Alpha Ethniki

1979-1980

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
34
20
7
7
49
21
28
47
2
Aris Saloniki
z r p z r
34
19
9
6
46
20
26
47
3
34
15
15
4
38
24
14
45
4
AEK Ateny
z r p p z
34
18
9
7
64
39
25
45
5
PAOK Saloniki
r z z p z
34
17
7
10
53
33
20
41
6
PAS Giannina
p r p r p
34
14
9
11
50
44
6
37
7
Ethnikos OFPF
z p r z r
34
13
10
11
44
31
13
36
8
Iraklis FC
p z z p z
34
13
8
13
47
36
11
34
9
AEL
z z z p z
34
13
8
13
33
44
-11
34
10
PAS Korinthos
z p z z p
34
13
7
14
38
47
-9
33
11
OFI 1925
z r z z p
34
11
10
13
38
45
-7
32
12
34
9
11
14
31
41
-10
29
13
34
7
14
13
38
51
-13
28
14
AGSK Kastoria
p r p z p
34
10
8
16
34
41
-7
27
15
Panionios GSS
p z p z p
34
9
9
16
36
48
-12
27
16
AO Kavala
p r z p p
34
10
7
17
26
46
-20
27
17
34
5
13
16
17
37
-20
23
18
AS Rodos
r r p p p
34
5
9
20
26
60
-34
19
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
AGSK Kastoria: -1 punkt (decyzja EPO)
Baraż o mistrzostwo
Alpha Ethniki 1979/1980 - Play-off
Olympiakos Pireus
2 0
Aris Saloniki
Baraż o 3. miejsce
Alpha Ethniki 1979/1980 - Play-off
Panathinaikos Ateny
1 0
AEK Ateny
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
PAOK Saloniki
6 2
AO Kavala
Apollon Smyrnis
2 0
AGSK Kastoria
Panathinaikos Ateny
3 3
Aris Saloniki
Iraklis FC
2 1
PAS Giannina
AS Rodos
0 2
AEK Ateny
Panachaiki 1891
4 1
PAS Korinthos
GS Doxa Dramas
0 0
Ethnikos OFPF
Olympiakos Pireus
2 0
OFI 1925
Panionios GSS
0 1
AEL
Kolejka 2
GS Doxa Dramas
3 1
AEL
OFI 1925
4 0
AO Kavala
AGSK Kastoria
1 0
Olympiakos Pireus
Aris Saloniki
2 0
PAOK Saloniki
PAS Giannina
1 1
Apollon Smyrnis
AEK Ateny
0 1
Panathinaikos Ateny
PAS Korinthos
3 1
Iraklis FC
Ethnikos OFPF
4 0
AS Rodos
Panionios GSS
3 0
Panachaiki 1891
Kolejka 3
AEL
2 1
Panachaiki 1891
AO Kavala
1 0
AGSK Kastoria
OFI 1925
1 0
Aris Saloniki
Olympiakos Pireus
4 0
PAS Giannina
PAOK Saloniki
4 0
AEK Ateny
Apollon Smyrnis
0 1
PAS Korinthos
Panathinaikos Ateny
1 1
Ethnikos OFPF
Iraklis FC
4 0
Panionios GSS
AS Rodos
0 0
GS Doxa Dramas
Kolejka 4
Panathinaikos Ateny
2 0
GS Doxa Dramas
Iraklis FC
3 0
Panachaiki 1891
AEL
1 0
AS Rodos
Apollon Smyrnis
0 2
Panionios GSS
PAOK Saloniki
1 0
Ethnikos OFPF
Olympiakos Pireus
1 0
PAS Korinthos
OFI 1925
0 0
AEK Ateny
AGSK Kastoria
1 1
Aris Saloniki
AO Kavala
0 0
PAS Giannina
Kolejka 5
Panachaiki 1891
2 1
Apollon Smyrnis
GS Doxa Dramas
1 1
PAOK Saloniki
AS Rodos
0 0
Panathinaikos Ateny
Iraklis FC
0 2
AEL
PAS Giannina
0 1
Aris Saloniki
AEK Ateny
4 2
AGSK Kastoria
PAS Korinthos
2 0
AO Kavala
Ethnikos OFPF
2 0
OFI 1925
Panionios GSS
0 2
Olympiakos Pireus
Kolejka 6
OFI 1925
1 0
GS Doxa Dramas
Olympiakos Pireus
