Alpha Ethniki

1980-1981

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
r z p z z
34
20
9
5
47
18
29
49
2
z z z z z
34
17
10
7
63
42
21
44
3
z z z z p
34
16
11
7
57
33
24
43
4
r z r p r
34
15
12
7
52
31
21
42
5
r r p z p
34
13
13
8
44
21
23
39
6
z r p r z
34
14
9
11
42
40
2
37
7
z r r r z
34
11
12
11
45
32
13
34
8
p r p r p
34
10
14
10
42
41
1
34
9
p z z p r
34
10
13
11
38
42
-4
33
10
r r z p p
34
11
10
13
33
37
-4
32
11
p p p z z
34
11
9
14
43
47
-4
31
12
z p z z p
34
12
7
15
31
47
-16
31
13
p r r z r
34
9
12
13
45
49
-4
30
14
p r z p r
34
12
6
16
43
56
-13
30
15
p r p r p
34
10
9
15
28
47
-19
29
16
r r p r p
34
9
9
16
27
42
-15
27
17
p p z z p
34
9
8
17
21
36
-15
26
18
p p p p r
34
4
13
17
19
59
-40
21
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
Zosimades
PAS Giannina
2 1
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
2
1
PAO
MGS Panserraikos Serres
1 3
Olympiakos Pireus
Panserraikos
1
3
Olympiakos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 3
Panionios GSS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
3
Panionios
AGSK Kastoria
1 1
PAOK Saloniki
Kastoria
1
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Atromitos
AEL FC Arena
AEL
1 0
OFI 1925
AEL FC Arena
AEL
1
0
OFI
Ethnikos Pireus 1923
2 0
Panachaiki 1891
Ethnikos
2
0
Panachaiki
AEK Ateny
5 1
AO Kavala
AEK
5
1
Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
PAS Korinthos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
Korinthos
Kolejka 2
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 2
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
2
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AGSK Kastoria
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Kastoria
Panathinaikos Ateny
2 0
GS Doxa Dramas
PAO
2
0
Doxa
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Panserraikos
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Apollon Smyrnis
Zosimades
PAS
2
0
Apollon
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
OFI
PAS Korinthos
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Korinthos
1
1
Ethnikos
AO Kavala
0 0
AEL
Kavala
0
0
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
1 2
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
2
AEK
Kolejka 3
AEK Ateny
2 1
Olympiakos Pireus
AEK
2
1
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
PAO
AGSK Kastoria
3 1
Atromitos Peristeri
Kastoria
3
1
Atromitos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
4 1
PAS Giannina
Stadion Doxas Dramas
Doxa
4
1
PAS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Panserraikos
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Panionios GSS
Ethnikos
1
1
Panionios
AEL FC Arena
AEL
0 0
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
0
0
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
PAS Korinthos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Korinthos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
AO Kavala
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Kavala
Kolejka 4
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
AEL
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Apollon
MGS Panserraikos Serres
1 1
AGSK Kastoria
Panserraikos
1
1
Kastoria
Zosimades
PAS Giannina
2 4
Aris Saloniki
Zosimades
PAS
2
4
Aris
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 2
AEK Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
2
AEK
Panathinaikos Ateny
2 2
Ethnikos Pireus 1923
PAO
2
2
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Panachaiki 1891
Toumba
PAOK
3
0
Panachaiki
PAS Korinthos
1 1
AO Kavala
Korinthos
1
1
Kavala
Kolejka 5
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
PAO
AEL FC Arena
AEL
3 0
Atromitos Peristeri
AEL FC Arena
AEL
3
0
Atromitos
AEK Ateny
2 1
MGS Panserraikos Serres
AEK
2
1
Panserraikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Doxa
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 0
AGSK Kastoria
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
0
Kastoria
Ethnikos Pireus 1923
1 0
PAS Giannina
Ethnikos
1
0
PAS
AO Kavala
1 0
Panionios GSS
Kavala
1
0
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Olympiakos
PAS Korinthos
0 0
PAOK Saloniki
Korinthos
0
0
PAOK
Kolejka 6
Panathinaikos Ateny
2 1
AO Kavala
PAO
2
1
Kavala
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
Panachaiki 1891
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Panachaiki
Zosimades
PAS Giannina
1 1
OFI 1925
Zosimades
PAS
1
1
OFI
MGS Panserraikos Serres
2 0
AEL
Panserraikos
2
0
AEL
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Ethnikos
AGSK Kastoria
2 3
AEK Ateny
Kastoria
2
3
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
6 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
6
1
Apollon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
PAS Korinthos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
Korinthos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAOK
Kolejka 7
Toumba
PAOK Saloniki
4 2
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
4
2
PAO
