Alpha Ethniki

1981-1982

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
34
18
14
2
46
21
25
50
2
34
19
12
3
58
28
30
50
3
PAOK Saloniki
p z z r r
34
18
10
6
55
22
33
46
4
AEK Ateny
z p r r p
34
17
11
6
54
36
18
45
5
Aris Saloniki
z p z p z
34
15
11
8
56
30
26
41
6
Iraklis FC
p p r r z
34
15
10
9
52
38
14
40
7
Panionios GSS
p z p r p
34
14
8
12
39
31
8
36
8
AGSK Kastoria
r p z r z
34
13
8
13
38
43
-5
34
9
OFI 1925
z p p p z
34
11
11
12
38
36
2
33
10
AEL
z r p p r
34
12
7
15
40
38
2
31
11
34
10
11
13
38
46
-8
31
12
AS Rodos
r z r z p
34
11
9
14
37
46
-9
31
13
Ethnikos OFPF
p r p z p
34
10
10
14
30
38
-8
30
14
PAS Giannina
p z p z r
34
9
10
15
32
48
-16
28
15
34
9
9
16
27
42
-15
27
16
34
8
9
17
26
45
-19
25
17
AO Kavala
p z r r p
34
5
8
21
19
58
-39
18
18
PAS Korinthos
p z p p p
34
6
4
24
24
63
-39
16
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
Baraż o mistrzostwo
29 cze 1982
- 18:00
Olympiakos Pireus
2 1
Panathinaikos Ateny
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
AGSK Kastoria
1 0
Ethnikos OFPF
Apollon Smyrnis
2 1
Panionios GSS
PAS Giannina
0 0
PAOK Saloniki
Iraklis FC
1 0
AO Kavala
MGS Panserraikos Serres
2 0
PAS Korinthos
Olympiakos Pireus
1 1
Panathinaikos Ateny
OFI 1925
1 0
AEK Ateny
Aris Saloniki
3 0
AS Rodos
GS Doxa Dramas
1 1
AEL
Kolejka 2
Panionios GSS
0 0
Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki
0 0
AGSK Kastoria
AO Kavala
0 0
Apollon Smyrnis
PAS Korinthos
0 1
PAS Giannina
Iraklis FC
0 0
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos OFPF
2 1
OFI 1925
Panathinaikos Ateny
2 1
Aris Saloniki
AEK Ateny
2 2
GS Doxa Dramas
AS Rodos
3 0
AEL
Kolejka 3
MGS Panserraikos Serres
3 1
PAS Giannina
Apollon Smyrnis
1 1
Iraklis FC
AGSK Kastoria
1 0
PAS Korinthos
Olympiakos Pireus
1 1
AO Kavala
OFI 1925
0 1
PAOK Saloniki
Aris Saloniki
1 0
Panionios GSS
AEL
2 2
Panathinaikos Ateny
AS Rodos
0 0
AEK Ateny
GS Doxa Dramas
2 0
Ethnikos OFPF
Kolejka 4
Panionios GSS
1 0
AEL
PAOK Saloniki
3 1
GS Doxa Dramas
AO Kavala
3 2
Aris Saloniki
PAS Korinthos
1 0
OFI 1925
Iraklis FC
0 1
Olympiakos Pireus
PAS Giannina
4 2
AGSK Kastoria
Apollon Smyrnis
1 1
MGS Panserraikos Serres
Panathinaikos Ateny
3 0
AEK Ateny
Ethnikos OFPF
0 0
AS Rodos
Kolejka 5
AS Rodos
2 1
PAOK Saloniki
AEL
8 2
AO Kavala
GS Doxa Dramas
5 1
PAS Korinthos
Aris Saloniki
4 0
Iraklis FC
OFI 1925
1 0
PAS Giannina
Olympiakos Pireus
0 0
Apollon Smyrnis
MGS Panserraikos Serres
0 0
AGSK Kastoria
AEK Ateny
1 0
Panionios GSS
Panathinaikos Ateny
2 1
Ethnikos OFPF
Kolejka 6
Olympiakos Pireus
1 0
MGS Panserraikos Serres
PAOK Saloniki
2 0
Panathinaikos Ateny
AO Kavala
0 0
AEK Ateny
PAS Korinthos
0 1
AS Rodos
