Super League 1

2019-2020
Sezon zasadniczy
Grupa mistrzowska
Grupa spadkowa
Baraż o Super League
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z z z
26
20
6
0
53
9
44
66
2
p z z p r
26
18
5
3
50
23
27
59
3
z z z z r
26
15
6
5
42
22
20
51
4
z p z r z
26
12
8
6
35
23
12
44
5
r p z p z
26
10
4
12
35
35
0
34
6
z r p r p
26
8
10
8
38
32
6
34
7
p p p z z
26
9
5
12
31
36
-5
32
8
r r p r z
26
7
9
10
28
33
-5
30
9
z r z r p
26
8
6
12
33
37
-4
30
10
p r r r p
26
5
12
9
19
33
-14
27
11
z r p r p
26
7
6
13
23
42
-19
27
12
p r r p r
26
8
6
12
21
32
-11
18
13
p r p z p
26
3
8
15
20
42
-22
17
14
p r p p r
26
4
5
17
16
45
-29
11
- baraże o mistrzostwo
- baraże o utrzymanie
Panionios: -6 punktów (za brak licencji)
Xanthi: -12 punktów (-7 za złamanie zasad współwłasności, -5 za unieważnienie certyfikatu)
Wyniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Kolejka 1
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 24 sie 2019 18:00
PAS Lamia 1964
1 1
Panathinaikos Ateny
24 sie 2019 18:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
1
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 24 sie 2019 20:00
Aris Saloniki
1 1
OFI 1925
24 sie 2019 20:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 24 sie 2019 20:30
Olympiakos Pireus
1 0
Asteras Tripolis
24 sie 2019 20:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Asteras
Stadion Miejski Peristeri 25 sie 2019 17:45
Atromitos Peristeri
1 1
AEL
25 sie 2019 17:45
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
AEL
Stadion Nea Smyrnis 25 sie 2019 18:15
Panionios GSS
1 2
Volos NFC
25 sie 2019 18:15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Volos
Toumba 25 sie 2019 19:00
PAOK Saloniki
2 1
Panaitolikos GFS
25 sie 2019 19:00
Toumba
PAOK
2
1
Panaitolikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 25 sie 2019 21:00
AEK Ateny
1 2
AO Xanthi
25 sie 2019 21:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
2
Xanthi
Kolejka 2
Stadion Panaitolikou 31 sie 2019 18:00
Panaitolikos GFS
1 2
AO Xanthi
31 sie 2019 18:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
2
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 31 sie 2019 18:15
Panathinaikos Ateny
1 3
OFI 1925
31 sie 2019 18:15
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
3
OFI
Panthessaliko 31 sie 2019 20:30
Volos NFC
1 0
Aris Saloniki
31 sie 2019 20:30
Panthessaliko
Volos
1
0
Aris
Toumba 1 wrz 2019 18:00
PAOK Saloniki
2 1
Panionios GSS
1 wrz 2019 18:00
Toumba
PAOK
2
1
Panionios
AEL FC Arena 1 wrz 2019 18:15
AEL
0 1
Olympiakos Pireus
1 wrz 2019 18:15
AEL FC Arena
AEL
0
1
Olympiakos
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 1 wrz 2019 19:00
PAS Lamia 1964
2 2
Atromitos Peristeri
1 wrz 2019 19:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
2
2
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 1 wrz 2019 20:30
Asteras Tripolis
2 3
AEK Ateny
1 wrz 2019 20:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
3
AEK
Kolejka 3
Stadion Miejski Peristeri 14 wrz 2019 18:00
Atromitos Peristeri
2 3
PAOK Saloniki
14 wrz 2019 18:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
3
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 14 wrz 2019 18:15
OFI 1925
3 1
Panaitolikos GFS
14 wrz 2019 18:15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 14 wrz 2019 20:30
Olympiakos Pireus
5 0
Volos NFC
14 wrz 2019 20:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
0
Volos
Xanthi FC Arena 15 wrz 2019 18:00
AO Xanthi
2 1
Asteras Tripolis
15 wrz 2019 18:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Asteras
Stadion Nea Smyrnis 15 wrz 2019 18:15
Panionios GSS
1 0
AEL
15 wrz 2019 18:15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 15 wrz 2019 18:15
AEK Ateny
2 0
PAS Lamia 1964
15 wrz 2019 18:15
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Lamia
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 15 wrz 2019 20:30
Aris Saloniki
4 0
Panathinaikos Ateny
15 wrz 2019 20:30
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
0
PAO
Kolejka 4
Panthessaliko 21 wrz 2019 16:15
Volos NFC
1 0
OFI 1925
21 wrz 2019 16:15
Panthessaliko
Volos
1
0
OFI
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 21 wrz 2019 18:30
Asteras Tripolis
2 1
Atromitos Peristeri