3 2
Panachaiki 1891
PAOK Saloniki
4 1
AS Rodos
Apollon Smyrnis
3 1
Iraklis FC
AEL
1 0
Panathinaikos Ateny
PAS Giannina
3 2
AEK Ateny
Aris Saloniki
1 0
PAS Korinthos
AGSK Kastoria
0 0
Ethnikos OFPF
AO Kavala
0 0
Panionios GSS
Kolejka 7
Iraklis FC
0 0
Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny
0 0
PAOK Saloniki
Apollon Smyrnis
0 1
AEL
AS Rodos
2 0
OFI 1925
Panachaiki 1891
2 0
AO Kavala
GS Doxa Dramas
1 0
AGSK Kastoria
PAS Korinthos
0 1
AEK Ateny
Ethnikos OFPF
3 1
PAS Giannina
Panionios GSS
0 1
Aris Saloniki
Kolejka 8
PAS Giannina
4 1
GS Doxa Dramas
Aris Saloniki
1 0
Panachaiki 1891
AGSK Kastoria
2 2
AS Rodos
AO Kavala
0 0
Iraklis FC
OFI 1925
0 3
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
1 0
Apollon Smyrnis
AEL
0 2
PAOK Saloniki
PAS Korinthos
0 3
Ethnikos OFPF
AEK Ateny
5 2
Panionios GSS
Kolejka 9
Panachaiki 1891
1 3
AEK Ateny
Iraklis FC
0 2
Aris Saloniki
AS Rodos
3 3
PAS Giannina
Panathinaikos Ateny
2 0
AGSK Kastoria
Apollon Smyrnis
0 1
AO Kavala
PAOK Saloniki
3 0
OFI 1925
Olympiakos Pireus
4 0
AEL
GS Doxa Dramas
2 1
PAS Korinthos
Panionios GSS
0 1
Ethnikos OFPF
Kolejka 10
AEL
1 1
OFI 1925
AO Kavala
1 0
Olympiakos Pireus
AGSK Kastoria
0 0
PAOK Saloniki
Aris Saloniki
3 1
Apollon Smyrnis
PAS Giannina
4 1
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
1 0
Iraklis FC
PAS Korinthos
1 0
AS Rodos
Ethnikos OFPF
2 2
Panachaiki 1891
Panionios GSS
3 0
GS Doxa Dramas
Kolejka 11
Apollon Smyrnis
0 0
AEK Ateny
Panathinaikos Ateny
0 0
PAS Korinthos
Iraklis FC
1 0
Ethnikos OFPF
AS Rodos
2 2
Panionios GSS
PAOK Saloniki
2 1
PAS Giannina
Olympiakos Pireus
1 0
Aris Saloniki
OFI 1925
3 1
AGSK Kastoria
AO Kavala
2 0
AEL
Panachaiki 1891
2 1
GS Doxa Dramas
Kolejka 12
GS Doxa Dramas
1 0
Iraklis FC
Panionios GSS
2 2
Panathinaikos Ateny
Ethnikos OFPF
4 1
Apollon Smyrnis
PAS Korinthos
3 1
PAOK Saloniki
AEK Ateny
0 1
Olympiakos Pireus
PAS Giannina
4 0
OFI 1925
Aris Saloniki
1 0
AO Kavala
AEL
1 0
AGSK Kastoria
Panachaiki 1891
3 1
AS Rodos
Kolejka 13
Aris Saloniki
4 0
AEL
AS Rodos
1 1
Iraklis FC
Panathinaikos Ateny
3 1
Panachaiki 1891
Apollon Smyrnis
0 0
GS Doxa Dramas
PAOK Saloniki
3 1
Panionios GSS
Olympiakos Pireus
2 0
Ethnikos OFPF
OFI 1925
1 0
PAS Korinthos
AO Kavala
2 4
AEK Ateny
AGSK Kastoria
3 0
PAS Giannina
Kolejka 14
AEL
0 0
PAS Giannina
Iraklis FC
6 0
Panathinaikos Ateny
AS Rodos
1 0
Apollon Smyrnis
Panachaiki 1891
1 1
PAOK Saloniki
GS Doxa Dramas
1 0
Olympiakos Pireus
Panionios GSS
2 2
OFI 1925
Ethnikos OFPF
0 1
AO Kavala
PAS Korinthos
1 0
AGSK Kastoria
AEK Ateny
1 1
Aris Saloniki
Kolejka 15
AEK Ateny
4 2
AEL
PAS Giannina
3 1
PAS Korinthos
