Alpha Ethniki

1985-1986

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
30
18
7
5
58
26
32
43
2
OFI 1925
z z p z p
30
16
6
8
41
31
10
38
3
AEK Ateny
z r z p z
30
13
10
7
42
28
14
36
4
Iraklis FC
z r p r z
30
14
8
8
34
22
12
36
5
30
14
6
10
57
42
15
34
6
Panionios GSS
z z p r z
30
14
6
10
38
33
5
34
7
Aris Saloniki
z r z r p
30
11
11
8
35
29
6
33
8
AEL
p z z r z
30
12
6
12
36
31
5
30
9
30
9
10
11
25
30
-5
28
10
PAOK Saloniki
z r z p p
30
10
7
13
33
38
-5
27
11
30
5
14
11
19
34
-15
24
12
Ethnikos OFPF
z r p p z
30
6
12
12
27
39
-12
24
13
PAS Giannina
z p z p z
30
8
8
14
30
42
-12
24
14
30
7
10
13
24
43
-19
24
15
30
8
8
14
28
45
-17
24
16
30
8
5
17
29
43
-14
20
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
Panachaiki 1891: -1 punkty (decyzja EPO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Panathinaikos Ateny
3 0
Apollon Smyrnis
PAOK Saloniki
1 2
Panionios GSS
Aris Saloniki
0 3
AEK Ateny
OFI 1925
0 1
Apollon Pontou
Panachaiki 1891
0 2
Iraklis FC
AEL
2 1
Olympiakos Pireus
PAS Giannina
1 0
GS Doxa Dramas
MGS Panserraikos Serres
1 2
Ethnikos OFPF
Kolejka 2
OFI 1925
2 0
Panachaiki 1891
Apollon Pontou
0 0
AEL
Iraklis FC
1 1
MGS Panserraikos Serres
GS Doxa Dramas
1 1
Panionios GSS
Apollon Smyrnis
1 1
Aris Saloniki
Ethnikos OFPF
0 2
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
3 0
PAS Giannina
AEK Ateny
1 0
PAOK Saloniki
Kolejka 3
GS Doxa Dramas
1 0
AEK Ateny
PAOK Saloniki
5 0
Apollon Smyrnis
Aris Saloniki
2 1
Ethnikos OFPF
PAS Giannina
1 0
Apollon Pontou
AEL
3 0
OFI 1925
Panionios GSS
1 0
Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny
1 0
Iraklis FC
Panachaiki 1891
4 0
MGS Panserraikos Serres
Kolejka 4
Apollon Pontou
1 0
Panionios GSS
OFI 1925
2 1
PAS Giannina
AEL
3 0
Panachaiki 1891
Olympiakos Pireus
2 2
AEK Ateny
Ethnikos OFPF
0 0
PAOK Saloniki
Apollon Smyrnis
0 0
GS Doxa Dramas
MGS Panserraikos Serres
0 1
Panathinaikos Ateny
Iraklis FC
1 1
Aris Saloniki
Kolejka 5
Panachaiki 1891
0 0
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
2 1
Apollon Pontou
Aris Saloniki
2 1
MGS Panserraikos Serres
PAOK Saloniki
1 0
Iraklis FC
GS Doxa Dramas
1 0
Ethnikos OFPF
Olympiakos Pireus
2 0
Apollon Smyrnis
Panionios GSS
4 3
OFI 1925
PAS Giannina
1 0
AEL
Kolejka 6
Iraklis FC
2 0
GS Doxa Dramas
Ethnikos OFPF
2 0
Olympiakos Pireus
OFI 1925
2 0
AEK Ateny
Apollon Pontou
0 0
Apollon Smyrnis
Panathinaikos Ateny
1 2
Aris Saloniki
PAS Giannina
1 0
Panachaiki 1891
AEL
0 0
Panionios GSS
MGS Panserraikos Serres
4 1
PAOK Saloniki
Kolejka 7
Panachaiki 1891
0 2
Aris Saloniki
AEK Ateny
2 2
AEL
Panionios GSS
2 1
PAS Giannina
Apollon Smyrnis
1 2
OFI 1925
PAOK Saloniki
0 1
Panathinaikos Ateny
Apollon Pontou
1 1
Ethnikos OFPF
Olympiakos Pireus
2 2
Iraklis FC
GS Doxa Dramas
0 0
MGS Panserraikos Serres
Kolejka 8
Panionios GSS
2 0
Panachaiki 1891
OFI 1925
1 1
Ethnikos OFPF
Panathinaikos Ateny
2 0
GS Doxa Dramas
MGS Panserraikos Serres
4 1
Olympiakos Pireus
Iraklis FC
1 0
Apollon Pontou
PAS Giannina
0 1
AEK Ateny
Aris Saloniki
3 1
PAOK Saloniki
AEL
3 0
Apollon Smyrnis
Kolejka 9