21 wrz 2019 18:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
Atromitos
Stadion Panaitolikou 21 wrz 2019 19:00
Panaitolikos GFS
0 1
AEK Ateny
21 wrz 2019 19:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
1
AEK
AEL FC Arena 22 wrz 2019 14:00
AEL
3 0
AO Xanthi
22 wrz 2019 14:00
AEL FC Arena
AEL
3
0
Xanthi
Toumba 22 wrz 2019 17:30
PAOK Saloniki
2 2
Aris Saloniki
22 wrz 2019 17:30
Toumba
PAOK
2
2
Aris
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 22 wrz 2019 18:30
PAS Lamia 1964
1 1
Panionios GSS
22 wrz 2019 18:30
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
1
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 22 wrz 2019 19:30
Panathinaikos Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
22 wrz 2019 19:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
Olympiakos
Kolejka 5
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 28 wrz 2019 16:15
Aris Saloniki
2 3
AEL
28 wrz 2019 16:15
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
3
AEL
Stadion Miejski Peristeri 28 wrz 2019 18:00
Atromitos Peristeri
2 0
Panaitolikos GFS
28 wrz 2019 18:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
0
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 28 wrz 2019 18:30
Olympiakos Pireus
2 0
PAS Lamia 1964
28 wrz 2019 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Lamia
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 29 wrz 2019 14:00
OFI 1925
3 1
Asteras Tripolis
29 wrz 2019 14:00
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Asteras
Xanthi FC Arena 29 wrz 2019 16:00
AO Xanthi
3 1
Volos NFC
29 wrz 2019 16:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
1
Volos
Stadion Nea Smyrnis 29 wrz 2019 16:15
Panionios GSS
0 1
Panathinaikos Ateny
29 wrz 2019 16:15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 29 wrz 2019 18:30
AEK Ateny
2 2
PAOK Saloniki
29 wrz 2019 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
2
PAOK
Kolejka 6
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 5 paź 2019 16:15
Panathinaikos Ateny
0 1
AO Xanthi
5 paź 2019 16:15
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
PAO
0
1
Xanthi
AEL FC Arena 5 paź 2019 18:30
AEL
0 0
AEK Ateny
5 paź 2019 18:30
AEL FC Arena
AEL
0
0
AEK
Panthessaliko 6 paź 2019 14:00
Volos NFC
2 3
Atromitos Peristeri
6 paź 2019 14:00
Panthessaliko
Volos
2
3
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 6 paź 2019 16:15
OFI 1925
4 1
Panionios GSS
6 paź 2019 16:15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
1
Panionios
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 6 paź 2019 16:15
Asteras Tripolis
1 2
PAOK Saloniki
6 paź 2019 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
2
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 6 paź 2019 18:30
Aris Saloniki
1 2
Olympiakos Pireus
6 paź 2019 18:30
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
Olympiakos
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 7 paź 2019 19:00
PAS Lamia 1964
0 0
Panaitolikos GFS
7 paź 2019 19:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
0
Panaitolikos
Kolejka 7
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 19 paź 2019 18:30
Olympiakos Pireus
2 1
OFI 1925
19 paź 2019 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
OFI
Stadion Panaitolikou 19 paź 2019 19:00
Panaitolikos GFS
2 2
AEL
19 paź 2019 19:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
2
AEL
Stadion Nea Smyrnis 20 paź 2019 15:45
Panionios GSS
0 1
Asteras Tripolis
20 paź 2019 15:45
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Asteras
Xanthi FC Arena 20 paź 2019 16:00
AO Xanthi
0 1
Aris Saloniki
20 paź 2019 16:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
Aris
Toumba 20 paź 2019 17:00
PAOK Saloniki
3 0
PAS Lamia 1964
20 paź 2019 17:00
Toumba
PAOK
3
0
Lamia
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 20 paź 2019 18:30
AEK Ateny
3 2
Volos NFC
20 paź 2019 18:30
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
AEK
3
2
Volos
Stadion Miejski Peristeri 20 paź 2019 19:00
Atromitos Peristeri
0 1
Panathinaikos Ateny
20 paź 2019 19:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
PAO
Kolejka 8
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 26 paź 2019 16:15
OFI 1925
2 0
AO Xanthi
