Alpha Ethniki

2004-2005

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z z z
30
19
8
3
54
18
36
65
2
z z r r z
30
19
7
4
51
18
33
64
3
z z p r z
30
17
11
2
46
22
24
62
4
p z z p r
30
14
8
8
43
29
14
50
5
z r p r p
30
13
7
10
43
39
4
46
6
p p z z z
30
11
12
7
31
26
5
45
7
z z p z p
30
12
5
13
36
30
6
41
8
p p p p z
30
10
8
12
34
38
-4
38
9
p r z p z
30
9
10
11
39
44
-5
37
10
z r z r r
30
8
12
10
22
32
-10
36
11
p r r p z
30
8
11
11
25
32
-7
35
12
z p z z p
30
8
9
13
31
49
-18
33
13
p p z r p
30
8
8
14
36
44
-8
32
14
p z p r p
30
5
13
12
26
37
-11
25
15
p p p r p
30
5
5
20
19
50
-31
20
16
p p p r p
30
3
8
19
21
49
-28
17
- faza grupowa Ligi Mistrzów
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 1. runda Pucharu UEFA
- 3. runda Pucharu Intertoto
- spadek do Beta Ethniki
Aris Saloniki: -3 punkty (za incydenty w meczu z AE Iraklis 1908)
Aris Saloniki mimo spadku zapewnił sobie grę w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Pucharu UEFA ponieważ zagrał w finale Pucharu Grecji.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
GS Kallithea
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Kallithea
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 1
AE Iraklis 1908
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
1
Iraklis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
OFI 1925
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
OFI
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
0
Ionikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 1
Aris Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
1
Aris
AO Chalkidon
1 0
Panionios GSS
Chalkidon
1
0
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AOK Kerkyra
Toumba
PAOK
1
0
Kerkyra
Aigaleo AO
1 1
AEK Ateny
Aigaleo
1
1
AEK
Kolejka 2
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
PAOK
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 1
AO Xanthi
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
1
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
Aigaleo AO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Aigaleo
GS Kallithea
3 0
GS Ergotelis Heraklion
Kallithea
3
0
Ergotelis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
AOK Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Kerkyra
Ionikos Nikaias
2 0
Apollon Pontou
Ionikos
2
0
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
AO Chalkidon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Chalkidon
Kolejka 3
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
PAO
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Olympiakos
AO Chalkidon
4 2
GS Kallithea
Chalkidon
4
2
Kallithea
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 1
OFI 1925
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
1
OFI
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 1
Aris Saloniki
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
1
Aris
Aigaleo AO
1 0
Ionikos Nikaias
Aigaleo
1
0
Ionikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
1
0
Iraklis
Kolejka 4
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
AO Xanthi
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Xanthi
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
0 0
Aigaleo AO
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
0
0
Aigaleo
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 2
AO Chalkidon
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
Chalkidon
GS Kallithea
1 1
PAOK Saloniki
Kallithea
1
1
PAOK
Ionikos Nikaias
0 0
AOK Kerkyra
Ionikos
0
0
Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Ergotelis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 2
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
2
AEK
Kolejka 5
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 0
GS Ergotelis Heraklion
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
0
Ergotelis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Iraklis
AO Chalkidon
1 1
Olympiakos Pireus
Chalkidon
1
1
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 1
GS Kallithea
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
1
Kallithea
Toumba
PAOK Saloniki
2 2
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
2
2
Aris
Aigaleo AO
0 0
Apollon Pontou
Aigaleo
0
0
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Ionikos Nikaias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Ionikos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
0
PAO
Kolejka 6
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
4 0
Panionios GSS
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
4
0
Panionios
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3 0
AOK Kerkyra
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3
0
Kerkyra
Aigaleo AO
1 1
AO Xanthi
Aigaleo
1
1
Xanthi
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 1
AO Chalkidon
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
1
Chalkidon
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
AEK
GS Kallithea
3 1
OFI 1925
Kallithea
3
1
OFI
Ionikos Nikaias
1 0
AE Iraklis 1908
Ionikos
1
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
1
PAOK
Kolejka 7
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
0
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 4
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
4
PAO
Ionikos Nikaias
0 0
GS Kallithea
Ionikos
0
0
Kallithea
Toumba
PAOK Saloniki
0 2
GS Ergotelis Heraklion
Toumba
PAOK
0
2
Ergotelis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Apollon Pontou
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 1
Aigaleo AO
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
1
Aigaleo
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
AO Chalkidon
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Chalkidon
Kolejka 8
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 2
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
