Alpha Ethniki

1986-1987

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
30
22
5
3
54
24
30
49
2
30
15
9
6
46
30
16
39
3
OFI 1925
z z z p p
30
17
4
9
44
27
17
38
4
Panionios GSS
r z p r z
30
11
11
8
36
22
14
33
5
PAOK Saloniki
r z z r p
30
13
9
6
39
23
16
29
6
Iraklis FC
z z p z r
30
13
5
11
34
32
2
25
7
AEK Ateny
p z r r r
30
10
8
9
31
26
5
19
8
AEL
p p z p z
30
10
5
13
24
31
-7
19
9
30
10
5
13
30
43
-13
19
10
Ethnikos OFPF
p r z r p
30
8
8
12
32
40
-8
18
11
Aris Saloniki
z p p r p
30
10
4
13
26
30
-4
18
12
30
8
7
13
21
35
-14
17
13
30
9
4
14
29
33
-4
16
14
30
6
9
13
29
36
-7
15
15
30
6
8
14
21
40
-19
14
16
PAS Giannina
p z p p p
30
5
7
16
14
38
-24
11
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
AEK Ateny: -3 punkty (decyzja EPO)
Po 27. kolejkach dwanaście klubów zbojkotowało rozgrywki i każdemu z nich odjęto sześć punktów. Do końca o ligowe punkty walczyły tylko Olympiakos Pireus, Panathinaikos Ateny, OFI 1925 i Panionios GSS. Te cztery kluby za mecze z drużynami bojkotującymi rozgrywki otrzymywały walkower 2:0.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
PAOK Saloniki
4 1
GS Doxa Dramas
Veria NFC 2019
2 2
Iraklis FC
GS Diagoras Rodou
3 0
OFI 1925
Olympiakos Pireus
3 1
Apollon Smyrnis
AEL
1 0
Ethnikos OFPF
Panathinaikos Ateny
2 0
Aris Saloniki
Apollon Pontou
1 0
PAS Giannina
Panionios GSS
1 1
AEK Ateny
Kolejka 2
Aris Saloniki
2 2
Olympiakos Pireus
OFI 1925
2 1
Panionios GSS
Iraklis FC
1 0
GS Diagoras Rodou
Veria NFC 2019
1 1
Panathinaikos Ateny
GS Doxa Dramas
4 0
Apollon Pontou
Ethnikos OFPF
0 0
PAOK Saloniki
Apollon Smyrnis
1 0
AEL
AEK Ateny
2 1
PAS Giannina
Kolejka 3
AEK Ateny
1 1
GS Doxa Dramas
Panathinaikos Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
Apollon Pontou
1 1
Ethnikos OFPF
PAOK Saloniki
3 0
Apollon Smyrnis
AEL
1 0
Aris Saloniki
PAS Giannina
0 1
OFI 1925
Panionios GSS
1 0
Iraklis FC
GS Diagoras Rodou
3 0
Veria NFC 2019
Kolejka 4
Ethnikos OFPF
1 0
AEK Ateny
Apollon Smyrnis
0 1
Apollon Pontou
GS Diagoras Rodou
2 0
Panathinaikos Ateny
Veria NFC 2019
0 0
Panionios GSS
Iraklis FC
2 0
PAS Giannina
OFI 1925
3 2
GS Doxa Dramas
Olympiakos Pireus
3 0
AEL
Aris Saloniki
0 1
PAOK Saloniki
Kolejka 5
PAS Giannina
3 1
Veria NFC 2019
AEK Ateny
2 2
Apollon Smyrnis
OFI 1925
2 0
Ethnikos OFPF
Apollon Pontou
