AEL FC Arena
AEL
1 1
OFI 1925
AEL FC Arena
AEL
1
1
OFI
AO Kavala
1 0
Olympiakos Pireus
Kavala
1
0
Olympiakos
AGSK Kastoria
0 0
PAOK Saloniki
Kastoria
0
0
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
Apollon
Zosimades
PAS Giannina
4 1
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
4
1
PAO
AEK Ateny
1 0
AE Iraklis 1908
AEK
1
0
Iraklis
PAS Korinthos
1 0
AS Rodos
Korinthos
1
0
Rodos
Ethnikos Pireus 1923
2 2
Panachaiki 1891
Ethnikos
2
2
Panachaiki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
GS Doxa Dramas
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Doxa
Kolejka 11
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
AEK
Panathinaikos Ateny
0 0
PAS Korinthos
PAO
0
0
Korinthos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Ethnikos
AS Rodos
2 2
Panionios GSS
Rodos
2
2
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
PAS Giannina
Toumba
PAOK
2
1
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Aris
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
AGSK Kastoria
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Kastoria
AO Kavala
2 0
AEL
Kavala
2
0
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Doxa
Kolejka 12
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
PAO
Ethnikos Pireus 1923
4 1
Apollon Smyrnis
Ethnikos
4
1
Apollon
PAS Korinthos
3 1
PAOK Saloniki
Korinthos
3
1
PAOK
AEK Ateny
0 1
Olympiakos Pireus
AEK
0
1
Olympiakos
Zosimades
PAS Giannina
4 0
OFI 1925
Zosimades
PAS
4
0
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AO Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Kavala
AEL FC Arena
AEL
1 0
AGSK Kastoria
AEL FC Arena
AEL
1
0
Kastoria
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 1
AS Rodos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
1
Rodos
Kolejka 13
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 0
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
0
AEL
AS Rodos
1 1
AE Iraklis 1908
Rodos
1
1
Iraklis
Panathinaikos Ateny
3 1
Panachaiki 1891
PAO
3
1
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Doxa
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Panionios GSS
Toumba
PAOK
3
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Ethnikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
PAS Korinthos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Korinthos
AO Kavala
2 4
AEK Ateny
Kavala
2
4
AEK
AGSK Kastoria
3 0
PAS Giannina
Kastoria
3
0
PAS
Kolejka 14
AEL FC Arena
AEL
0 0
PAS Giannina
AEL FC Arena
AEL
0
0
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
6 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
6
0
PAO
AS Rodos
1 0
Apollon Smyrnis
Rodos
1
0
Apollon
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
PAOK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
OFI
Ethnikos Pireus 1923
0 1
AO Kavala
Ethnikos
0
1
Kavala
PAS Korinthos
1 0
AGSK Kastoria
Korinthos
1
0
Kastoria
AEK Ateny
1 1
Aris Saloniki
AEK
1
1
Aris
Kolejka 15
AEK Ateny
4 2
AEL
AEK
4
2
AEL
Zosimades
PAS Giannina
3 1
PAS Korinthos
Zosimades
PAS
3
1
Korinthos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
5 3
Panachaiki 1891
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
5
3
Panachaiki
AO Kavala
2 2
GS Doxa Dramas
Kavala
2
2
Doxa
AGSK Kastoria
1 0
Panionios GSS
Kastoria
1
0
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
2
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 0
AS Rodos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
0
Rodos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
2
1
Iraklis
Panathinaikos Ateny
0 0
Apollon Smyrnis
PAO
0
0
Apollon
Kolejka 16
AEL FC Arena
AEL
2 0
PAS Korinthos
AEL FC Arena
AEL
2
0
Korinthos
Ethnikos Pireus 1923
2 1
AEK Ateny
Ethnikos
2
1
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
PAS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
PAOK
Panathinaikos Ateny
2 0
Olympiakos Pireus
PAO
2
0
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 2
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
