Alpha Ethniki

1982-1983

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z p r
34
20
10
4
50
22
28
50
2
z r p r p
34
18
9
7
54
27
27
45
3
z z z p z
34
19
7
8
54
39
15
45
4
p p r r z
34
18
6
10
49
28
21
42
5
r z r z r
34
15
11
8
35
23
12
41
6
z r r z r
34
14
9
11
50
42
8
37
7
z r r p r
34
14
9
11
53
48
5
37
8
p r z z r
34
12
10
12
52
39
13
34
9
r p r r z
34
10
13
11
35
34
1
33
10
p r p r z
34
11
9
14
40
36
4
31
11
p r r r z
34
10
11
13
34
38
-4
31
12
z r p z z
34
12
7
15
43
56
-13
31
13
r r p z r
34
9
12
13
28
37
-9
30
14
p p z p p
34
11
7
16
31
44
-13
29
15
p r r p p
34
11
7
16
30
50
-20
29
16
p z p p p
34
11
4
19
35
50
-15
26
17
p z r r p
34
7
7
20
25
58
-33
21
18
z p r z p
34
7
6
21
31
58
-27
20
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAO
AS Rodos
1 1
Apollon Smyrnis
Rodos
1
1
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
3 2
AEL
Toumba
PAOK
3
2
AEL
MGS Panserraikos Serres
2 2
AE Iraklis 1908
Panserraikos
2
2
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Olympiakos
AGSK Kastoria
2 0
Panachaiki 1891
Kastoria
2
0
Panachaiki
Ethnikos Pireus 1923
2 0
AEK Ateny
Ethnikos
2
0
AEK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 1
Panionios GSS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
1
Panionios
Zosimades
PAS Giannina
4 1
AS Makedonikos
Zosimades
PAS
4
1
Makedonikos
Kolejka 2
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 1
AGSK Kastoria
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
1
Kastoria
AEK Ateny
4 0
AS Rodos
AEK
4
0
Rodos
Ethnikos Pireus 1923
0 0
PAS Giannina
Ethnikos
0
0
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Olympiakos
AEL FC Arena
AEL
1 1
Aris Saloniki
AEL FC Arena
AEL
1
1
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
Panserraikos
Panathinaikos Ateny
5 1
GS Doxa Dramas
PAO
5
1
Doxa
AS Makedonikos
0 0
PAOK Saloniki
Makedonikos
0
0
PAOK
Kolejka 3
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AS Makedonikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Makedonikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Panionios
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 0
AEL
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
AEL
Zosimades
PAS Giannina
0 0
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
0
0
PAOK
AS Rodos
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Rodos
0
0
Ethnikos
MGS Panserraikos Serres
0 0
Apollon Smyrnis
Panserraikos
0
0
Apollon
AGSK Kastoria
2 3
AEK Ateny
Kastoria
2
3
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
PAO
Kolejka 4
Panathinaikos Ateny
0 0
AE Iraklis 1908
PAO
0
0
Iraklis
AS Makedonikos
1 1
GS Doxa Dramas
Makedonikos
1
1
Doxa
AEL FC Arena
AEL
1 1
OFI 1925
AEL FC Arena
AEL
1
1
OFI
Ethnikos Pireus 1923
0 0
AGSK Kastoria
Ethnikos
0
0
Kastoria
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
Olympiakos
AEK Ateny
2 0
MGS Panserraikos Serres
AEK
2
0
Panserraikos
Toumba
PAOK Saloniki
0 2
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
0
2
Aris
AS Rodos
1 0
PAS Giannina
Rodos
1
0
PAS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
5 0
Panionios GSS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
5
0
Panionios
Kolejka 5
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 1
PAOK Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
1
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Aris Saloniki
Zosimades
PAS
0
0
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
AEL
AGSK Kastoria
2 0
AS Rodos
Kastoria
2
0
Rodos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
6 0
AS Makedonikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
6
0
Makedonikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Apollon
MGS Panserraikos Serres
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Panserraikos
0
0
Ethnikos
Kolejka 6
AS Makedonikos
1 0
AE Iraklis 1908
Makedonikos
1
0
Iraklis
AEL FC Arena
AEL
1 1
Panachaiki 1891
AEL FC Arena
AEL
1
1
Panachaiki
AGSK Kastoria
1 2
PAS Giannina
Kastoria
1
2
PAS
Ethnikos Pireus 1923
1 3
Olympiakos Pireus
Ethnikos
1
3
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Doxa
AEK Ateny
1 0
Panionios GSS
AEK
1
0
Panionios
AS Rodos
2 0
MGS Panserraikos Serres
Rodos
2
0
Panserraikos
Toumba
PAOK Saloniki
4 2
OFI 1925
Toumba
PAOK
4
2
OFI
Kolejka 7
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
AS Rodos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Rodos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Aris
Panathinaikos Ateny
1 2
AEK Ateny
PAO
1
2
AEK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 1
AS Makedonikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
1
Makedonikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
2 0
GS Doxa Dramas
Zosimades
PAS
2
0
Doxa