26 paź 2019 16:15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Xanthi
Panthessaliko 26 paź 2019 18:30
Volos NFC
0 2
PAOK Saloniki
26 paź 2019 18:30
Panthessaliko
Volos
0
2
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 27 paź 2019 14:00
Panathinaikos Ateny
1 2
AEL
27 paź 2019 14:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
2
AEL
Stadion Miejski Peristeri 27 paź 2019 16:00
Atromitos Peristeri
4 0
Panionios GSS
27 paź 2019 16:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
4
0
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 27 paź 2019 16:15
Aris Saloniki
2 0
Panaitolikos GFS
27 paź 2019 16:15
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 27 paź 2019 18:30
Olympiakos Pireus
2 0
AEK Ateny
27 paź 2019 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
AEK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 28 paź 2019 18:30
Asteras Tripolis
4 1
PAS Lamia 1964
28 paź 2019 18:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
4
1
Lamia
Kolejka 9
Stadion Nea Smyrnis 2 lis 2019 18:30
Panionios GSS
1 1
Aris Saloniki
2 lis 2019 18:30
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Aris
Xanthi FC Arena 2 lis 2019 19:00
AO Xanthi
0 0
Olympiakos Pireus
2 lis 2019 19:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Olympiakos
AEL FC Arena 3 lis 2019 14:00
AEL
3 2
OFI 1925
3 lis 2019 14:00
AEL FC Arena
AEL
3
2
OFI
Stadion Panaitolikou 3 lis 2019 16:00
Panaitolikos GFS
1 1
Asteras Tripolis
3 lis 2019 16:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 3 lis 2019 18:30
AEK Ateny
3 2
Atromitos Peristeri
3 lis 2019 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
2
Atromitos
Toumba 3 lis 2019 19:00
PAOK Saloniki
2 2
Panathinaikos Ateny
3 lis 2019 19:00
Toumba
PAOK
2
2
PAO
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 4 lis 2019 19:00
PAS Lamia 1964
1 0
Volos NFC
4 lis 2019 19:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
0
Volos
Kolejka 10
Panthessaliko 9 lis 2019 16:15
Volos NFC
3 2
Panaitolikos GFS
9 lis 2019 16:15
Panthessaliko
Volos
3
2
Panaitolikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 9 lis 2019 18:30
OFI 1925
0 1
PAOK Saloniki
9 lis 2019 18:30
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 10 lis 2019 14:00
Aris Saloniki
2 1
Asteras Tripolis
10 lis 2019 14:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Asteras
Xanthi FC Arena 10 lis 2019 16:00
AO Xanthi
1 2
Panionios GSS
10 lis 2019 16:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
2
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 10 lis 2019 16:15
Olympiakos Pireus
2 0
Atromitos Peristeri
10 lis 2019 16:15
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 10 lis 2019 18:30
Panathinaikos Ateny
3 2
AEK Ateny
10 lis 2019 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
2
AEK
AEL FC Arena 11 lis 2019 18:30
AEL
0 3
PAS Lamia 1964
11 lis 2019 18:30
AEL FC Arena
AEL
0
3
Lamia
Kolejka 11
Stadion Nea Smyrnis 23 lis 2019 18:30
Panionios GSS
1 1
Olympiakos Pireus
23 lis 2019 18:30
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Olympiakos
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 23 lis 2019 19:00
PAS Lamia 1964
1 0
AO Xanthi
23 lis 2019 19:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
0
Xanthi
Stadion Miejski Peristeri 24 lis 2019 16:00
Atromitos Peristeri
2 1
OFI 1925
24 lis 2019 16:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
OFI
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 24 lis 2019 16:15
Asteras Tripolis
0 0
Volos NFC
24 lis 2019 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
Volos
Toumba 24 lis 2019 17:00
PAOK Saloniki
1 0
AEL
24 lis 2019 17:00
Toumba
PAOK
1
0
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 24 lis 2019 18:30
AEK Ateny
1 1
Aris Saloniki
24 lis 2019 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
Aris
Stadion Panaitolikou 24 lis 2019 18:30
Panaitolikos GFS
0 0
Panathinaikos Ateny
24 lis 2019 18:30
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
0
PAO
Kolejka 12
AEL FC Arena 30 lis 2019 16:15
AEL
2 1
Volos NFC
30 lis 2019 16:15
AEL FC Arena
AEL
2
1
Volos
Stadion Nea Smyrnis 30 lis 2019 16:15
Panionios GSS
3 0
Panaitolikos GFS
