Alpha Ethniki

1985-1986

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z r z z z
30
18
7
5
58
26
32
43
2
z z p z p
30
16
6
8
41
31
10
38
3
z r z p z
30
13
10
7
42
28
14
36
4
z r p r z
30
14
8
8
34
22
12
36
5
p r p z p
30
14
6
10
57
42
15
34
6
z z p r z
30
14
6
10
38
33
5
34
7
z r z r p
30
11
11
8
35
29
6
33
8
p z z r z
30
12
6
12
36
31
5
30
9
p p z r z
30
9
10
11
25
30
-5
28
10
z r z p p
30
10
7
13
33
38
-5
27
11
p r p r p
30
5
14
11
19
34
-15
24
12
z r p p z
30
6
12
12
27
39
-12
24
13
z p z p z
30
8
8
14
30
42
-12
24
14
p r r z p
30
7
10
13
24
43
-19
24
15
p p p r p
30
8
8
14
28
45
-17
24
16
r p z p p
30
8
5
17
29
43
-14
20
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
Panachaiki 1891: -1 punkty (decyzja EPO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Panathinaikos Ateny
3 0
Apollon Smyrnis
PAO
3
0
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
1 2
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
2
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 3
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
3
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Apollon Pontou
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
Iraklis
AEL FC Arena
AEL
2 1
Olympiakos Pireus
AEL FC Arena
AEL
2
1
Olympiakos
Zosimades
PAS Giannina
1 0
GS Doxa Dramas
Zosimades
PAS
1
0
Doxa
MGS Panserraikos Serres
1 2
Ethnikos Pireus 1923
Panserraikos
1
2
Ethnikos
Kolejka 2
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Panachaiki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
AEL
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Panserraikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
Panionios GSS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Aris
Ethnikos Pireus 1923
0 2
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
0
2
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
PAS
AEK Ateny
1 0
PAOK Saloniki
AEK
1
0
PAOK
Kolejka 3
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
AEK Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
5 0
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
5
0
Apollon
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Ethnikos
Zosimades
PAS Giannina
1 0
Apollon Pontou
Zosimades
PAS
1
0
Apollon Pontou
AEL FC Arena
AEL
3 0
OFI 1925
AEL FC Arena
AEL
3
0
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Olympiakos
Panathinaikos Ateny
1 0
AE Iraklis 1908
PAO
1
0
Iraklis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
4 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
4
0
Panserraikos
Kolejka 4
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
Panionios GSS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
PAS Giannina
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
PAS
AEL FC Arena
AEL
3 0
Panachaiki 1891
AEL FC Arena
AEL
3
0
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 2
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
2
AEK
Ethnikos Pireus 1923
0 0
PAOK Saloniki
Ethnikos
0
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Doxa
MGS Panserraikos Serres
0 1
Panathinaikos Ateny
Panserraikos
0
1
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Aris
Kolejka 5
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
PAO
AEK Ateny
2 1
Apollon Pontou
AEK
2
1
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Panserraikos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
1
0
Iraklis
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 3
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
3
OFI
Zosimades
PAS Giannina
1 0
AEL
Zosimades
PAS
1
0
AEL
Kolejka 6
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
GS Doxa Dramas
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Doxa
Ethnikos Pireus 1923
2 0
Olympiakos Pireus
Ethnikos
2
0
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
AEK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Apollon
Panathinaikos Ateny
1 2
Aris Saloniki
PAO
1
2
Aris
Zosimades
PAS Giannina
1 0
Panachaiki 1891
Zosimades
PAS
1
0
Panachaiki
AEL FC Arena
AEL
0 0
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
0
0
Panionios
MGS Panserraikos Serres
4 1
PAOK Saloniki
Panserraikos
4
1
PAOK
Kolejka 7
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
Aris Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
Aris
AEK Ateny
2 2
AEL
AEK
2
2
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
PAS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
0
1
PAO
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
2
Iraklis
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Panserraikos
Kolejka 8
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Ethnikos
Panathinaikos Ateny