2
Ionikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
OFI
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 1
AEK Ateny
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
1
AEK
Aigaleo AO
0 0
Panionios GSS
Aigaleo
0
0
Panionios
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
3 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
3
0
Xanthi
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 3
AE Iraklis 1908
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
3
Iraklis
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
GS Kallithea
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Kallithea
AO Chalkidon
2 0
PAOK Saloniki
Chalkidon
2
0
PAOK
Kolejka 9
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
AOK Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Kerkyra
Ionikos Nikaias
0 4
Olympiakos Pireus
Ionikos
0
4
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
Aigaleo AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
Aigaleo
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
AO Chalkidon
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Chalkidon
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
PAO
GS Kallithea
1 1
Apollon Pontou
Kallithea
1
1
Apollon Pontou
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
5 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
5
0
Ergotelis
Kolejka 10
Aigaleo AO
1 2
GS Kallithea
Aigaleo
1
2
Kallithea
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 3
Ionikos Nikaias
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
3
Ionikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 2
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
2
Iraklis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
Aris Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
1
AEK
AO Chalkidon
2 3
OFI 1925
Chalkidon
2
3
OFI
Kolejka 11
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Panionios
Ionikos Nikaias
0 0
AO Chalkidon
Ionikos
0
0
Chalkidon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Apollon Pontou
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Ergotelis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
PAOK
GS Kallithea
1 2
AOK Kerkyra
Kallithea
1
2
Kerkyra
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Aigaleo AO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Aigaleo
Kolejka 12
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
GS Kallithea
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Kallithea
Aigaleo AO
2 2
Olympiakos Pireus
Aigaleo
2
2
Olympiakos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 0
Aris Saloniki
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
0
Aris
AO Chalkidon
0 2
Panathinaikos Ateny
Chalkidon
0
2
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 1
OFI 1925
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Ionikos Nikaias
Toumba
PAOK
3
0
Ionikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Xanthi
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
4 1
Apollon Pontou
Pankritio Stadion
Ergotelis
4
1
Apollon Pontou
Kolejka 13
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 2
AO Chalkidon
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
2
Chalkidon
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
1
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
OFI
GS Kallithea
2 1
AE Iraklis 1908
Kallithea
2
1
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AOK Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Kerkyra
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 1
Aigaleo AO
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
1
Aigaleo
Ionikos Nikaias
2 3
AEK Ateny
Ionikos
2
3
AEK
Kolejka 14
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
Olympiakos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
1
Ergotelis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Ionikos
GS Kallithea
2 3
AO Xanthi
Kallithea
2
3
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
5 2
Apollon Pontou
Toumba
PAOK
5
2
Apollon Pontou
AO Chalkidon
1 1
Aigaleo AO
Chalkidon
1
1
Aigaleo
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Aris
Kolejka 15
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 3
Panionios GSS
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
3
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 2
GS Kallithea
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
2
Kallithea
AO Chalkidon
0 0
AOK Kerkyra
Chalkidon
0
0
Kerkyra
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
Ionikos Nikaias
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Ionikos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
5 1
OFI 1925
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
5
1
OFI
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 1
AEK Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Iraklis
Aigaleo AO
2 1
PAOK Saloniki
Aigaleo
2
1
PAOK
Kolejka 16
GS Kallithea
1 1
Olympiakos Pireus
Kallithea
1
1
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Aigaleo AO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Aigaleo
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Apollon Pontou
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
1
PAOK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
AO Chalkidon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Chalkidon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Ergotelis
Ionikos Nikaias
0 0
Panathinaikos Ateny
Ionikos
0
0
PAO
Kolejka 17
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
0
Panionios
Aigaleo AO
2 0
OFI 1925
Aigaleo
2
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Aris
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 1
GS Kallithea
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
1
Kallithea
AO Chalkidon
0 0
AE Iraklis 1908
Chalkidon
0
0
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 1