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Ethnikos
MGS Panserraikos Serres
0 0
AGSK Kastoria
Panserraikos
0
0
Kastoria
Kolejka 8
AS Makedonikos
1 0
Apollon Smyrnis
Makedonikos
1
0
Apollon
AEK Ateny
3 0
AEL
AEK
3
0
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panachaiki 1891
Toumba
PAOK
1
0
Panachaiki
MGS Panserraikos Serres
1 0
PAS Giannina
Panserraikos
1
0
PAS
AGSK Kastoria
0 0
Olympiakos Pireus
Kastoria
0
0
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
1
1
PAO
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
OFI 1925
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Iraklis
AS Rodos
1 1
Panionios GSS
Rodos
1
1
Panionios
Kolejka 9
Panathinaikos Ateny
3 0
AS Rodos
PAO
3
0
Rodos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panserraikos
AEL FC Arena
AEL
5 1
Ethnikos Pireus 1923
AEL FC Arena
AEL
5
1
Ethnikos
Zosimades
PAS Giannina
3 0
OFI 1925
Zosimades
PAS
3
0
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
GS Doxa Dramas
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
Doxa
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
PAOK
AEK Ateny
3 1
AS Makedonikos
AEK
3
1
Makedonikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AGSK Kastoria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Kastoria
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
Aris Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Aris
Kolejka 10
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
PAS
AS Makedonikos
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Makedonikos
2
0
Ethnikos
AGSK Kastoria
1 0
Panathinaikos Ateny
Kastoria
1
0
PAO
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 2
Panachaiki 1891
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
2
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Apollon
MGS Panserraikos Serres
3 2
Panionios GSS
Panserraikos
3
2
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
5 0
AEK Ateny
Toumba
PAOK
5
0
AEK
AS Rodos
2 2
AEL
Rodos
2
2
AEL
Kolejka 11
AS Makedonikos
4 0
AS Rodos
Makedonikos
4
0
Rodos
AEL FC Arena
AEL
3 0
AGSK Kastoria
AEL FC Arena
AEL
3
0
Kastoria
Ethnikos Pireus 1923
1 2
PAOK Saloniki
Ethnikos
1
2
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
3 3
AE Iraklis 1908
Zosimades
PAS
3
3
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Doxa
AEK Ateny
2 1
Aris Saloniki
AEK
2
1
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
Olympiakos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
OFI
Panathinaikos Ateny
2 1
MGS Panserraikos Serres
PAO
2
1
Panserraikos
Kolejka 12
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
PAO
AGSK Kastoria
0 1
AS Makedonikos
Kastoria
0
1
Makedonikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Panachaiki
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
AEK Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Ethnikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
AS Rodos
Toumba
PAOK
2
0
Rodos
MGS Panserraikos Serres
1 1
AEL
Panserraikos
1
1
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Apollon
Kolejka 13
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Panachaiki 1891
Zosimades
PAS
2
0
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Iraklis
AEK Ateny
2 3
OFI 1925
AEK
2
3
OFI
Ethnikos Pireus 1923
2 3
GS Doxa Dramas
Ethnikos
2
3
Doxa
AEL FC Arena
AEL
2 0
Olympiakos Pireus
AEL FC Arena
AEL
2
0
Olympiakos
AS Makedonikos
2 2
MGS Panserraikos Serres
Makedonikos
2
2
Panserraikos
AS Rodos
0 0
Aris Saloniki
Rodos
0
0
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
AGSK Kastoria
Toumba
PAOK
3
0
Kastoria
Panathinaikos Ateny
1 3
Panionios GSS
PAO
1
3
Panionios
Kolejka 14
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
AS Rodos
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Rodos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
AS Makedonikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Makedonikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 0
AGSK Kastoria
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
0
Kastoria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 3
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
3
AEL
MGS Panserraikos Serres
0 0
PAOK Saloniki
Panserraikos
0
0
PAOK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
Apollon
Panathinaikos Ateny
2 2
PAS Giannina
PAO
2
2
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Ethnikos
Kolejka 15
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Apollon Smyrnis
Zosimades
PAS
1
1
Apollon
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 2
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
2
Panserraikos
AEK Ateny
1 0
Panachaiki 1891
AEK
1
0
Panachaiki
AS Rodos
3 1
OFI 1925
Rodos
3
1
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
1
1