Iraklis FC
2 1
AEL
PAS Giannina
1 1
GS Doxa Dramas
Apollon Smyrnis
1 3
Aris Saloniki
AGSK Kastoria
3 0
OFI 1925
Panionios GSS
2 1
Ethnikos OFPF
Kolejka 7
Ethnikos OFPF
1 0
AO Kavala
Panathinaikos Ateny
3 1
PAS Korinthos
AEK Ateny
3 0
Iraklis FC
AS Rodos
1 0
PAS Giannina
AEL
1 0
Apollon Smyrnis
GS Doxa Dramas
2 0
AGSK Kastoria
Aris Saloniki
0 0
Olympiakos Pireus
MGS Panserraikos Serres
1 1
OFI 1925
Panionios GSS
1 1
PAOK Saloniki
Kolejka 8
PAS Giannina
0 3
Panathinaikos Ateny
Apollon Smyrnis
0 1
AEK Ateny
AGSK Kastoria
5 0
AS Rodos
Olympiakos Pireus
2 1
AEL
OFI 1925
1 2
GS Doxa Dramas
Iraklis FC
1 0
Ethnikos OFPF
Aris Saloniki
4 1
MGS Panserraikos Serres
PAS Korinthos
2 3
Panionios GSS
AO Kavala
1 2
PAOK Saloniki
Kolejka 9
Panionios GSS
3 0
PAS Giannina
Ethnikos OFPF
1 1
Apollon Smyrnis
AS Rodos
2 2
OFI 1925
Panathinaikos Ateny
3 1
AGSK Kastoria
AEK Ateny
2 2
Olympiakos Pireus
AEL
0 0
Aris Saloniki
MGS Panserraikos Serres
0 1
GS Doxa Dramas
AO Kavala
0 0
PAS Korinthos
PAOK Saloniki
2 2
Iraklis FC
Kolejka 10
Apollon Smyrnis
1 0
PAOK Saloniki
AGSK Kastoria
1 1
Panionios GSS
Olympiakos Pireus
0 0
Ethnikos OFPF
OFI 1925
1 2
Panathinaikos Ateny
Aris Saloniki
3 0
AEK Ateny
GS Doxa Dramas
0 0
AS Rodos
AEL
2 0
MGS Panserraikos Serres
PAS Korinthos
2 0
Iraklis FC
PAS Giannina
0 0
AO Kavala
Kolejka 11
Ethnikos OFPF
2 1
Aris Saloniki
Panathinaikos Ateny
4 0
GS Doxa Dramas
AEK Ateny
2 0
AEL
MGS Panserraikos Serres
1 0
AS Rodos
Panionios GSS
1 1
OFI 1925
PAOK Saloniki
3 0
Olympiakos Pireus
AO Kavala
0 0
AGSK Kastoria
Iraklis FC
2 1
PAS Giannina
PAS Korinthos
1 2
Apollon Smyrnis
Kolejka 12
AGSK Kastoria
2 1
Iraklis FC
Olympiakos Pireus
3 1
PAS Korinthos
OFI 1925
2 0
AO Kavala
Aris Saloniki
2 1
PAOK Saloniki
GS Doxa Dramas
1 0
Panionios GSS
AEL
0 0
Ethnikos OFPF
AS Rodos
1 1
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
3 1
MGS Panserraikos Serres
PAS Giannina
2 1
Apollon Smyrnis
Kolejka 13
PAS Korinthos
2 1
Aris Saloniki
Iraklis FC
2 0
OFI 1925
PAS Giannina
2 1
Olympiakos Pireus
Apollon Smyrnis
1 0
AGSK Kastoria
AO Kavala
0 2
GS Doxa Dramas
PAOK Saloniki
3 0
AEL
Panionios GSS
3 0
AS Rodos
Ethnikos OFPF
1 2
AEK Ateny
MGS Panserraikos Serres
1 1
Panathinaikos Ateny
Kolejka 14
AGSK Kastoria
0 1
Olympiakos Pireus
Ethnikos OFPF
1 0
MGS Panserraikos Serres
Panathinaikos Ateny
1 0
Panionios GSS
AEK Ateny
1 1
PAOK Saloniki
AS Rodos
3 1
AO Kavala
AEL
3 0
PAS Korinthos
GS Doxa Dramas
1 1
Iraklis FC
Aris Saloniki
3 0
PAS Giannina
OFI 1925
5 2
Apollon Smyrnis
Kolejka 15
Olympiakos Pireus
1 0
OFI 1925
AGSK Kastoria
2 1
Aris Saloniki
PAS Giannina
3 1
AEL
Iraklis FC
2 0
AS Rodos
PAS Korinthos
0 1
AEK Ateny