OFI 1925
5 3
Panachaiki 1891
AO Kavala
2 2
GS Doxa Dramas
AGSK Kastoria
1 0
Panionios GSS
Aris Saloniki
0 2
Ethnikos OFPF
Olympiakos Pireus
5 0
AS Rodos
PAOK Saloniki
2 1
Iraklis FC
Panathinaikos Ateny
0 0
Apollon Smyrnis
Kolejka 16
AEL
2 0
PAS Korinthos
Ethnikos OFPF
2 1
AEK Ateny
Panionios GSS
2 0
PAS Giannina
Apollon Smyrnis
1 0
PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny
2 0
Olympiakos Pireus
Iraklis FC
1 2
OFI 1925
AS Rodos
0 4
AO Kavala
GS Doxa Dramas
0 0
Aris Saloniki
Panachaiki 1891
0 0
AGSK Kastoria
Kolejka 17
PAS Korinthos
4 2
Panionios GSS
AEK Ateny
2 0
GS Doxa Dramas
PAS Giannina
1 0
Panachaiki 1891
Aris Saloniki
2 0
AS Rodos
Ethnikos OFPF
6 2
AEL
PAOK Saloniki
2 0
Olympiakos Pireus
OFI 1925
2 0
Apollon Smyrnis
AO Kavala
0 0
Panathinaikos Ateny
AGSK Kastoria
0 1
Iraklis FC
Kolejka 18
AEK Ateny
6 1
AS Rodos
PAS Korinthos
0 0
Panachaiki 1891
Ethnikos OFPF
2 0
GS Doxa Dramas
AEL
2 0
Panionios GSS
PAS Giannina
2 1
Iraklis FC
Aris Saloniki
0 0
Panathinaikos Ateny
OFI 1925
2 0
Olympiakos Pireus
AO Kavala
0 1
PAOK Saloniki
AGSK Kastoria
4 0
Apollon Smyrnis
Kolejka 19
PAOK Saloniki
2 0
Aris Saloniki
Apollon Smyrnis
0 0
PAS Giannina
Panathinaikos Ateny
1 0
AEK Ateny
Iraklis FC
1 0
PAS Korinthos
AS Rodos
0 1
Ethnikos OFPF
Panachaiki 1891
1 1
Panionios GSS
AEL
1 0
GS Doxa Dramas
AO Kavala
1 0
OFI 1925
Olympiakos Pireus
2 1
AGSK Kastoria
Kolejka 20
AEK Ateny
3 1
PAOK Saloniki
PAS Giannina
1 1
Olympiakos Pireus
Aris Saloniki
1 0
OFI 1925
AGSK Kastoria
0 1
AO Kavala
PAS Korinthos
2 0
Apollon Smyrnis
Ethnikos OFPF
0 0
Panathinaikos Ateny
Panionios GSS
2 1
Iraklis FC
GS Doxa Dramas
4 0
AS Rodos
Panachaiki 1891
1 0
AEL
Kolejka 21
Aris Saloniki
3 0
AGSK Kastoria
AS Rodos
0 0
AEL
Panachaiki 1891
1 1
Iraklis FC
GS Doxa Dramas
0 0
Panathinaikos Ateny
Panionios GSS
2 1
Apollon Smyrnis
PAS Giannina
4 0
AO Kavala
AEK Ateny
2 1
OFI 1925
PAS Korinthos
2 2
Olympiakos Pireus
Ethnikos OFPF
1 0
PAOK Saloniki
Kolejka 22
Panathinaikos Ateny
2 0
AS Rodos
AEL
3 0
Iraklis FC
Aris Saloniki
3 0
PAS Giannina
AGSK Kastoria
1 1
AEK Ateny
AO Kavala
0 1
PAS Korinthos
OFI 1925
0 0
Ethnikos OFPF
Olympiakos Pireus
1 0
Panionios GSS
PAOK Saloniki
1 0
GS Doxa Dramas
Apollon Smyrnis
0 0
Panachaiki 1891
Kolejka 23
Panachaiki 1891
0 0
Olympiakos Pireus
AS Rodos
0 0
PAOK Saloniki
Iraklis FC
3 0
Apollon Smyrnis
Panathinaikos Ateny
1 0
AEL
AEK Ateny
1 1
PAS Giannina
PAS Korinthos
2 1
Aris Saloniki
Ethnikos OFPF
0 1
AGSK Kastoria
Panionios GSS
3 0
AO Kavala
GS Doxa Dramas
3 0
OFI 1925
Kolejka 24
AEL
0 0
Apollon Smyrnis
PAOK Saloniki
0 2
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