PAS Korinthos
0 0
Atromitos Peristeri
Korinthos
0
0
Atromitos
AO Kavala
1 1
PAS Giannina
Kavala
1
1
PAS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
Panserraikos
AEL FC Arena
AEL
6 2
AGSK Kastoria
AEL FC Arena
AEL
6
2
Kastoria
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 2
GS Doxa Dramas
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
2
Doxa
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Aris Saloniki
Ethnikos
0
0
Aris
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Olympiakos
Kolejka 8
Panathinaikos Ateny
0 1
Olympiakos Pireus
PAO
0
1
Olympiakos
Zosimades
PAS Giannina
2 1
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
2
1
PAOK
MGS Panserraikos Serres
2 0
PAS Korinthos
Panserraikos
2
0
Korinthos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
AO Kavala
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 0
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
0
OFI
AGSK Kastoria
1 0
Panachaiki 1891
Kastoria
1
0
Panachaiki
AEK Ateny
1 1
AEL
AEK
1
1
AEL
Ethnikos Pireus 1923
1 2
Apollon Smyrnis
Ethnikos
1
2
Apollon
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 2
Panionios GSS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
2
Panionios
Kolejka 9
AO Kavala
1 2
Aris Saloniki
Kavala
1
2
Aris
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Ethnikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
AEK Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
2 2
GS Doxa Dramas
Toumba
PAOK
2
2
Doxa
PAS Korinthos
2 1
AGSK Kastoria
Korinthos
2
1
Kastoria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 4
MGS Panserraikos Serres
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
4
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
PAS
Panathinaikos Ateny
2 0
Atromitos Peristeri
PAO
2
0
Atromitos
Kolejka 10
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
PAS Giannina
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
PAS
MGS Panserraikos Serres
2 2
Panathinaikos Ateny
Panserraikos
2
2
PAO
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 0
Olympiakos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
Olympiakos
AGSK Kastoria
2 0
Panionios GSS
Kastoria
2
0
Panionios
AEK Ateny
4 0
PAS Korinthos
AEK
4
0
Korinthos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Apollon
Ethnikos Pireus 1923
4 0
AO Kavala
Ethnikos
4
0
Kavala
AEL FC Arena
AEL
2 0
Panachaiki 1891
AEL FC Arena
AEL
2
0
Panachaiki
Kolejka 11
Panathinaikos Ateny
5 0
AGSK Kastoria
PAO
5
0
Kastoria
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
GS Doxa Dramas
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Doxa
Zosimades
PAS Giannina
1 1
MGS Panserraikos Serres
Zosimades
PAS
1
1
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
1
1
Ethnikos
PAS Korinthos
0 1
AEL
Korinthos
0
1
AEL
AO Kavala
1 0
OFI 1925
Kavala
1
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Panachaiki
Kolejka 12
AO Kavala
0 0
Apollon Smyrnis
Kavala
0
0
Apollon
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
PAS Korinthos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
Korinthos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
PAOK
Ethnikos Pireus 1923
0 2
Olympiakos Pireus
Ethnikos
0
2
Olympiakos
AEL FC Arena
AEL
1 1
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
1
1
Panionios
MGS Panserraikos Serres
1 1
GS Doxa Dramas
Panserraikos
1
1
Doxa
AGSK Kastoria
3 0
PAS Giannina
Kastoria
3
0
PAS
AEK Ateny
0 0
Panathinaikos Ateny
AEK
0
0
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Atromitos
Kolejka 13
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
PAS Korinthos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Korinthos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
AGSK Kastoria
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Kastoria
MGS Panserraikos Serres
0 0
Aris Saloniki
Panserraikos
0
0
Aris
Zosimades
PAS Giannina
3 1
AEK Ateny
Zosimades
PAS
3
1
AEK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
OFI
Panathinaikos Ateny
1 0
AEL
PAO
1
0
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Panachaiki
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
AO Kavala
Toumba
PAOK
2
0
Kavala
Kolejka 14
PAS Korinthos
2 0
Panionios GSS
Korinthos
2
0
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
3
0
Apollon
AGSK Kastoria
0 2
Aris Saloniki
Kastoria
0
2
Aris
Ethnikos Pireus 1923
2 0
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos
2
0
Panserraikos
AEK Ateny
2 1
GS Doxa Dramas
AEK
2
1
Doxa
AEL FC Arena
AEL
1 0
PAS Giannina
AEL FC Arena
AEL
1
0
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Atromitos
AO Kavala
1 0
Olympiakos Pireus
Kavala
1
0
Olympiakos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
PAO
Kolejka 15
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAOK
Panathinaikos Ateny
2 1
PAS Korinthos
PAO
2
1
Korinthos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
AEK
AGSK Kastoria
5 1
Ethnikos Pireus 1923
Kastoria
5
1
Ethnikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