2 0
GS Doxa Dramas
PAO
2
0
Doxa
MGS Panserraikos Serres
4 1
Olympiakos Pireus
Panserraikos
4
1
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Apollon Pontou
Zosimades
PAS Giannina
0 1
AEK Ateny
Zosimades
PAS
0
1
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
PAOK
AEL FC Arena
AEL
3 0
Apollon Smyrnis
AEL FC Arena
AEL
3
0
Apollon
Kolejka 9
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
PAS
Ethnikos Pireus 1923
0 0
AEL
Ethnikos
0
0
AEL
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
Aris Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
2
PAO
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Panserraikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
PAOK
AEK Ateny
1 1
Panionios GSS
AEK
1
1
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
OFI
Kolejka 10
AEK Ateny
3 0
Panachaiki 1891
AEK
3
0
Panachaiki
MGS Panserraikos Serres
1 1
OFI 1925
Panserraikos
1
1
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Apollon
Zosimades
PAS Giannina
1 2
Ethnikos Pireus 1923
Zosimades
PAS
1
2
Ethnikos
AEL FC Arena
AEL
2 0
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
2
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
GS Doxa Dramas
Toumba
PAOK
1
0
Doxa
Panathinaikos Ateny
2 2
Apollon Pontou
PAO
2
2
Apollon Pontou
Kolejka 11
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 3
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
3
AEK
MGS Panserraikos Serres
0 0
AEL
Panserraikos
0
0
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
PAS Giannina
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
PAS
Ethnikos Pireus 1923
3 2
Panionios GSS
Ethnikos
3
2
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
3
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
PAOK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
4 3
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
4
3
Doxa
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Aris Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Aris
Kolejka 12
Panathinaikos Ateny
3 2
AEL
PAO
3
2
AEL
AEK Ateny
2 0
Ethnikos Pireus 1923
AEK
2
0
Ethnikos
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
Apollon Pontou
Toumba
PAOK
4
1
Apollon Pontou
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 3
Olympiakos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
3
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Iraklis
Zosimades
PAS Giannina
3 0
MGS Panserraikos Serres
Zosimades
PAS
3
0
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Panachaiki
Kolejka 13
Ethnikos Pireus 1923
1 3
Apollon Smyrnis
Ethnikos
1
3
Apollon
Panathinaikos Ateny
4 2
PAS Giannina
PAO
4
2
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
AEK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
PAOK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
GS Doxa Dramas
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Doxa
AEL FC Arena
AEL
1 2
Aris Saloniki
AEL FC Arena
AEL
1
2
Aris
MGS Panserraikos Serres
1 0
Panionios GSS
Panserraikos
1
0
Panionios
Kolejka 14
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Panachaiki 1891
Ethnikos
0
0
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 2
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
2
Apollon Pontou
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AEL
Toumba
PAOK
1
1
AEL
AEK Ateny
3 0
MGS Panserraikos Serres
AEK
3
0
Panserraikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAO
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 2
OFI 1925
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
2
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 2
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
2
PAS
Kolejka 15
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Olympiakos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
Apollon Pontou
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
Apollon Pontou
MGS Panserraikos Serres
0 4
Apollon Smyrnis
Panserraikos
0
4
Apollon
Panathinaikos Ateny
2 1
AEK Ateny
PAO
2
1
AEK
AEL FC Arena
AEL
2 0
GS Doxa Dramas
AEL FC Arena
AEL
2
0
Doxa
Zosimades
PAS Giannina
1 1
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
1
1
PAOK
Kolejka 16
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 0
PAS Giannina
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
PAS
Ethnikos Pireus 1923
1 0
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos
1
0
Panserraikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
3
PAO
AEK Ateny
1 1
Aris Saloniki
AEK
1
1
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Panachaiki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 2
OFI 1925
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
2