Apollon Smyrnis
0 0
GS Doxa Dramas
MGS Panserraikos Serres
0 2
Panionios GSS
PAOK Saloniki
5 1
Ethnikos OFPF
AO Kavala
0 1
Panathinaikos Ateny
Kolejka 16
PAOK Saloniki
4 0
MGS Panserraikos Serres
OFI 1925
4 1
Aris Saloniki
GS Doxa Dramas
1 2
Olympiakos Pireus
AEL
2 0
AGSK Kastoria
AS Rodos
1 0
Apollon Smyrnis
AEK Ateny
0 0
PAS Giannina
Ethnikos OFPF
0 0
PAS Korinthos
Panionios GSS
3 0
AO Kavala
Panathinaikos Ateny
1 1
Iraklis FC
Kolejka 17
MGS Panserraikos Serres
2 1
AO Kavala
PAS Korinthos
0 0
PAOK Saloniki
Iraklis FC
2 1
Panionios GSS
PAS Giannina
2 2
Ethnikos OFPF
Aris Saloniki
1 0
GS Doxa Dramas
OFI 1925
1 2
AEL
Olympiakos Pireus
4 0
AS Rodos
AGSK Kastoria
2 1
AEK Ateny
Apollon Smyrnis
0 2
Panathinaikos Ateny
Kolejka 18
Ethnikos OFPF
2 1
AGSK Kastoria
Panionios GSS
3 1
Apollon Smyrnis
PAOK Saloniki
2 1
PAS Giannina
AO Kavala
1 0
Iraklis FC
PAS Korinthos
3 2
MGS Panserraikos Serres
AEL
2 2
GS Doxa Dramas
AS Rodos
1 1
Aris Saloniki
AEK Ateny
1 0
OFI 1925
Panathinaikos Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
Kolejka 19
Olympiakos Pireus
2 1
Panionios GSS
AGSK Kastoria
1 1
PAOK Saloniki
PAS Giannina
2 1
PAS Korinthos
Apollon Smyrnis
2 0
AO Kavala
MGS Panserraikos Serres
0 0
Iraklis FC
OFI 1925
2 0
Ethnikos OFPF
Aris Saloniki
1 1
Panathinaikos Ateny
GS Doxa Dramas
2 2
AEK Ateny
AEL
1 0
AS Rodos
Kolejka 20
PAS Giannina
1 2
MGS Panserraikos Serres
Iraklis FC
4 0
Apollon Smyrnis
PAS Korinthos
0 0
AGSK Kastoria
AO Kavala
1 2
Olympiakos Pireus
AEK Ateny
2 0
AS Rodos
Panathinaikos Ateny
1 1
AEL
Ethnikos OFPF
2 0
GS Doxa Dramas
PAOK Saloniki
2 0
OFI 1925
Panionios GSS
0 0
Aris Saloniki
Kolejka 21
AGSK Kastoria
2 0
PAS Giannina
Olympiakos Pireus
1 0
Iraklis FC
OFI 1925
1 0
PAS Korinthos
Aris Saloniki
4 0
AO Kavala
MGS Panserraikos Serres
0 0
Apollon Smyrnis
AEK Ateny
1 0
Panathinaikos Ateny
AS Rodos
1 2
Ethnikos OFPF
AEL
0 1
Panionios GSS
GS Doxa Dramas
0 1
PAOK Saloniki
Kolejka 22
PAS Korinthos
3 1
GS Doxa Dramas
Iraklis FC
0 0
Aris Saloniki
PAS Giannina
0 0
OFI 1925
Apollon Smyrnis
1 1
Olympiakos Pireus
AGSK Kastoria
2 0
MGS Panserraikos Serres
AO Kavala
1 0
AEL
PAOK Saloniki
5 0
AS Rodos
Ethnikos OFPF
1 1
Panathinaikos Ateny
Panionios GSS
1 2
AEK Ateny
Kolejka 23
AEL
4 1
Iraklis FC
GS Doxa Dramas
3 1
PAS Giannina
Aris Saloniki
1 0
Apollon Smyrnis
OFI 1925
1 1
AGSK Kastoria
MGS Panserraikos Serres
1 2
Olympiakos Pireus
Ethnikos OFPF
0 0
Panionios GSS
Panathinaikos Ateny
2 1
PAOK Saloniki
AEK Ateny
5 0
AO Kavala
AS Rodos
4 0
PAS Korinthos
Kolejka 24
PAS Giannina
3 1
AS Rodos
Apollon Smyrnis
2 0
AEL
AGSK Kastoria
4 0
GS Doxa Dramas
Olympiakos Pireus
1 1
Aris Saloniki
OFI 1925
2 0
