Alpha Ethniki

1994-1995

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z z z
34
26
5
3
83
21
62
83
2
p z r z z
34
20
7
7
69
31
38
67
3
z z p z z
34
20
5
9
55
29
26
65
4
z z r p p
34
20
3
11
61
37
24
63
5
z r z r r
34
17
11
6
61
33
28
62
6
p z z p z
34
18
8
8
62
38
24
62
7
z p p z r
34
19
5
10
46
34
12
62
8
z r p z p
34
14
8
12
52
55
-3
50
9
z p z z r
34
15
4
15
40
38
2
49
10
p r r p z
34
13
3
18
45
54
-9
42
11
p z z p r
34
11
7
16
41
46
-5
40
12
p z p r r
34
10
10
14
29
35
-6
40
13
p z p r r
34
10
9
15
38
48
-10
39
14
r r r z p
34
10
6
18
36
58
-22
36
15
p z p z p
34
9
7
18
27
53
-26
34
16
p p p r p
34
8
5
21
28
71
-43
29
17
p z p p p
34
5
5
24
23
67
-44
20
18
p p p r p
34
5
4
25
27
75
-48
19
- runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- runda kwalifikacyjna Pucharu UEFA
- 1. runda w Pucharze Zdobywców Pucharów
- faza grupowa Pucharu Intertoto
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
4 1
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
4
1
Panionios
AS Edessaikos
1 0
APO Levadiakos
Edessaikos
1
0
Levadiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
6 1
Ionikos Nikaias
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
6
1
Ionikos
AEK Ateny
0 0
Athinaikos AS
AEK
0
0
Athinaikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
3
PAO
Ethnikos Pireus 1923
1 1
OFI 1925
Ethnikos
1
1
OFI
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
Olympiakos
AEL FC Arena
AEL
0 0
Aris Saloniki
AEL FC Arena
AEL
0
0
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
AO Kavala
Toumba
PAOK
4
0
Kavala
Kolejka 2
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
AO Xanthi
Toumba
PAOK
2
0
Xanthi
Ionikos Nikaias
2 0
APO Levadiakos
Ionikos
2
0
Levadiakos
Panathinaikos Ateny
4 1
AS Edessaikos
PAO
4
1
Edessaikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Apollon
Athinaikos AS
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Athinaikos
1
1
Ethnikos
AO Kavala
0 0
AEK Ateny
Kavala
0
0
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
Doxa
Kolejka 3
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 3
AEL
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
3
AEL
AEK Ateny
4 3
PAOK Saloniki
AEK
4
3
PAOK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
Panionios GSS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Panionios
Ionikos Nikaias
2 5
Panathinaikos Ateny
Ionikos
2
5
PAO
AS Edessaikos
1 1
Olympiakos Pireus
Edessaikos
1
1
Olympiakos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 3
OFI 1925
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
3
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Athinaikos AS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Athinaikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Aris
Ethnikos Pireus 1923
4 0
AO Kavala
Ethnikos
4
0
Kavala
Kolejka 4
AO Kavala
0 1
AE Iraklis 1908
Kavala
0
1
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
4
0
Ethnikos
AEL FC Arena
AEL
3 1
GS Doxa Dramas
AEL FC Arena
AEL
3
1
Doxa
AEK Ateny
1 1
AO Xanthi
AEK
1
1
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
6 1
Ionikos Nikaias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
6
1
Ionikos
Athinaikos AS
2 0
APO Levadiakos
Athinaikos
2
0
Levadiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 0
AS Edessaikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
0
Edessaikos
Kolejka 5
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 2
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
2
PAOK
AS Edessaikos
0 0
Panionios GSS
Edessaikos
0
0
Panionios
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
AO Kavala
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
Kavala
Ionikos Nikaias
2 0
Aris Saloniki
Ionikos
2
0
Aris
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
AEL
Ethnikos Pireus 1923
0 2
AEK Ateny
Ethnikos
0
2
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
5 1
GS Doxa Dramas
Xanthi FC Arena
Xanthi
5
1
Doxa
Panathinaikos Ateny
1 0
Athinaikos AS
PAO
1
0
Athinaikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Olympiakos
Kolejka 6
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
OFI
AO Kavala
1 5
Panathinaikos Ateny
Kavala
1
5
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 2
Ionikos Nikaias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
2
Ionikos
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
APO Levadiakos
Toumba
PAOK
0
0
Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
0 1
AS Edessaikos
AEL FC Arena
AEL
0
1
Edessaikos
AEK Ateny
4 1
AE Iraklis 1908
AEK
4
1
Iraklis
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
Apollon
Ethnikos Pireus 1923
0 0
AO Xanthi
Ethnikos
0
0
Xanthi
Athinaikos AS
1 0
Olympiakos Pireus
Athinaikos
1
0
Olympiakos
Kolejka 7
Athinaikos AS
0 1
Aris Saloniki
Athinaikos
0
1
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
7 1
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
7
1
Kavala
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Panionios
Panathinaikos Ateny
3 0
PAOK Saloniki
PAO
3
0
PAOK
Ionikos Nikaias
0 0
AEL
Ionikos
0
0
AEL
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 2