OFI
Kolejka 17
AEL FC Arena
AEL
1 0
Apollon Pontou
AEL FC Arena
AEL
1
0
Apollon Pontou
MGS Panserraikos Serres
2 3
AE Iraklis 1908
Panserraikos
2
3
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 0
GS Doxa Dramas
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
0
Doxa
Panathinaikos Ateny
2 0
Ethnikos Pireus 1923
PAO
2
0
Ethnikos
Zosimades
PAS Giannina
3 1
Olympiakos Pireus
Zosimades
PAS
3
1
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AEK Ateny
Toumba
PAOK
2
1
AEK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
OFI
Kolejka 18
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
PAOK
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Aris Saloniki
Ethnikos
1
1
Aris
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 1
PAS Giannina
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
1
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
AEL
MGS Panserraikos Serres
2 1
Panachaiki 1891
Panserraikos
2
1
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 3
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
3
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
PAO
AEK Ateny
1 1
GS Doxa Dramas
AEK
1
1
Doxa
Kolejka 19
AEK Ateny
0 0
Olympiakos Pireus
AEK
0
0
Olympiakos
Panathinaikos Ateny
4 0
MGS Panserraikos Serres
PAO
4
0
Panserraikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Iraklis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
AEL
Zosimades
PAS Giannina
0 0
OFI 1925
Zosimades
PAS
0
0
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Apollon Pontou
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
2
1
Ethnikos
Kolejka 20
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
AEK Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
AEK
Panathinaikos Ateny
3 2
Panachaiki 1891
PAO
3
2
Panachaiki
MGS Panserraikos Serres
1 1
Aris Saloniki
Panserraikos
1
1
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
PAOK
Ethnikos Pireus 1923
2 1
GS Doxa Dramas
Ethnikos
2
1
Doxa
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Panionios
AEL FC Arena
AEL
3 0
PAS Giannina
AEL FC Arena
AEL
3
0
PAS
Kolejka 21
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
2
Ethnikos
AEK Ateny
1 0
OFI 1925
AEK
1
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
PAS Giannina
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
PAS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
MGS Panserraikos Serres
Toumba
PAOK
0
0
Panserraikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Iraklis
Kolejka 22
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Panachaiki
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Panionios GSS
Zosimades
PAS
1
1
Panionios
AEL FC Arena
AEL
2 0
AEK Ateny
AEL FC Arena
AEL
2
0
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Apollon
MGS Panserraikos Serres
2 0
GS Doxa Dramas
Panserraikos
2
0
Doxa
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Apollon Pontou
Ethnikos
1
1
Apollon Pontou
Panathinaikos Ateny
5 0
PAOK Saloniki
PAO
5
0
PAOK
Kolejka 23
AEK Ateny
4 1
PAS Giannina
AEK
4
1
PAS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Panserraikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
1
0
Aris
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
AEL
Ethnikos Pireus 1923
2 3
OFI 1925
Ethnikos
2
3
OFI
Kolejka 24
Panathinaikos Ateny
1 2
Olympiakos Pireus
PAO
1
2
Olympiakos
MGS Panserraikos Serres
0 1
Apollon Pontou
Panserraikos
0
1
Apollon Pontou
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Panachaiki 1891
Toumba
PAOK
2
1
Panachaiki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Iraklis
AEL FC Arena
AEL
2 1
Ethnikos Pireus 1923
AEL FC Arena
AEL
2
1
Ethnikos
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Apollon Smyrnis
Zosimades
PAS
1
1
Apollon
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Doxa
Kolejka 25
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 2
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
2
Aris
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Panserraikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 2
AEK Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
2
AEK
Ethnikos Pireus 1923
1 1
PAS Giannina
Ethnikos
1
1
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
AEL
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
PAOK Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
PAOK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
1
PAO
Kolejka 26
AEK Ateny
1 1
Apollon Smyrnis
AEK
1
1
Apollon
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
Panachaiki 1891
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Apollon Pontou
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
1
0