MGS Panserraikos Serres
PAOK Saloniki
2 1
Panionios GSS
AO Kavala
1 3
Ethnikos OFPF
Iraklis FC
3 2
AEK Ateny
PAS Korinthos
1 2
Panathinaikos Ateny
Kolejka 25
AEL
0 1
Olympiakos Pireus
GS Doxa Dramas
1 1
OFI 1925
MGS Panserraikos Serres
0 0
Aris Saloniki
AS Rodos
0 0
AGSK Kastoria
AEK Ateny
2 1
Apollon Smyrnis
Panathinaikos Ateny
3 1
PAS Giannina
PAOK Saloniki
3 1
AO Kavala
Panionios GSS
1 0
PAS Korinthos
Ethnikos OFPF
1 1
Iraklis FC
Kolejka 26
Iraklis FC
0 0
PAOK Saloniki
PAS Giannina
2 1
Panionios GSS
Apollon Smyrnis
2 0
Ethnikos OFPF
AGSK Kastoria
1 2
Panathinaikos Ateny
OFI 1925
1 0
AS Rodos
GS Doxa Dramas
2 2
MGS Panserraikos Serres
Aris Saloniki
1 1
AEL
Olympiakos Pireus
2 2
AEK Ateny
PAS Korinthos
2 1
AO Kavala
Kolejka 27
PAOK Saloniki
3 0
Apollon Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AGSK Kastoria
Ethnikos OFPF
0 1
Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny
1 1
OFI 1925
AEK Ateny
2 2
Aris Saloniki
AS Rodos
2 0
GS Doxa Dramas
MGS Panserraikos Serres
0 1
AEL
AO Kavala
1 1
PAS Giannina
Iraklis FC
6 0
PAS Korinthos
Kolejka 28
AS Rodos
4 0
MGS Panserraikos Serres
AEL
1 2
AEK Ateny
GS Doxa Dramas
1 1
Panathinaikos Ateny
Apollon Smyrnis
2 1
PAS Korinthos
AGSK Kastoria
1 0
AO Kavala
Olympiakos Pireus
0 0
PAOK Saloniki
OFI 1925
0 0
Panionios GSS
Aris Saloniki
2 0
Ethnikos OFPF
PAS Giannina
0 4
Iraklis FC
Kolejka 29
Iraklis FC
6 2
AGSK Kastoria
PAS Korinthos
1 2
Olympiakos Pireus
AO Kavala
1 0
OFI 1925
PAOK Saloniki
1 0
Aris Saloniki
Panionios GSS
1 0
GS Doxa Dramas
Ethnikos OFPF
1 0
AEL
Panathinaikos Ateny
2 1
AS Rodos
MGS Panserraikos Serres
2 0
AEK Ateny
Apollon Smyrnis
1 0
PAS Giannina
Kolejka 30
OFI 1925
2 1
Iraklis FC
Aris Saloniki
2 0
PAS Korinthos
GS Doxa Dramas
1 0
AO Kavala
AEL
1 0
PAOK Saloniki
AS Rodos
5 1
Panionios GSS
Olympiakos Pireus
0 0
PAS Giannina
AEK Ateny
3 1
Ethnikos OFPF
Panathinaikos Ateny
2 1
MGS Panserraikos Serres
AGSK Kastoria
1 0
Apollon Smyrnis
Kolejka 31
Iraklis FC
2 1
GS Doxa Dramas
MGS Panserraikos Serres
1 0
Ethnikos OFPF
Olympiakos Pireus
5 0
AGSK Kastoria
Apollon Smyrnis
1 1
OFI 1925
PAS Giannina
1 0
Aris Saloniki
PAS Korinthos
0 2
AEL
AO Kavala
1 1
AS Rodos
PAOK Saloniki
1 1
AEK Ateny
Panionios GSS
0 0
Panathinaikos Ateny
Kolejka 32
OFI 1925
0 0
Olympiakos Pireus
Aris Saloniki
5 0
AGSK Kastoria
GS Doxa Dramas
1 0
Apollon Smyrnis
AEL
1 0
PAS Giannina
AS Rodos
1 1
Iraklis FC
AEK Ateny
4 1
PAS Korinthos
Panathinaikos Ateny
4 0
AO Kavala
Ethnikos OFPF
0 2
PAOK Saloniki
Panionios GSS
1 0
MGS Panserraikos Serres
Kolejka 33
Apollon Smyrnis
1 2
AS Rodos
PAS Giannina
2 2
AEK Ateny
Iraklis FC
2 1
Panathinaikos Ateny
PAS Korinthos
0 4
Ethnikos OFPF
<