Alpha Ethniki

1981-1982

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
r z r r r
34
18
14
2
46
21
25
50
2
z z r z r
34
19
12
3
58
28
30
50
3
p z z r r
34
18
10
6
55
22
33
46
4
z p r r p
34
17
11
6
54
36
18
45
5
z p z p z
34
15
11
8
56
30
26
41
6
p p r r z
34
15
10
9
52
38
14
40
7
p z p r p
34
14
8
12
39
31
8
36
8
r p z r z
34
13
8
13
38
43
-5
34
9
z p p p z
34
11
11
12
38
36
2
33
10
z r p p r
34
12
7
15
40
38
2
31
11
z z p r r
34
10
11
13
38
46
-8
31
12
r z r z p
34
11
9
14
37
46
-9
31
13
p r p z p
34
10
10
14
30
38
-8
30
14
p z p z r
34
9
10
15
32
48
-16
28
15
r r r r z
34
9
9
16
27
42
-15
27
16
r r z z r
34
8
9
17
26
45
-19
25
17
p z r r p
34
5
8
21
19
58
-39
18
18
p z p p p
34
6
4
24
24
63
-39
16
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
Baraż o mistrzostwo
29 Cze 1982 18:00
Olympiakos Pireus
2 1
Panathinaikos Ateny
29 Cze 1982 18:00
Olympiakos
2
1
PAO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
AGSK Kastoria
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Kastoria
1
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Panionios
Zosimades
PAS Giannina
0 0
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
0
0
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
AO Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Kavala
MGS Panserraikos Serres
2 0
PAS Korinthos
Panserraikos
2
0
Korinthos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
AS Rodos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
Rodos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
AEL
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
AEL
Kolejka 2
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
AGSK Kastoria
Toumba
PAOK
0
0
Kastoria
AO Kavala
0 0
Apollon Smyrnis
Kavala
0
0
Apollon
PAS Korinthos
0 1
PAS Giannina
Korinthos
0
1
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Panserraikos
Ethnikos Pireus 1923
2 1
OFI 1925
Ethnikos
2
1
OFI
Panathinaikos Ateny
2 1
Aris Saloniki
PAO
2
1
Aris
AEK Ateny
2 2
GS Doxa Dramas
AEK
2
2
Doxa
AS Rodos
3 0
AEL
Rodos
3
0
AEL
Kolejka 3
MGS Panserraikos Serres
3 1
PAS Giannina
Panserraikos
3
1
PAS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Iraklis
AGSK Kastoria
1 0
PAS Korinthos
Kastoria
1
0
Korinthos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Kavala
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Panionios
AEL FC Arena
AEL
2 2
Panathinaikos Ateny
AEL FC Arena
AEL
2
2
PAO
AS Rodos
0 0
AEK Ateny
Rodos
0
0
AEK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
Ethnikos
Kolejka 4
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
GS Doxa Dramas
Toumba
PAOK
3
1
Doxa
AO Kavala
3 2
Aris Saloniki
Kavala
3
2
Aris
PAS Korinthos
1 0
OFI 1925
Korinthos
1
0
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Olympiakos
Zosimades
PAS Giannina
4 2
AGSK Kastoria
Zosimades
PAS
4
2
Kastoria
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Panserraikos
Panathinaikos Ateny
3 0
AEK Ateny
PAO
3
0
AEK
Ethnikos Pireus 1923
0 0
AS Rodos
Ethnikos
0
0
Rodos
Kolejka 5
AS Rodos
2 1
PAOK Saloniki
Rodos
2
1
PAOK
AEL FC Arena
AEL
8 2
AO Kavala
AEL FC Arena
AEL
8
2
Kavala
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
5 1
PAS Korinthos
Stadion Doxas Dramas
Doxa
5
1
Korinthos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
0
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
PAS Giannina
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
Apollon
MGS Panserraikos Serres
0 0
AGSK Kastoria
Panserraikos
0
0
Kastoria
AEK Ateny
1 0
Panionios GSS
AEK
1
0
Panionios
Panathinaikos Ateny
2 1
Ethnikos Pireus 1923
PAO
2
1
Ethnikos
Kolejka 6
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Panserraikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
2
0
PAO
AO Kavala
0 0
AEK Ateny
Kavala
0
0
AEK
PAS Korinthos
0 1
AS Rodos
Korinthos
0
1
Rodos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
AEL
Zosimades
PAS Giannina
1 1
GS Doxa Dramas
Zosimades
PAS
1
1
Doxa
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 3
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
3
Aris
AGSK Kastoria
3 0
OFI 1925
Kastoria
3
0
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Ethnikos
Kolejka 7
Ethnikos Pireus 1923
1 0
AO Kavala
Ethnikos
1
0
Kavala
Panathinaikos Ateny
3 1
PAS Korinthos
PAO
3
1
Korinthos
AEK Ateny
3 0
AE Iraklis 1908
AEK
3
0
Iraklis
AS Rodos
1 0
PAS Giannina
Rodos
1
0
PAS
AEL FC Arena
AEL
1 0
Apollon Smyrnis
AEL FC Arena
AEL
1
0
Apollon
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 0
AGSK Kastoria
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
Kastoria
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Olympiakos
MGS Panserraikos Serres
1 1
OFI 1925