Olympiakos
AS Makedonikos
0 0
Panionios GSS
Makedonikos
0
0
Panionios
AEL FC Arena
AEL
1 1
Panathinaikos Ateny
AEL FC Arena
AEL
1
1
PAO
AGSK Kastoria
6 2
GS Doxa Dramas
Kastoria
6
2
Doxa
Ethnikos Pireus 1923
1 0
AE Iraklis 1908
Ethnikos
1
0
Iraklis
Kolejka 16
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AS Rodos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Rodos
AEL FC Arena
AEL
1 0
PAS Giannina
AEL FC Arena
AEL
1
0
PAS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
PAOK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
Ethnikos
Panathinaikos Ateny
3 0
AS Makedonikos
PAO
3
0
Makedonikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 2
AGSK Kastoria
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
2
Kastoria
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
Aris
Kolejka 17
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Panionios
Zosimades
PAS Giannina
1 1
AEK Ateny
Zosimades
PAS
1
1
AEK
MGS Panserraikos Serres
1 1
OFI 1925
Panserraikos
1
1
OFI
AS Makedonikos
0 1
AEL
Makedonikos
0
1
AEL
AGSK Kastoria
5 3
AE Iraklis 1908
Kastoria
5
3
Iraklis
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Apollon Smyrnis
Ethnikos
1
1
Apollon
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
2
Olympiakos
AS Rodos
0 1
Panachaiki 1891
Rodos
0
1
Panachaiki
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
2
0
PAO
Kolejka 18
AEK Ateny
1 0
Ethnikos Pireus 1923
AEK
1
0
Ethnikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
AGSK Kastoria
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Kastoria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
GS Doxa Dramas
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Doxa
AS Makedonikos
1 0
PAS Giannina
Makedonikos
1
0
PAS
Panathinaikos Ateny
1 2
Aris Saloniki
PAO
1
2
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Panserraikos
AEL FC Arena
AEL
1 0
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
1
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 0
AS Rodos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
0
Rodos
Kolejka 19
AS Rodos
0 2
AEK Ateny
Rodos
0
2
AEK
AGSK Kastoria
1 3
Apollon Smyrnis
Kastoria
1
3
Apollon
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Zosimades
PAS
0
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Panionios
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
PAO
MGS Panserraikos Serres
3 1
Panachaiki 1891
Panserraikos
3
1
Panachaiki
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
AS Makedonikos
Toumba
PAOK
3
0
Makedonikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
AEL
Kolejka 20
AEL FC Arena
AEL
0 0
GS Doxa Dramas
AEL FC Arena
AEL
0
0
Doxa
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
PAS Giannina
Toumba
PAOK
4
1
PAS
AS Makedonikos
1 0
Aris Saloniki
Makedonikos
1
0
Aris
Ethnikos Pireus 1923
2 0
AS Rodos
Ethnikos
2
0
Rodos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Panserraikos
Panathinaikos Ateny
2 2
OFI 1925
PAO
2
2
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
Olympiakos
AEK Ateny
2 0
AGSK Kastoria
AEK
2
0
Kastoria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Iraklis
Kolejka 21
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
1
PAO
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
4 0
AS Makedonikos
Stadion Doxas Dramas
Doxa
4
0
Makedonikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 4
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
4
AEL
AGSK Kastoria
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Kastoria
1
1
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Apollon
MGS Panserraikos Serres
1 0
AEK Ateny
Panserraikos
1
0
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
2 1
AS Rodos
Zosimades
PAS
2
1
Rodos
Kolejka 22
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAS
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
GS Doxa Dramas
Toumba
PAOK
2
0
Doxa
AEL FC Arena
AEL
0 0
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
0
0
Iraklis
AS Rodos
1 0
AGSK Kastoria
Rodos
1
0
Kastoria
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Panionios
Ethnikos Pireus 1923
1 0
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos
1
0
Panserraikos
Panathinaikos Ateny
4 1
Panachaiki 1891
PAO
4
1
Panachaiki
AS Makedonikos
0 1
OFI 1925
Makedonikos
0
1
OFI
AEK Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
AEK
1
1
Olympiakos
Kolejka 23
Panathinaikos Ateny
3 1
Apollon Smyrnis
PAO
3
1
Apollon
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
Aris Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
AEK
MGS Panserraikos Serres
4 0
AS Rodos
Panserraikos
4
0
Rodos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
AS Makedonikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
Makedonikos