2 1
Iraklis FC
OFI 1925
0 0
AS Rodos
AO Kavala
4 1
Panachaiki 1891
AGSK Kastoria
1 1
GS Doxa Dramas
AEK Ateny
5 1
PAS Korinthos
PAS Giannina
1 0
Ethnikos OFPF
Aris Saloniki
1 0
Panionios GSS
Kolejka 25
AS Rodos
3 0
AGSK Kastoria
Panachaiki 1891
2 0
Aris Saloniki
GS Doxa Dramas
4 0
PAS Giannina
Panionios GSS
0 0
AEK Ateny
Iraklis FC
2 0
AO Kavala
Panathinaikos Ateny
2 1
OFI 1925
Apollon Smyrnis
0 0
Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki
4 0
AEL
Ethnikos OFPF
4 4
PAS Korinthos
Kolejka 26
AEK Ateny
2 2
Panachaiki 1891
PAS Giannina
4 2
AS Rodos
Aris Saloniki
1 1
Iraklis FC
AGSK Kastoria
1 1
Panathinaikos Ateny
AO Kavala
0 0
Apollon Smyrnis
AEL
0 0
Olympiakos Pireus
PAS Korinthos
1 0
GS Doxa Dramas
Ethnikos OFPF
0 0
Panionios GSS
OFI 1925
2 1
PAOK Saloniki
Kolejka 27
OFI 1925
1 1
AEL
GS Doxa Dramas
0 0
Panionios GSS
Panachaiki 1891
0 0
Ethnikos OFPF
AS Rodos
3 0
PAS Korinthos
Panathinaikos Ateny
1 0
PAS Giannina
Iraklis FC
3 0
AEK Ateny
Apollon Smyrnis
0 0
Aris Saloniki
PAOK Saloniki
3 0
AGSK Kastoria
Olympiakos Pireus
4 0
AO Kavala
Kolejka 28
AGSK Kastoria
4 1
OFI 1925
AEL
1 0
AO Kavala
GS Doxa Dramas
2 2
Panachaiki 1891
Panionios GSS
2 1
AS Rodos
Ethnikos OFPF
2 2
Iraklis FC
PAS Korinthos
0 0
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
2 1
Apollon Smyrnis
PAS Giannina
3 0
PAOK Saloniki
Aris Saloniki
2 1
Olympiakos Pireus
Kolejka 29
AGSK Kastoria
1 0
AEL
AO Kavala
0 0
Aris Saloniki
OFI 1925
4 1
PAS Giannina
Olympiakos Pireus
0 0
AEK Ateny
PAOK Saloniki
3 1
PAS Korinthos
Apollon Smyrnis
1 0
Ethnikos OFPF
Panathinaikos Ateny
3 0
Panionios GSS
AS Rodos
1 0
Panachaiki 1891
Iraklis FC
2 0
GS Doxa Dramas
Kolejka 30
Panionios GSS
2 1
PAOK Saloniki
Ethnikos OFPF
1 2
Olympiakos Pireus
PAS Korinthos
1 0
OFI 1925
AEK Ateny
4 2
AO Kavala
PAS Giannina
3 0
AGSK Kastoria
AEL
2 3
Aris Saloniki
GS Doxa Dramas
1 1
Apollon Smyrnis
Panachaiki 1891
0 0
Panathinaikos Ateny
Iraklis FC
2 1
AS Rodos
Kolejka 31
Apollon Smyrnis
1 0
AS Rodos
PAOK Saloniki
2 2
Panachaiki 1891
Olympiakos Pireus
3 1
GS Doxa Dramas
OFI 1925
1 1
Panionios GSS
AO Kavala
0 1
Ethnikos OFPF
AGSK Kastoria
3 0
PAS Korinthos
Aris Saloniki
0 0
AEK Ateny
PAS Giannina
1 1
AEL
Panathinaikos Ateny
1 0
Iraklis FC
Kolejka 32
AEL
1 3
AEK Ateny
PAS Korinthos
0 0
PAS Giannina
Ethnikos OFPF
0 2
Aris Saloniki
Panionios GSS
0 1
AGSK Kastoria
GS Doxa Dramas
1 0
AO Kavala
Panachaiki 1891
2 2
OFI 1925
AS Rodos
1 2
Olympiakos Pireus
Iraklis FC
1 1
PAOK Saloniki
Apollon Smyrnis
2 2
Panathinaikos Ateny
Kolejka 33
PAS Korinthos
1 1
AEL
PAOK Saloniki
1 0
Apollon Smyrnis
OFI 1925
1 1
Iraklis FC