Apollon Smyrnis
1 1
PAS Giannina
Ethnikos OFPF
0 0
AEL
GS Doxa Dramas
2 1
Aris Saloniki
Olympiakos Pireus
1 2
Panathinaikos Ateny
Apollon Pontou
0 0
MGS Panserraikos Serres
Panachaiki 1891
2 1
PAOK Saloniki
AEK Ateny
1 1
Panionios GSS
Iraklis FC
1 0
OFI 1925
Kolejka 10
AEK Ateny
3 0
Panachaiki 1891
MGS Panserraikos Serres
1 1
OFI 1925
Aris Saloniki
1 0
Olympiakos Pireus
Panionios GSS
1 0
Apollon Smyrnis
PAS Giannina
1 2
Ethnikos OFPF
AEL
2 0
Iraklis FC
PAOK Saloniki
1 0
GS Doxa Dramas
Panathinaikos Ateny
2 2
Apollon Pontou
Kolejka 11
Apollon Smyrnis
0 3
AEK Ateny
MGS Panserraikos Serres
0 0
AEL
Iraklis FC
2 1
PAS Giannina
Ethnikos OFPF
3 2
Panionios GSS
OFI 1925
4 3
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
2 0
PAOK Saloniki
Panachaiki 1891
4 3
GS Doxa Dramas
Apollon Pontou
0 0
Aris Saloniki
Kolejka 12
Panathinaikos Ateny
3 2
AEL
AEK Ateny
2 0
Ethnikos OFPF
PAOK Saloniki
4 1
Apollon Pontou
GS Doxa Dramas
3 3
Olympiakos Pireus
Aris Saloniki
2 0
OFI 1925
Panionios GSS
1 0
Iraklis FC
PAS Giannina
3 0
MGS Panserraikos Serres
Apollon Smyrnis
0 0
Panachaiki 1891
Kolejka 13
Ethnikos OFPF
1 3
Apollon Smyrnis
Panathinaikos Ateny
4 2
PAS Giannina
Iraklis FC
3 0
AEK Ateny
Panachaiki 1891
1 2
Olympiakos Pireus
OFI 1925
2 0
PAOK Saloniki
Apollon Pontou
1 0
GS Doxa Dramas
AEL
1 2
Aris Saloniki
MGS Panserraikos Serres
1 0
Panionios GSS
Kolejka 14
Ethnikos OFPF
0 0
Panachaiki 1891
Apollon Smyrnis
0 0
Iraklis FC
Olympiakos Pireus
4 2
Apollon Pontou
PAOK Saloniki
1 1
AEL
AEK Ateny
3 0
MGS Panserraikos Serres
Panionios GSS
1 1
Panathinaikos Ateny
GS Doxa Dramas
0 2
OFI 1925
Aris Saloniki
2 2
PAS Giannina
Kolejka 15
Iraklis FC
1 0
Ethnikos OFPF
Aris Saloniki
3 0
Panionios GSS
OFI 1925
0 1
Olympiakos Pireus
Panachaiki 1891
0 2
Apollon Pontou
MGS Panserraikos Serres
0 4
Apollon Smyrnis
Panathinaikos Ateny
2 1
AEK Ateny
AEL
2 0
GS Doxa Dramas
PAS Giannina
1 1
PAOK Saloniki
Kolejka 16
GS Doxa Dramas
2 0
PAS Giannina
Ethnikos OFPF
1 0
MGS Panserraikos Serres
Panionios GSS
2 1
PAOK Saloniki
Apollon Smyrnis
0 3
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
1 1
Aris Saloniki
Olympiakos Pireus
2 0
AEL
Iraklis FC
2 0
Panachaiki 1891
Apollon Pontou
0 2
OFI 1925
Kolejka 17
AEL
1 0
Apollon Pontou
MGS Panserraikos Serres
2 3
Iraklis FC
Aris Saloniki
0 1
Apollon Smyrnis
Panionios GSS
4 0
GS Doxa Dramas
Panathinaikos Ateny
2 0
Ethnikos OFPF
PAS Giannina
3 1
Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki
2 1
AEK Ateny
Panachaiki 1891
1 2
OFI 1925
Kolejka 18
Apollon Smyrnis
1 0
PAOK Saloniki
Ethnikos OFPF
1 1
Aris Saloniki
Apollon Pontou
2 1
PAS Giannina
OFI 1925
2 0
AEL
MGS Panserraikos Serres
2 1
Panachaiki 1891
Olympiakos Pireus
4 3
Panionios GSS
Iraklis FC
3 1
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
1 1
GS Doxa Dramas
Kolejka 19
AEK Ateny
0 0
Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny
4 0
MGS Panserraikos Serres
Aris Saloniki
0 0
Iraklis FC
Panachaiki 1891
2 0
AEL
PAS Giannina
0 0
OFI 1925
Panionios GSS
2 1
Apollon Pontou
GS Doxa Dramas
0 0
Apollon Smyrnis
