Alpha Ethniki

1986-1987

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z r r z
30
22
5
3
54
24
30
49
2
r r p r z
30
15
9
6
46
30
16
39
3
z z z p p
30
17
4
9
44
27
17
38
4
r z p r z
30
11
11
8
36
22
14
33
5
r z z r p
30
13
9
6
39
23
16
29
6
z z p z r
30
13
5
11
34
32
2
25
7
p z r r r
30
10
8
9
31
26
5
19
8
p p z p z
30
10
5
13
24
31
-7
19
9
r p p r r
30
10
5
13
30
43
-13
19
10
p r z r p
30
8
8
12
32
40
-8
18
11
z p p r p
30
10
4
13
26
30
-4
18
12
r z p z r
30
8
7
13
21
35
-14
17
13
p z z p z
30
9
4
14
29
33
-4
16
14
r p p r z
30
6
9
13
29
36
-7
15
15
r p p z p
30
6
8
14
21
40
-19
14
16
p z p p p
30
5
7
16
14
38
-24
11
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
AEK Ateny: -3 punkty (decyzja EPO)
Po 27. kolejkach dwanaście klubów zbojkotowało rozgrywki i każdemu z nich odjęto sześć punktów. Do końca o ligowe punkty walczyły tylko Olympiakos Pireus, Panathinaikos Ateny, OFI 1925 i Panionios GSS. Te cztery kluby za mecze z drużynami bojkotującymi rozgrywki otrzymywały walkower 2:0.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
GS Doxa Dramas
Toumba
PAOK
4
1
Doxa
Veria NFC 2019
2 2
AE Iraklis 1908
Veria
2
2
Iraklis
GS Diagoras Rodou
3 0
OFI 1925
Diagoras
3
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Apollon
AEL FC Arena
AEL
1 0
Ethnikos Pireus 1923
AEL FC Arena
AEL
1
0
Ethnikos
Panathinaikos Ateny
2 0
Aris Saloniki
PAO
2
0
Aris
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
PAS Giannina
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
PAS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
AEK
Kolejka 2
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
2
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
GS Diagoras Rodou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Diagoras
Veria NFC 2019
1 1
Panathinaikos Ateny
Veria
1
1
PAO
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
4 0
Apollon Pontou
Stadion Doxas Dramas
Doxa
4
0
Apollon Pontou
Ethnikos Pireus 1923
0 0
PAOK Saloniki
Ethnikos
0
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
AEL
AEK Ateny
2 1
PAS Giannina
AEK
2
1
PAS
Kolejka 3
AEK Ateny
1 1
GS Doxa Dramas
AEK
1
1
Doxa
Panathinaikos Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
PAO
1
1
Olympiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Ethnikos
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
3
0
Apollon
AEL FC Arena
AEL
1 0
Aris Saloniki
AEL FC Arena
AEL
1
0
Aris
Zosimades
PAS Giannina
0 1
OFI 1925
Zosimades
PAS
0
1
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Iraklis
GS Diagoras Rodou
3 0
Veria NFC 2019
Diagoras
3
0
Veria
Kolejka 4
Ethnikos Pireus 1923
1 0
AEK Ateny
Ethnikos
1
0
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Apollon Pontou
GS Diagoras Rodou
2 0
Panathinaikos Ateny
Diagoras
2
0
PAO
Veria NFC 2019
0 0
Panionios GSS
Veria
0
0
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
PAS Giannina
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 2
GS Doxa Dramas
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
2
Doxa
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
PAOK
Kolejka 5
Zosimades
PAS Giannina
3 1
Veria NFC 2019
Zosimades
PAS
3
1
Veria
AEK Ateny
2 2
Apollon Smyrnis
AEK
2
2
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Ethnikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 5
Aris Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
5
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
GS Diagoras Rodou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Diagoras
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
AE Iraklis 1908
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
4
1
Olympiakos
Panathinaikos Ateny
2 1
AEL
PAO
2
1
AEL
Kolejka 6
Veria NFC 2019
1 0
GS Doxa Dramas
Veria
1
0
Doxa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 3
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
3
AEK
GS Diagoras Rodou
3 0
PAS Giannina
Diagoras
3
0
PAS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 3
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
3
Ethnikos
AEL FC Arena
AEL
2 1
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
2
1
PAOK
Kolejka 7
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
GS Diagoras Rodou
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Diagoras
Panathinaikos Ateny
0 0
PAOK Saloniki
PAO
0
0
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Panionios GSS
Zosimades
PAS
0
0
Panionios
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 2
AEL
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
2
AEL
Ethnikos Pireus 1923
4 1
Veria NFC 2019
Ethnikos
4
1
Veria
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Aris
AEK Ateny
0 1
Olympiakos Pireus
AEK
0
1
Olympiakos
Kolejka 8
AEL FC Arena
AEL
0 1
AEK Ateny
AEL FC Arena
AEL
0
1
AEK
Veria NFC 2019
3 1
Apollon Smyrnis
Veria
3
1
Apollon
GS Diagoras Rodou
2 3
Ethnikos Pireus 1923
Diagoras
2
3
Ethnikos
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Apollon Pontou
Toumba
PAOK
1
1