Panserraikos
1
1
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAOK
Kolejka 8
Zosimades
PAS Giannina
0 3
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
0
3
PAO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
AEK
AGSK Kastoria
5 0
AS Rodos
Kastoria
5
0
Rodos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
GS Doxa Dramas
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
Doxa
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
1
Panserraikos
PAS Korinthos
2 3
Panionios GSS
Korinthos
2
3
Panionios
AO Kavala
1 2
PAOK Saloniki
Kavala
1
2
PAOK
Kolejka 9
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
PAS
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Apollon Smyrnis
Ethnikos
1
1
Apollon
AS Rodos
2 2
OFI 1925
Rodos
2
2
OFI
Panathinaikos Ateny
3 1
AGSK Kastoria
PAO
3
1
Kastoria
AEK Ateny
2 2
Olympiakos Pireus
AEK
2
2
Olympiakos
AEL FC Arena
AEL
0 0
Aris Saloniki
AEL FC Arena
AEL
0
0
Aris
MGS Panserraikos Serres
0 1
GS Doxa Dramas
Panserraikos
0
1
Doxa
AO Kavala
0 0
PAS Korinthos
Kavala
0
0
Korinthos
Toumba
PAOK Saloniki
2 2
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
2
2
Iraklis
Kolejka 10
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
PAOK
AGSK Kastoria
1 1
Panionios GSS
Kastoria
1
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
Ethnikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
AEK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
AS Rodos
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Rodos
AEL FC Arena
AEL
2 0
MGS Panserraikos Serres
AEL FC Arena
AEL
2
0
Panserraikos
PAS Korinthos
2 0
AE Iraklis 1908
Korinthos
2
0
Iraklis
Zosimades
PAS Giannina
0 0
AO Kavala
Zosimades
PAS
0
0
Kavala
Kolejka 11
Ethnikos Pireus 1923
2 1
Aris Saloniki
Ethnikos
2
1
Aris
Panathinaikos Ateny
4 0
GS Doxa Dramas
PAO
4
0
Doxa
AEK Ateny
2 0
AEL
AEK
2
0
AEL
MGS Panserraikos Serres
1 0
AS Rodos
Panserraikos
1
0
Rodos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
3
0
Olympiakos
AO Kavala
0 0
AGSK Kastoria
Kavala
0
0
Kastoria
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
PAS Giannina
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
PAS
PAS Korinthos
1 2
Apollon Smyrnis
Korinthos
1
2
Apollon
Kolejka 12
AGSK Kastoria
2 1
AE Iraklis 1908
Kastoria
2
1
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
PAS Korinthos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Korinthos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
AO Kavala
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
PAOK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Panionios GSS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Panionios
AEL FC Arena
AEL
0 0
Ethnikos Pireus 1923
AEL FC Arena
AEL
0
0
Ethnikos
AS Rodos
1 1
Panathinaikos Ateny
Rodos
1
1
PAO
AEK Ateny
3 1
MGS Panserraikos Serres
AEK
3
1
Panserraikos
Zosimades
PAS Giannina
2 1
Apollon Smyrnis
Zosimades
PAS
2
1
Apollon
Kolejka 13
PAS Korinthos
2 1
Aris Saloniki
Korinthos
2
1
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
OFI
Zosimades
PAS Giannina
2 1
Olympiakos Pireus
Zosimades
PAS
2
1
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
AGSK Kastoria
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Kastoria
AO Kavala
0 2
GS Doxa Dramas
Kavala
0
2
Doxa
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
AEL
Toumba
PAOK
3
0
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
AS Rodos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Rodos
Ethnikos Pireus 1923
1 2
AEK Ateny
Ethnikos
1
2
AEK
MGS Panserraikos Serres
1 1
Panathinaikos Ateny
Panserraikos
1
1
PAO
Kolejka 14
AGSK Kastoria
0 1
Olympiakos Pireus
Kastoria
0
1
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos
1
0
Panserraikos
Panathinaikos Ateny
1 0
Panionios GSS
PAO
1
0
Panionios
AEK Ateny
1 1
PAOK Saloniki
AEK
1
1
PAOK
AS Rodos
3 1
AO Kavala
Rodos
3
1
Kavala
AEL FC Arena
AEL
3 0
PAS Korinthos
AEL FC Arena
AEL
3
0
Korinthos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
5 2
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
5
2
Apollon
Kolejka 15
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
OFI
AGSK Kastoria
2 1
Aris Saloniki
Kastoria
2
1
Aris
Zosimades
PAS Giannina
3 1
AEL
Zosimades
PAS
3
1
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
AS Rodos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Rodos
PAS Korinthos
0 1
AEK Ateny
Korinthos
0
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Doxa
MGS Panserraikos Serres
0 2
Panionios GSS
Panserraikos
0
2
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
5 1
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
5
1
Ethnikos
AO Kavala
0 1
Panathinaikos Ateny
Kavala
0
1
PAO
Kolejka 16