2
OFI
AS Rodos
0 4
AO Kavala
Rodos
0
4
Kavala
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Aris Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Aris
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
AGSK Kastoria
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
Kastoria
Kolejka 17
PAS Korinthos
4 2
Panionios GSS
Korinthos
4
2
Panionios
AEK Ateny
2 0
GS Doxa Dramas
AEK
2
0
Doxa
Zosimades
PAS Giannina
1 0
Panachaiki 1891
Zosimades
PAS
1
0
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
AS Rodos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Rodos
Ethnikos Pireus 1923
6 2
AEL
Ethnikos
6
2
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
2
0
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Apollon
AO Kavala
0 0
Panathinaikos Ateny
Kavala
0
0
PAO
AGSK Kastoria
0 1
AE Iraklis 1908
Kastoria
0
1
Iraklis
Kolejka 18
AEK Ateny
6 1
AS Rodos
AEK
6
1
Rodos
PAS Korinthos
0 0
Panachaiki 1891
Korinthos
0
0
Panachaiki
Ethnikos Pireus 1923
2 0
GS Doxa Dramas
Ethnikos
2
0
Doxa
AEL FC Arena
AEL
2 0
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
2
0
Panionios
Zosimades
PAS Giannina
2 1
AE Iraklis 1908
Zosimades
PAS
2
1
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Olympiakos
AO Kavala
0 1
PAOK Saloniki
Kavala
0
1
PAOK
AGSK Kastoria
4 0
Apollon Smyrnis
Kastoria
4
0
Apollon
Kolejka 19
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
2
0
Aris
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
PAS
Panathinaikos Ateny
1 0
AEK Ateny
PAO
1
0
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
PAS Korinthos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Korinthos
AS Rodos
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Rodos
0
1
Ethnikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Panionios
AEL FC Arena
AEL
1 0
GS Doxa Dramas
AEL FC Arena
AEL
1
0
Doxa
AO Kavala
1 0
OFI 1925
Kavala
1
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
AGSK Kastoria
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Kastoria
Kolejka 20
AEK Ateny
3 1
PAOK Saloniki
AEK
3
1
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Olympiakos Pireus
Zosimades
PAS
1
1
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
OFI
AGSK Kastoria
0 1
AO Kavala
Kastoria
0
1
Kavala
PAS Korinthos
2 0
Apollon Smyrnis
Korinthos
2
0
Apollon
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
0
0
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Iraklis
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
4 0
AS Rodos
Stadion Doxas Dramas
Doxa
4
0
Rodos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
AEL
Kolejka 21
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
AGSK Kastoria
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
Kastoria
AS Rodos
0 0
AEL
Rodos
0
0
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Iraklis
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Apollon
Zosimades
PAS Giannina
4 0
AO Kavala
Zosimades
PAS
4
0
Kavala
AEK Ateny
2 1
OFI 1925
AEK
2
1
OFI
PAS Korinthos
2 2
Olympiakos Pireus
Korinthos
2
2
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
PAOK Saloniki
Ethnikos
1
0
PAOK
Kolejka 22
Panathinaikos Ateny
2 0
AS Rodos
PAO
2
0
Rodos
AEL FC Arena
AEL
3 0
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
3
0
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
PAS
AGSK Kastoria
1 1
AEK Ateny
Kastoria
1
1
AEK
AO Kavala
0 1
PAS Korinthos
Kavala
0
1
Korinthos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
GS Doxa Dramas
Toumba
PAOK
1
0
Doxa
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Panachaiki
Kolejka 23
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
Olympiakos
AS Rodos
0 0
PAOK Saloniki
Rodos
0
0
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
Apollon Smyrnis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
Apollon
Panathinaikos Ateny
1 0
AEL
PAO
1
0
AEL
AEK Ateny
1 1
PAS Giannina
AEK
1
1
PAS
PAS Korinthos
2 1
Aris Saloniki
Korinthos
2
1
Aris