1 5
Aris Saloniki
Panionios GSS
1 0
GS Diagoras Rodou
GS Doxa Dramas
0 1
Iraklis FC
PAOK Saloniki
4 1
Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny
2 1
AEL
Kolejka 6
Veria NFC 2019
1 0
GS Doxa Dramas
Panionios GSS
0 0
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
2 0
Apollon Pontou
Aris Saloniki
1 3
AEK Ateny
GS Diagoras Rodou
3 0
PAS Giannina
Apollon Smyrnis
1 1
OFI 1925
Iraklis FC
4 3
Ethnikos OFPF
AEL
2 1
PAOK Saloniki
Kolejka 7
GS Doxa Dramas
1 1
GS Diagoras Rodou
Panathinaikos Ateny
0 0
PAOK Saloniki
PAS Giannina
0 0
Panionios GSS
Apollon Pontou
0 2
AEL
Ethnikos OFPF
4 1
Veria NFC 2019
Iraklis FC
1 0
Apollon Smyrnis
OFI 1925
3 1
Aris Saloniki
AEK Ateny
0 1
Olympiakos Pireus
Kolejka 8
AEL
0 1
AEK Ateny
Veria NFC 2019
3 1
Apollon Smyrnis
GS Diagoras Rodou
2 3
Ethnikos OFPF
PAOK Saloniki
1 1
Apollon Pontou
Panionios GSS
0 0
GS Doxa Dramas
PAS Giannina
1 0
Panathinaikos Ateny
Aris Saloniki
1 0
Iraklis FC
Olympiakos Pireus
2 1
OFI 1925
Kolejka 9
Iraklis FC
0 2
Olympiakos Pireus
AEK Ateny
1 2
PAOK Saloniki
OFI 1925
3 1
AEL
Aris Saloniki
0 1
Veria NFC 2019
Apollon Smyrnis
1 1
GS Diagoras Rodou
Ethnikos OFPF
0 3
Panionios GSS
GS Doxa Dramas
2 0
PAS Giannina
Panathinaikos Ateny
0 0
Apollon Pontou
Kolejka 10
AEL
0 1
Iraklis FC
Olympiakos Pireus
1 0
Veria NFC 2019
GS Doxa Dramas
1 3
Panathinaikos Ateny
GS Diagoras Rodou
2 3
Aris Saloniki
PAOK Saloniki
2 0
OFI 1925
PAS Giannina
1 1
Ethnikos OFPF
Panionios GSS
5 1
Apollon Smyrnis
Apollon Pontou
0 2
AEK Ateny
Kolejka 11
Aris Saloniki
0 0
Panionios GSS
Iraklis FC
1 1
PAOK Saloniki
Veria NFC 2019
3 0
AEL
OFI 1925
3 0
Apollon Pontou
Olympiakos Pireus
4 0
GS Diagoras Rodou
Ethnikos OFPF
1 4
GS Doxa Dramas
Apollon Smyrnis
0 0
PAS Giannina
Panathinaikos Ateny
1 1
AEK Ateny
Kolejka 12
AEL
1 0
GS Diagoras Rodou
PAOK Saloniki
0 0
Veria NFC 2019
Panionios GSS
1 3
Olympiakos Pireus
PAS Giannina
0 0
Aris Saloniki
Ethnikos OFPF
0 1
Panathinaikos Ateny
Apollon Pontou
1 3
Iraklis FC
AEK Ateny
0 1
OFI 1925
GS Doxa Dramas
0 0
Apollon Smyrnis
Kolejka 13
Panathinaikos Ateny
2 1
OFI 1925
GS Diagoras Rodou
2 1
PAOK Saloniki
Apollon Smyrnis
1 0
Ethnikos OFPF
Aris Saloniki
2 0
GS Doxa Dramas
AEL
1 0
Panionios GSS
Iraklis FC
1 3
AEK Ateny
Veria NFC 2019
0 3
Apollon Pontou
Olympiakos Pireus
3 2