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
MGS Panserraikos Serres
Toumba
PAOK
4
0
Panserraikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 1
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
1
Aris
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
2
Olympiakos
AEL FC Arena
AEL
2 0
AGSK Kastoria
AEL FC Arena
AEL
2
0
Kastoria
AS Rodos
1 0
Apollon Smyrnis
Rodos
1
0
Apollon
AEK Ateny
0 0
PAS Giannina
AEK
0
0
PAS
Ethnikos Pireus 1923
0 0
PAS Korinthos
Ethnikos
0
0
Korinthos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
AO Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Kavala
Panathinaikos Ateny
1 1
AE Iraklis 1908
PAO
1
1
Iraklis
Kolejka 17
MGS Panserraikos Serres
2 1
AO Kavala
Panserraikos
2
1
Kavala
PAS Korinthos
0 0
PAOK Saloniki
Korinthos
0
0
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Panionios
Zosimades
PAS Giannina
2 2
Ethnikos Pireus 1923
Zosimades
PAS
2
2
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Doxa
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
AS Rodos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Rodos
AGSK Kastoria
2 1
AEK Ateny
Kastoria
2
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
PAO
Kolejka 18
Ethnikos Pireus 1923
2 1
AGSK Kastoria
Ethnikos
2
1
Kastoria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
PAS Giannina
Toumba
PAOK
2
1
PAS
AO Kavala
1 0
AE Iraklis 1908
Kavala
1
0
Iraklis
PAS Korinthos
3 2
MGS Panserraikos Serres
Korinthos
3
2
Panserraikos
AEL FC Arena
AEL
2 2
GS Doxa Dramas
AEL FC Arena
AEL
2
2
Doxa
AS Rodos
1 1
Aris Saloniki
Rodos
1
1
Aris
AEK Ateny
1 0
OFI 1925
AEK
1
0
OFI
Panathinaikos Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
PAO
1
1
Olympiakos
Kolejka 19
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Panionios
AGSK Kastoria
1 1
PAOK Saloniki
Kastoria
1
1
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
2 1
PAS Korinthos
Zosimades
PAS
2
1
Korinthos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Kavala
MGS Panserraikos Serres
0 0
AE Iraklis 1908
Panserraikos
0
0
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
PAO
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 2
AEK Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
2
AEK
AEL FC Arena
AEL
1 0
AS Rodos
AEL FC Arena
AEL
1
0
Rodos
Kolejka 20
Zosimades
PAS Giannina
1 2
MGS Panserraikos Serres
Zosimades
PAS
1
2
Panserraikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 0
Apollon Smyrnis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
0
Apollon
PAS Korinthos
0 0
AGSK Kastoria
Korinthos
0
0
Kastoria
AO Kavala
1 2
Olympiakos Pireus
Kavala
1
2
Olympiakos
AEK Ateny
2 0
AS Rodos
AEK
2
0
Rodos
Panathinaikos Ateny
1 1
AEL
PAO
1
1
AEL
Ethnikos Pireus 1923
2 0
GS Doxa Dramas
Ethnikos
2
0
Doxa
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
OFI 1925
Toumba
PAOK
2
0
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Aris
Kolejka 21
AGSK Kastoria
2 0
PAS Giannina
Kastoria
2
0
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
PAS Korinthos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Korinthos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 0
AO Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
0
Kavala
MGS Panserraikos Serres
0 0
Apollon Smyrnis
Panserraikos
0
0
Apollon
AEK Ateny
1 0
Panathinaikos Ateny
AEK
1
0
PAO
AS Rodos
1 2
Ethnikos Pireus 1923
Rodos
1
2
Ethnikos
AEL FC Arena
AEL
0 1
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
0
1
Panionios
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
PAOK
Kolejka 22
PAS Korinthos
3 1
GS Doxa Dramas
Korinthos
3
1
Doxa
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Aris
Zosimades
PAS Giannina
0 0
OFI 1925
Zosimades
PAS
0
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Olympiakos
AGSK Kastoria
2 0
MGS Panserraikos Serres
Kastoria
2
0
Panserraikos
AO Kavala
1 0
AEL
Kavala
1
0
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
5 0
AS Rodos
Toumba
PAOK
5
0
Rodos
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
1
1
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
AEK
Kolejka 23
AEL FC Arena
AEL
4 1
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
4
1
Iraklis
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 1
PAS Giannina
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
1
PAS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
AGSK Kastoria
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Kastoria
MGS Panserraikos Serres
1 2
Olympiakos Pireus
Panserraikos
1
2
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Panionios GSS
Ethnikos
0
0
Panionios
Panathinaikos Ateny
2 1
PAOK Saloniki
PAO
2
1
PAOK
AEK Ateny
5 0
AO Kavala
AEK
5
0
Kavala
AS Rodos