PAOK Saloniki
2 1
Ethnikos OFPF
Kolejka 20
Apollon Pontou
0 1
AEK Ateny
Panathinaikos Ateny
3 2
Panachaiki 1891
MGS Panserraikos Serres
1 1
Aris Saloniki
Iraklis FC
0 0
PAOK Saloniki
Ethnikos OFPF
2 1
GS Doxa Dramas
Apollon Smyrnis
1 0
Olympiakos Pireus
OFI 1925
1 0
Panionios GSS
AEL
3 0
PAS Giannina
Kolejka 21
Olympiakos Pireus
2 2
Ethnikos OFPF
AEK Ateny
1 0
OFI 1925
Apollon Smyrnis
0 0
Apollon Pontou
Aris Saloniki
0 0
Panathinaikos Ateny
Panachaiki 1891
2 0
PAS Giannina
Panionios GSS
2 0
AEL
PAOK Saloniki
0 0
MGS Panserraikos Serres
GS Doxa Dramas
0 0
Iraklis FC
Kolejka 22
Aris Saloniki
2 0
Panachaiki 1891
PAS Giannina
1 1
Panionios GSS
AEL
2 0
AEK Ateny
OFI 1925
0 0
Apollon Smyrnis
MGS Panserraikos Serres
2 0
GS Doxa Dramas
Iraklis FC
3 1
Olympiakos Pireus
Ethnikos OFPF
1 1
Apollon Pontou
Panathinaikos Ateny
5 0
PAOK Saloniki
Kolejka 23
AEK Ateny
4 1
PAS Giannina
Apollon Pontou
1 0
Iraklis FC
Olympiakos Pireus
4 0
MGS Panserraikos Serres
GS Doxa Dramas
1 1
Panathinaikos Ateny
PAOK Saloniki
1 0
Aris Saloniki
Panachaiki 1891
1 0
Panionios GSS
Apollon Smyrnis
1 2
AEL
Ethnikos OFPF
2 3
OFI 1925
Kolejka 24
Panathinaikos Ateny
1 2
Olympiakos Pireus
MGS Panserraikos Serres
0 1
Apollon Pontou
PAOK Saloniki
2 1
Panachaiki 1891
Panionios GSS
0 1
AEK Ateny
OFI 1925
1 0
Iraklis FC
AEL
2 1
Ethnikos OFPF
PAS Giannina
1 1
Apollon Smyrnis
Aris Saloniki
1 1
GS Doxa Dramas
Kolejka 25
Apollon Smyrnis
0 0
Panionios GSS
Olympiakos Pireus
3 2
Aris Saloniki
OFI 1925
2 0
MGS Panserraikos Serres
Panachaiki 1891
2 2
AEK Ateny
Ethnikos OFPF
1 1
PAS Giannina
Iraklis FC
2 0
AEL
GS Doxa Dramas
2 1
PAOK Saloniki
Apollon Pontou
2 1
Panathinaikos Ateny
Kolejka 26
AEK Ateny
1 1
Apollon Smyrnis
GS Doxa Dramas
1 1
Panachaiki 1891
Aris Saloniki
1 1
Apollon Pontou
PAOK Saloniki
1 0
Olympiakos Pireus
AEL
2 3
MGS Panserraikos Serres
PAS Giannina
1 0
Iraklis FC
Panionios GSS
2 0
Ethnikos OFPF
Panathinaikos Ateny
4 1
OFI 1925
Kolejka 27
OFI 1925
2 1
Aris Saloniki
Iraklis FC
3 1
Panionios GSS
MGS Panserraikos Serres
1 0
PAS Giannina
Panachaiki 1891
2 1
Apollon Smyrnis
AEL
0 2
Panathinaikos Ateny
Ethnikos OFPF
1 1
AEK Ateny
Apollon Pontou
1 1
PAOK Saloniki
Olympiakos Pireus
7 0
GS Doxa Dramas
Kolejka 28
GS Doxa Dramas
2 1
Apollon Pontou
PAOK Saloniki
0 0
OFI 1925
Olympiakos Pireus
2 0
Panachaiki 1891
Apollon Smyrnis
1 1
Ethnikos OFPF
PAS Giannina
0 0
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
4 1
Iraklis FC
Panionios GSS
2 1
MGS Panserraikos Serres
Aris Saloniki
1 0
AEL
Kolejka 29
Panathinaikos Ateny
3 0
Panionios GSS
MGS Panserraikos Serres
2 0
AEK Ateny
AEL
2 1
PAOK Saloniki
Apollon Pontou
1 2
Olympiakos Pireus
Iraklis FC
1 0
Apollon Smyrnis
Panachaiki 1891
3 0
Ethnikos OFPF
PAS Giannina
2 0
Aris Saloniki
OFI 1925
1 0
GS Doxa Dramas
Kolejka 30
Ethnikos OFPF
0 0
Iraklis FC
Panionios GSS
1 0
Aris Saloniki
Olympiakos Pireus
3 3
OFI 1925
Apollon Pontou
1 0
Panachaiki 1891
Apollon Smyrnis
1 1
MGS Panserraikos Serres
AEK Ateny
0 0
Panathinaikos Ateny
PAOK Saloniki
4 2
PAS Giannina
GS Doxa Dramas
2 1
AEL