PAS Giannina
Kolejka 14
PAS Giannina
0 0
AEL
GS Doxa Dramas
0 0
Olympiakos Pireus
Ethnikos OFPF
1 0
Aris Saloniki
OFI 1925
2 0
Iraklis FC
AEK Ateny
5 0
Veria NFC 2019
Apollon Pontou
0 0
GS Diagoras Rodou
PAOK Saloniki
4 1
Panionios GSS
Apollon Smyrnis
0 2
Panathinaikos Ateny
Kolejka 15
Aris Saloniki
0 1
Apollon Smyrnis
Veria NFC 2019
0 2
OFI 1925
Panionios GSS
0 1
Apollon Pontou
Panathinaikos Ateny
3 1
Iraklis FC
GS Diagoras Rodou
0 0
AEK Ateny
PAOK Saloniki
3 1
PAS Giannina
Olympiakos Pireus
2 0
Ethnikos OFPF
AEL
2 0
GS Doxa Dramas
Kolejka 16
GS Doxa Dramas
1 2
PAOK Saloniki
Iraklis FC
0 1
Veria NFC 2019
Apollon Smyrnis
1 3
Olympiakos Pireus
Ethnikos OFPF
0 0
AEL
PAS Giannina
1 0
Apollon Pontou
OFI 1925
3 0
GS Diagoras Rodou
Aris Saloniki
1 0
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
1 1
Panionios GSS
Kolejka 17
PAS Giannina
2 0
AEK Ateny
AEL
2 0
Apollon Smyrnis
PAOK Saloniki
2 1
Ethnikos OFPF
Apollon Pontou
1 0
GS Doxa Dramas
Panathinaikos Ateny
2 1
Veria NFC 2019
GS Diagoras Rodou
1 2
Iraklis FC
Olympiakos Pireus
1 2
Aris Saloniki
Panionios GSS
0 0
OFI 1925
Kolejka 18
GS Doxa Dramas
1 1
AEK Ateny
OFI 1925
3 0
PAS Giannina
Iraklis FC
1 1
Panionios GSS
Veria NFC 2019
2 0
GS Diagoras Rodou
Ethnikos OFPF
1 0
Apollon Pontou
Aris Saloniki
2 0
AEL
Apollon Smyrnis
2 0
PAOK Saloniki
Olympiakos Pireus
2 1
Panathinaikos Ateny
Kolejka 19
GS Doxa Dramas
2 0
OFI 1925
PAS Giannina
0 1
Iraklis FC
Panionios GSS
3 1
Veria NFC 2019
Panathinaikos Ateny
3 1
GS Diagoras Rodou
AEK Ateny
2 1
Ethnikos OFPF
Apollon Pontou
4 1
Apollon Smyrnis
PAOK Saloniki
2 0
Aris Saloniki
AEL
1 2
Olympiakos Pireus
Kolejka 20
Veria NFC 2019
3 1
PAS Giannina
GS Diagoras Rodou
1 0
Panionios GSS
AEL
1 1
Panathinaikos Ateny
Aris Saloniki
1 1
Apollon Pontou
Ethnikos OFPF
1 0
OFI 1925
Iraklis FC
3 1
GS Doxa Dramas
Apollon Smyrnis
1 1
AEK Ateny
Olympiakos Pireus
1 1
PAOK Saloniki
Kolejka 21
GS Doxa Dramas
3 0
Veria NFC 2019
PAOK Saloniki
0 0
AEL
Ethnikos OFPF
0 0
Iraklis FC
PAS Giannina
1 0
GS Diagoras Rodou
Panathinaikos Ateny
2 2
Panionios GSS
OFI 1925
1 0
Apollon Smyrnis
Apollon Pontou
0 1
Olympiakos Pireus
AEK Ateny
1 0
Aris Saloniki
Kolejka 22
Apollon Smyrnis
0 0
Iraklis FC
Aris Saloniki
2 0
OFI 1925
Olympiakos Pireus
2 0
AEK Ateny
GS Diagoras Rodou
3 0
GS Doxa Dramas