Apollon Smyrnis
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
2
Apollon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
0
Ethnikos
AS Edessaikos
5 1
GS Doxa Dramas
Edessaikos
5
1
Doxa
Kolejka 8
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 2
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
2
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 1
AS Edessaikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
1
Edessaikos
Ethnikos Pireus 1923
1 1
APO Levadiakos
Ethnikos
1
1
Levadiakos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Ionikos Nikaias
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Ionikos
AEK Ateny
0 1
Panathinaikos Ateny
AEK
0
1
PAO
AEL FC Arena
AEL
1 1
OFI 1925
AEL FC Arena
AEL
1
1
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
3
0
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Athinaikos AS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Athinaikos
AO Kavala
0 2
Aris Saloniki
Kavala
0
2
Aris
Kolejka 9
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 1
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
1
AEK
AO Kavala
1 0
Panionios GSS
Kavala
1
0
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 4
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
4
PAOK
Athinaikos AS
0 0
AEL
Athinaikos
0
0
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
5 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
5
0
Doxa
Ionikos Nikaias
0 3
Apollon Smyrnis
Ionikos
0
3
Apollon
Panathinaikos Ateny
3 0
Ethnikos Pireus 1923
PAO
3
0
Ethnikos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 2
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
2
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AS Edessaikos
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Edessaikos
Kolejka 10
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
PAOK
AEL FC Arena
AEL
1 0
AO Kavala
AEL FC Arena
AEL
1
0
Kavala
AEK Ateny
3 1
Aris Saloniki
AEK
3
1
Aris
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Athinaikos AS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Athinaikos
Ethnikos Pireus 1923
0 1
Olympiakos Pireus
Ethnikos
0
1
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
PAO
AS Edessaikos
2 0
Ionikos Nikaias
Edessaikos
2
0
Ionikos
Kolejka 11
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Ionikos Nikaias
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Ionikos
Panathinaikos Ateny
5 0
APO Levadiakos
PAO
5
0
Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AS Edessaikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Edessaikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
Iraklis
Athinaikos AS
0 1
Apollon Smyrnis
Athinaikos
0
1
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
5 0
AEL
Toumba
PAOK
5
0
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 3
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
3
AEK
AO Kavala
1 1
GS Doxa Dramas
Kavala
1
1
Doxa
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Ethnikos
Kolejka 12
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Aris
AS Edessaikos
1 0
Athinaikos AS
Edessaikos
1
0
Athinaikos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
Olympiakos
Ionikos Nikaias
1 0
OFI 1925
Ionikos
1
0
OFI
Panathinaikos Ateny
3 1
AO Xanthi
PAO
3
1
Xanthi
AEL FC Arena
AEL
0 0
AEK Ateny
AEL FC Arena
AEL
0
0
AEK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
PAOK
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Panionios GSS
Ethnikos
1
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Kavala
Kolejka 13
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
1
1
Apollon
AO Kavala
1 0
AS Edessaikos
Kavala
1
0
Edessaikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
APO Levadiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Levadiakos
Athinaikos AS
1 0
Ionikos Nikaias
Athinaikos
1
0
Ionikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
PAO
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
OFI
AEL FC Arena
AEL
2 1
Ethnikos Pireus 1923
AEL FC Arena
AEL
2
1
Ethnikos
AEK Ateny
5 1
GS Doxa Dramas
AEK
5
1
Doxa
Kolejka 14
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 1
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
1
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Athinaikos AS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Athinaikos
Panathinaikos Ateny
1 1
Aris Saloniki
PAO
1
1
Aris
Ionikos Nikaias
2 1
AO Kavala
Ionikos
2
1
Kavala
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Panionios
AS Edessaikos
2 0
PAOK Saloniki
Edessaikos
2
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
AEK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
Ethnikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
AEL
Kolejka 15
AEK Ateny
5 2
AS Edessaikos
AEK
5
2
Edessaikos
AEL FC Arena
AEL
3 0
APO Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
3
0
Levadiakos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Ionikos Nikaias
Toumba
PAOK
2
0
Ionikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 6
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
6
PAO
AO Kavala
0 1
OFI 1925