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
GS Doxa Dramas
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Doxa
Zosimades
PAS Giannina
1 0
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
1
0
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
OFI
Kolejka 9
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
2
Olympiakos
AEK Ateny
1 2
PAOK Saloniki
AEK
1
2
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
Veria NFC 2019
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Veria
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
GS Diagoras Rodou
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Diagoras
Ethnikos Pireus 1923
0 3
Panionios GSS
Ethnikos
0
3
Panionios
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 0
PAS Giannina
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
PAS
Panathinaikos Ateny
0 0
Apollon Pontou
PAO
0
0
Apollon Pontou
Kolejka 10
AEL FC Arena
AEL
0 1
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
0
1
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Veria
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
3
PAO
GS Diagoras Rodou
2 3
Aris Saloniki
Diagoras
2
3
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
OFI 1925
Toumba
PAOK
2
0
OFI
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Zosimades
PAS
1
1
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
5 1
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
5
1
Apollon
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 2
AEK Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
2
AEK
Kolejka 11
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
PAOK
Veria NFC 2019
3 0
AEL
Veria
3
0
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
GS Diagoras Rodou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Diagoras
Ethnikos Pireus 1923
1 4
GS Doxa Dramas
Ethnikos
1
4
Doxa
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
PAS
Panathinaikos Ateny
1 1
AEK Ateny
PAO
1
1
AEK
Kolejka 12
AEL FC Arena
AEL
1 0
GS Diagoras Rodou
AEL FC Arena
AEL
1
0
Diagoras
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Veria NFC 2019
Toumba
PAOK
0
0
Veria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 3
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
3
Olympiakos
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Aris Saloniki
Zosimades
PAS
0
0
Aris
Ethnikos Pireus 1923
0 1
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
0
1
PAO
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 3
AE Iraklis 1908
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
3
Iraklis
AEK Ateny
0 1
OFI 1925
AEK
0
1
OFI
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Apollon
Kolejka 13
Panathinaikos Ateny
2 1
OFI 1925
PAO
2
1
OFI
GS Diagoras Rodou
2 1
PAOK Saloniki
Diagoras
2
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Doxa
AEL FC Arena
AEL
1 0
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
1
0
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 3
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
3
AEK
Veria NFC 2019
0 3
Apollon Pontou
Veria
0
3
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 2
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
2
PAS
Kolejka 14
Zosimades
PAS Giannina
0 0
AEL
Zosimades
PAS
0
0
AEL
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Aris Saloniki
Ethnikos
1
0
Aris
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Iraklis
AEK Ateny
5 0
Veria NFC 2019
AEK
5
0
Veria
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
GS Diagoras Rodou
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Diagoras
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
Panionios GSS
Toumba
PAOK
4
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
PAO
Kolejka 15
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Apollon
Veria NFC 2019
0 2
OFI 1925
Veria
0
2
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Apollon Pontou
Panathinaikos Ateny
3 1
AE Iraklis 1908
PAO
3
1
Iraklis
GS Diagoras Rodou
0 0
AEK Ateny
Diagoras
0
0
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
PAS Giannina
Toumba
PAOK
3
1
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Ethnikos
AEL FC Arena
AEL
2 0
GS Doxa Dramas
AEL FC Arena
AEL
2
0
Doxa
Kolejka 16
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 2
PAOK Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
2
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Veria NFC 2019
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Veria
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 3
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
3
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
0 0
AEL
Ethnikos
0
0
AEL
Zosimades
PAS Giannina
1 0
Apollon Pontou
Zosimades
PAS
1
0
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
GS Diagoras Rodou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Diagoras
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
PAO
AEK Ateny
1 1
Panionios GSS
AEK
1
1
Panionios
Kolejka 17
Zosimades
PAS Giannina
2 0
AEK Ateny
Zosimades