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
1
PAO
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 2
AEK Ateny
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
2
AEK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
Ionikos Nikaias
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Ionikos
Kolejka 18
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Ergotelis
Ionikos Nikaias
1 1
Aigaleo AO
Ionikos
1
1
Aigaleo
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
5 1
Apollon Pontou
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
5
1
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
AOK Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Kerkyra
GS Kallithea
3 1
AO Chalkidon
Kallithea
3
1
Chalkidon
Kolejka 19
AO Chalkidon
1 0
Aris Saloniki
Chalkidon
1
0
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
GS Kallithea
Toumba
PAOK
3
1
Kallithea
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
OFI
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
4 1
Apollon Pontou
Xanthi FC Arena
Xanthi
4
1
Apollon Pontou
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 2
Ionikos Nikaias
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
2
Ionikos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 1
Olympiakos Pireus
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
1
Olympiakos
Aigaleo AO
0 1
Panathinaikos Ateny
Aigaleo
0
1
PAO
Kolejka 20
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AO Chalkidon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Chalkidon
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 2
AO Xanthi
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
2
Xanthi
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
Aigaleo AO
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Aigaleo
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
AOK Kerkyra
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Kerkyra
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 3
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
3
PAOK
Ionikos Nikaias
0 0
Panionios GSS
Ionikos
0
0
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
OFI
GS Kallithea
1 2
AEK Ateny
Kallithea
1
2
AEK
Kolejka 21
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 2
Apollon Pontou
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
2
Apollon Pontou
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Aris Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Aris
AO Chalkidon
2 0
GS Ergotelis Heraklion
Chalkidon
2
0
Ergotelis
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
1
1
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Ionikos Nikaias
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Ionikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
Aigaleo AO
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Aigaleo
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
GS Kallithea
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Kallithea
Kolejka 22
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3 3
Panionios GSS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3
3
Panionios
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 1
PAOK Saloniki
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
AEK
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
0
0
Iraklis
Aigaleo AO
1 0
AOK Kerkyra
Aigaleo
1
0
Kerkyra
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 2
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
2
OFI
AO Chalkidon
2 1
AO Xanthi
Chalkidon
2
1
Xanthi
GS Kallithea
0 0
Ionikos Nikaias
Kallithea
0
0
Ionikos
Kolejka 23
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Ergotelis
Ionikos Nikaias
2 1
Aris Saloniki
Ionikos
2
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AO Chalkidon
Toumba
PAOK
2
1
Chalkidon
GS Kallithea
0 2
Panathinaikos Ateny
Kallithea
0
2
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Aigaleo AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Aigaleo
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 3
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
3
Apollon Pontou
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
AOK Kerkyra
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Kerkyra
Kolejka 24
AO Chalkidon
1 1
AEK Ateny
Chalkidon
1
1
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AO Xanthi
Toumba
PAOK
1
0
Xanthi
Aigaleo AO
1 0
AE Iraklis 1908
Aigaleo
1
0
Iraklis
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
0 0
Aris Saloniki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
0
0
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Ionikos Nikaias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Ionikos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 1
OFI 1925
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
1
OFI
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 2
GS Kallithea
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
2
Kallithea
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 3
Panionios GSS
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
3
Panionios
Kolejka 25
Ionikos Nikaias
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Ionikos
1
0
Ergotelis
GS Kallithea
1 0
Aigaleo AO
Kallithea
1
0
Aigaleo
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
5 1
AOK Kerkyra
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
5
1
Kerkyra
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Apollon Pontou
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 0
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
AO Chalkidon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Chalkidon
Kolejka 26
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
2
Olympiakos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 1
GS Kallithea
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
1
Kallithea