Panionios GSS
3 0
PAS Giannina
PAOK Saloniki
2 3
Panathinaikos Ateny
Veria NFC 2019
5 2
Ethnikos OFPF
AEL
1 1
Apollon Pontou
Kolejka 23
Apollon Pontou
0 0
PAOK Saloniki
AEK Ateny
1 0
AEL
Iraklis FC
2 0
Aris Saloniki
Panathinaikos Ateny
3 0
PAS Giannina
OFI 1925
4 1
Olympiakos Pireus
Ethnikos OFPF
2 0
GS Diagoras Rodou
GS Doxa Dramas
1 0
Panionios GSS
Apollon Smyrnis
1 0
Veria NFC 2019
Kolejka 24
GS Diagoras Rodou
2 1
Apollon Smyrnis
PAOK Saloniki
1 0
AEK Ateny
AEL
3 1
OFI 1925
Apollon Pontou
2 0
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
1 0
Iraklis FC
PAS Giannina
0 0
GS Doxa Dramas
Panionios GSS
1 1
Ethnikos OFPF
Veria NFC 2019
1 0
Aris Saloniki
Kolejka 25
Veria NFC 2019
2 2
Olympiakos Pireus
Apollon Smyrnis
0 2
Panionios GSS
Aris Saloniki
2 1
GS Diagoras Rodou
Panathinaikos Ateny
2 1
GS Doxa Dramas
Iraklis FC
5 2
AEL
Ethnikos OFPF
0 0
PAS Giannina
AEK Ateny
2 0
Apollon Pontou
OFI 1925
1 1
PAOK Saloniki
Kolejka 26
AEK Ateny
0 3
Panathinaikos Ateny
Panionios GSS
3 0
Aris Saloniki
PAS Giannina
0 3
Apollon Smyrnis
GS Doxa Dramas
2 2
Ethnikos OFPF
GS Diagoras Rodou
0 1
Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki
1 0
Iraklis FC
AEL
2 0
Veria NFC 2019
Apollon Pontou
1 0
OFI 1925
Kolejka 27
OFI 1925
1 0
AEK Ateny
Panathinaikos Ateny
3 6
Ethnikos OFPF
Apollon Smyrnis
1 1
GS Doxa Dramas
Veria NFC 2019
1 0
PAOK Saloniki
GS Diagoras Rodou
1 0
AEL
Olympiakos Pireus
1 0
Panionios GSS
Iraklis FC
2 1
Apollon Pontou
Aris Saloniki
1 0
PAS Giannina
Kolejka 28
PAOK Saloniki
0 0
GS Diagoras Rodou
Ethnikos OFPF
0 0
Apollon Smyrnis
GS Doxa Dramas
0 0
Aris Saloniki
PAS Giannina
0 2
Olympiakos Pireus
AEK Ateny
0 0
Iraklis FC
Panionios GSS
2 0
AEL
Apollon Pontou
0 0
Veria NFC 2019
OFI 1925
1 1
Panathinaikos Ateny
Kolejka 29
Panionios GSS
2 0
PAOK Saloniki
Iraklis FC
0 2
OFI 1925
Olympiakos Pireus
2 0
GS Doxa Dramas
AEL
0 0
PAS Giannina
Aris Saloniki
0 0
Ethnikos OFPF
Panathinaikos Ateny
2 0
Apollon Smyrnis
GS Diagoras Rodou
0 0
Apollon Pontou
Veria NFC 2019
0 0
AEK Ateny
Kolejka 30
PAS Giannina
0 0
PAOK Saloniki
AEK Ateny
0 0
GS Diagoras Rodou
Iraklis FC
0 2
Panathinaikos Ateny
OFI 1925
2 0
Veria NFC 2019
Apollon Pontou
0 2
Panionios GSS
Apollon Smyrnis
0 0
Aris Saloniki
Ethnikos OFPF
0 2
Olympiakos Pireus
GS Doxa Dramas
0 0
AEL