PAS
2
0
AEK
AEL FC Arena
AEL
2 0
Apollon Smyrnis
AEL FC Arena
AEL
2
0
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
2
1
Ethnikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
GS Doxa Dramas
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Doxa
Panathinaikos Ateny
2 1
Veria NFC 2019
PAO
2
1
Veria
GS Diagoras Rodou
1 2
AE Iraklis 1908
Diagoras
1
2
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 2
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
2
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
OFI
Kolejka 18
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
AEK Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
PAS Giannina
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Panionios
Veria NFC 2019
2 0
GS Diagoras Rodou
Veria
2
0
Diagoras
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Apollon Pontou
Ethnikos
1
0
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
PAO
Kolejka 19
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 0
OFI 1925
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
OFI
Zosimades
PAS Giannina
0 1
AE Iraklis 1908
Zosimades
PAS
0
1
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
Veria NFC 2019
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Veria
Panathinaikos Ateny
3 1
GS Diagoras Rodou
PAO
3
1
Diagoras
AEK Ateny
2 1
Ethnikos Pireus 1923
AEK
2
1
Ethnikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
4 1
Apollon Smyrnis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
4
1
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
2
0
Aris
AEL FC Arena
AEL
1 2
Olympiakos Pireus
AEL FC Arena
AEL
1
2
Olympiakos
Kolejka 20
Veria NFC 2019
3 1
PAS Giannina
Veria
3
1
PAS
GS Diagoras Rodou
1 0
Panionios GSS
Diagoras
1
0
Panionios
AEL FC Arena
AEL
1 1
Panathinaikos Ateny
AEL FC Arena
AEL
1
1
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Apollon Pontou
Ethnikos Pireus 1923
1 0
OFI 1925
Ethnikos
1
0
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
GS Doxa Dramas
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Doxa
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
PAOK
Kolejka 21
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 0
Veria NFC 2019
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
0
Veria
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
AEL
Toumba
PAOK
0
0
AEL
Ethnikos Pireus 1923
0 0
AE Iraklis 1908
Ethnikos
0
0
Iraklis
Zosimades
PAS Giannina
1 0
GS Diagoras Rodou
Zosimades
PAS
1
0
Diagoras
Panathinaikos Ateny
2 2
Panionios GSS
PAO
2
2
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Apollon
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
Olympiakos
AEK Ateny
1 0
Aris Saloniki
AEK
1
0
Aris
Kolejka 22
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
AEK
GS Diagoras Rodou
3 0
GS Doxa Dramas
Diagoras
3
0
Doxa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
PAS
Toumba
PAOK Saloniki
2 3
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
2
3
PAO
Veria NFC 2019
5 2
Ethnikos Pireus 1923
Veria
5
2
Ethnikos
AEL FC Arena
AEL
1 1
Apollon Pontou
AEL FC Arena
AEL
1
1
Apollon Pontou
Kolejka 23
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
PAOK
AEK Ateny
1 0
AEL
AEK
1
0
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Aris
Panathinaikos Ateny
3 0
PAS Giannina
PAO
3
0
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
1
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
2 0
GS Diagoras Rodou
Ethnikos
2
0
Diagoras
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Panionios GSS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Veria
Kolejka 24
GS Diagoras Rodou
2 1
Apollon Smyrnis
Diagoras
2
1
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
0
AEK
AEL FC Arena
AEL
3 1
OFI 1925
AEL FC Arena
AEL
3
1
OFI
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
0
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Iraklis
Zosimades
PAS Giannina
0 0
GS Doxa Dramas
Zosimades
PAS
0
0
Doxa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Ethnikos
Veria NFC 2019
1 0
Aris Saloniki
Veria
1
0
Aris
Kolejka 25
Veria NFC 2019
2 2
Olympiakos Pireus
Veria
2
2
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 2
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
GS Diagoras Rodou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Diagoras
Panathinaikos Ateny
2 1
GS Doxa Dramas
PAO
2
1
Doxa
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
5 2
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
5
2
AEL
Ethnikos Pireus 1923
0 0
PAS Giannina
Ethnikos
0
0
PAS
AEK Ateny
2 0
Apollon Pontou
AEK
2
0
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
PAOK
Kolejka 26
AEK Ateny
0 3
Panathinaikos Ateny
AEK
0
3
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Aris
Zosimades
PAS Giannina
0 3
Apollon Smyrnis
Zosimades
PAS
0
3
Apollon
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
2
Ethnikos
GS Diagoras Rodou
0 1
Olympiakos Pireus
Diagoras
0
1
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AE Iraklis 1908