Kavala
0
1
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
Athinaikos AS
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Athinaikos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Apollon Smyrnis
Ethnikos
1
0
Apollon
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
Iraklis
Kolejka 16
Panathinaikos Ateny
2 0
AEL
PAO
2
0
AEL
Ionikos Nikaias
0 0
AEK Ateny
Ionikos
0
0
AEK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
4 1
GS Doxa Dramas
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
4
1
Doxa
AS Edessaikos
2 2
Ethnikos Pireus 1923
Edessaikos
2
2
Ethnikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panionios
Athinaikos AS
3 0
AO Kavala
Athinaikos
3
0
Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
0
Iraklis
Kolejka 17
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AO Kavala
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 1
AS Edessaikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
1
Edessaikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 0
APO Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
0
Levadiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Ionikos Nikaias
Ethnikos
1
0
Ionikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
PAO
AEK Ateny
4 0
OFI 1925
AEK
4
0
OFI
AEL FC Arena
AEL
2 1
Olympiakos Pireus
AEL FC Arena
AEL
2
1
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Athinaikos AS
Toumba
PAOK
2
0
Athinaikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Aris
Kolejka 18
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 2
AS Edessaikos
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
2
Edessaikos
Ionikos Nikaias
1 1
AE Iraklis 1908
Ionikos
1
1
Iraklis
Panathinaikos Ateny
1 0
Apollon Smyrnis
PAO
1
0
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Doxa
Athinaikos AS
0 0
AEK Ateny
Athinaikos
0
0
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
AEL
AO Kavala
0 1
PAOK Saloniki
Kavala
0
1
PAOK
Kolejka 19
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 0
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
0
PAOK
AEL FC Arena
AEL
1 0
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
1
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 2
Athinaikos AS
Ethnikos
1
2
Athinaikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Aris Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Aris
AEK Ateny
3 0
AO Kavala
AEK
3
0
Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
OFI
AS Edessaikos
0 2
Panathinaikos Ateny
Edessaikos
0
2
PAO
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
Ionikos Nikaias
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Ionikos
Kolejka 20
AEL FC Arena
AEL
6 1
AO Xanthi
AEL FC Arena
AEL
6
1
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
1
AEK
Panathinaikos Ateny
2 0
Ionikos Nikaias
PAO
2
0
Ionikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
APO Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AS Edessaikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Edessaikos
Athinaikos AS
1 1
AE Iraklis 1908
Athinaikos
1
1
Iraklis
AO Kavala
1 2
Ethnikos Pireus 1923
Kavala
1
2
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
1
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
GS Doxa Dramas
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Doxa
Kolejka 21
Ethnikos Pireus 1923
3 1
PAOK Saloniki
Ethnikos
3
1
PAOK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
AEL
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
AEL
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
AEK
Panathinaikos Ateny
2 0
OFI 1925
PAO
2
0
OFI
Ionikos Nikaias
2 2
Olympiakos Pireus
Ionikos
2
2
Olympiakos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 2
Athinaikos AS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
Athinaikos
AS Edessaikos
2 3
Aris Saloniki
Edessaikos
2
3
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
AO Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Kavala
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Panionios
Kolejka 22
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
AO Xanthi
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
Xanthi
AEK Ateny
2 1
Ethnikos Pireus 1923
AEK
2
1
Ethnikos
AEL FC Arena
AEL
2 0
Apollon Smyrnis
AEL FC Arena
AEL
2
0
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
0
0
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
AS Edessaikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Edessaikos
AO Kavala
3 1
APO Levadiakos
Kavala
3
1
Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
OFI
Athinaikos AS
0 0
Panathinaikos Ateny
Athinaikos
0
0
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Ionikos
Kolejka 23
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
1
PAOK
AS Edessaikos
3 2
AEL
Edessaikos
3
2
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 3
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
3
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
5 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
5
0
Doxa
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Ethnikos
Ionikos Nikaias
0 2
Panionios GSS
Ionikos
0
2
Panionios