4 1
AEL
Stadion Doxas Dramas
Doxa
4
1
AEL
MGS Panserraikos Serres
3 1
OFI 1925
Panserraikos
3
1
OFI
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Panachaiki 1891
Zosimades
PAS
2
0
Panachaiki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
AO Kavala
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Kavala
Kolejka 16
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Apollon
AEL FC Arena
AEL
0 0
Aris Saloniki
AEL FC Arena
AEL
0
0
Aris
AEK Ateny
0 0
Ethnikos Pireus 1923
AEK
0
0
Ethnikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
AGSK Kastoria
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Kastoria
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
Doxa
PAS Korinthos
3 2
PAS Giannina
Korinthos
3
2
PAS
AO Kavala
1 2
MGS Panserraikos Serres
Kavala
1
2
Panserraikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Atromitos Peristeri
Toumba
PAOK
2
0
Atromitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
PAO
Kolejka 17
Zosimades
PAS Giannina
3 2
Panionios GSS
Zosimades
PAS
3
2
Panionios
MGS Panserraikos Serres
1 1
PAOK Saloniki
Panserraikos
1
1
PAOK
AGSK Kastoria
6 0
AO Kavala
Kastoria
6
0
Kavala
Ethnikos Pireus 1923
1 1
AEL
Ethnikos
1
1
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
PAO
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
Olympiakos
AEK Ateny
3 0
OFI 1925
AEK
3
0
OFI
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
PAS Korinthos
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Korinthos
Kolejka 18
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Apollon
Panathinaikos Ateny
4 0
PAS Giannina
PAO
4
0
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Panserraikos
PAS Korinthos
1 2
Aris Saloniki
Korinthos
1
2
Aris
AO Kavala
1 0
AEK Ateny
Kavala
1
0
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
AGSK Kastoria
Toumba
PAOK
3
1
Kastoria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
GS Doxa Dramas
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Doxa
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
Ethnikos
Kolejka 19
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
PAO
MGS Panserraikos Serres
3 0
Atromitos Peristeri
Panserraikos
3
0
Atromitos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Panachaiki
Ethnikos Pireus 1923
2 0
PAS Korinthos
Ethnikos
2
0
Korinthos
AEK Ateny
4 0
PAOK Saloniki
AEK
4
0
PAOK
AEL FC Arena
AEL
0 3
AO Kavala
AEL FC Arena
AEL
0
3
Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 2
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
2
Panionios
AGSK Kastoria
0 0
Olympiakos Pireus
Kastoria
0
0
Olympiakos
Kolejka 20
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 1
AGSK Kastoria
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
Kastoria
Zosimades
PAS Giannina
0 1
GS Doxa Dramas
Zosimades
PAS
0
1
Doxa
MGS Panserraikos Serres
1 1
Apollon Smyrnis
Panserraikos
1
1
Apollon
Panathinaikos Ateny
0 0
Aris Saloniki
PAO
0
0
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
Ethnikos
PAS Korinthos
1 2
OFI 1925
Korinthos
1
2
OFI
AO Kavala
1 1
Panachaiki 1891
Kavala
1
1
Panachaiki
Toumba
PAOK Saloniki
5 1
AEL
Toumba
PAOK
5
1
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
6 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
6
0
AEK
Kolejka 21
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Doxa
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 1
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
1
PAS
AO Kavala
1 0
PAS Korinthos
Kavala
1
0
Korinthos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Panionios
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
0
0
PAO
AEL FC Arena
AEL
0 1
Olympiakos Pireus
AEL FC Arena
AEL
0
1
Olympiakos
AGSK Kastoria
1 0
MGS Panserraikos Serres
Kastoria
1
0
Panserraikos
AEK Ateny
3 0
Atromitos Peristeri
AEK
3
0
Atromitos
Kolejka 22
AGSK Kastoria
4 0
Apollon Smyrnis
Kastoria
4
0
Apollon
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
Aris Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
4 2
PAS Korinthos
Toumba
PAOK
4
2
Korinthos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AO Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Kavala
Panathinaikos Ateny
0 0
OFI 1925
PAO
0
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Panachaiki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
AEL
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
AEL
MGS Panserraikos Serres
1 1
AEK Ateny
Panserraikos
1
1
AEK
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Zosimades
PAS
1
1
Ethnikos
Kolejka 23
AEK Ateny
3 1
AGSK Kastoria
AEK
3
1
Kastoria
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 2
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
Aris
Ethnikos Pireus 1923
3 0
GS Doxa Dramas
Ethnikos
3
0
Doxa
AEL FC Arena
AEL
2 0
MGS Panserraikos Serres
AEL FC Arena
AEL
2
0
Panserraikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
PAS Giannina
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
PAS
AO Kavala
0 0
Panathinaikos Ateny
Kavala
0
0
PAO
Stadion im. Kostasa Davourlisa