30 lis 2019 16:15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Panaitolikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 30 lis 2019 18:30
OFI 1925
1 0
AEK Ateny
30 lis 2019 18:30
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 1 gru 2019 14:00
Panathinaikos Ateny
1 0
Asteras Tripolis
1 gru 2019 14:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Asteras
Xanthi FC Arena 1 gru 2019 16:00
AO Xanthi
1 0
Atromitos Peristeri
1 gru 2019 16:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Atromitos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 1 gru 2019 16:15
Aris Saloniki
1 1
PAS Lamia 1964
1 gru 2019 16:15
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Lamia
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 1 gru 2019 18:30
Olympiakos Pireus
1 1
PAOK Saloniki
1 gru 2019 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
PAOK
Kolejka 13
Toumba 7 gru 2019 17:00
PAOK Saloniki
2 0
AO Xanthi
7 gru 2019 17:00
Toumba
PAOK
2
0
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 7 gru 2019 18:30
AEK Ateny
5 0
Panionios GSS
7 gru 2019 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
5
0
Panionios
Stadion Panaitolikou 7 gru 2019 19:00
Panaitolikos GFS
0 3
Olympiakos Pireus
7 gru 2019 19:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
3
Olympiakos
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 8 gru 2019 14:00
PAS Lamia 1964
2 1
OFI 1925
8 gru 2019 14:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
2
1
OFI
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 8 gru 2019 16:15
Asteras Tripolis
1 1
AEL
8 gru 2019 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
AEL
Panthessaliko 8 gru 2019 18:30
Volos NFC
1 1
Panathinaikos Ateny
8 gru 2019 18:30
Panthessaliko
Volos
1
1
PAO
Stadion Miejski Peristeri 8 gru 2019 18:30
Atromitos Peristeri
2 2
Aris Saloniki
8 gru 2019 18:30
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
2
Aris
Kolejka 14
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 14 gru 2019 16:15
OFI 1925
3 1
Aris Saloniki
14 gru 2019 16:15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 14 gru 2019 18:30
Panathinaikos Ateny
2 0
PAS Lamia 1964
14 gru 2019 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
Lamia
Xanthi FC Arena 14 gru 2019 19:00
AO Xanthi
0 1
AEK Ateny
14 gru 2019 19:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
AEK
AEL FC Arena 15 gru 2019 14:00
AEL
1 2
Atromitos Peristeri
15 gru 2019 14:00
AEL FC Arena
AEL
1
2
Atromitos
Panthessaliko 15 gru 2019 16:00
Volos NFC
2 1
Panionios GSS
15 gru 2019 16:00
Panthessaliko
Volos
2
1
Panionios
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 15 gru 2019 18:30
Asteras Tripolis
0 5
Olympiakos Pireus
15 gru 2019 18:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
5
Olympiakos
Stadion Panaitolikou 15 gru 2019 18:30
Panaitolikos GFS
0 3
PAOK Saloniki
15 gru 2019 18:30
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
3
PAOK
Kolejka 15
Xanthi FC Arena 18 gru 2019 16:00
AO Xanthi
0 0
Panaitolikos GFS
18 gru 2019 16:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 18 gru 2019 16:15
Olympiakos Pireus
4 1
AEL
18 gru 2019 16:15
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
AEL
| bez kibiców
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 18 gru 2019 16:15
OFI 1925
1 1
Panathinaikos Ateny
18 gru 2019 16:15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 18 gru 2019 18:30
AEK Ateny
2 1
Asteras Tripolis
18 gru 2019 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
Asteras
Stadion Miejski Peristeri 18 gru 2019 18:30
Atromitos Peristeri
1 1
PAS Lamia 1964
18 gru 2019 18:30
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Lamia
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 19 gru 2019 16:15
Aris Saloniki
4 0
Volos NFC
19 gru 2019 16:15
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
0
Volos
Stadion Nea Smyrnis 19 gru 2019 18:30
Panionios GSS
0 2
PAOK Saloniki
19 gru 2019 18:30
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
PAOK
Kolejka 16
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 21 gru 2019 18:30
Asteras Tripolis
5 0
AO Xanthi
21 gru 2019 18:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
5
0
Xanthi
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 21 gru 2019 19:00
PAS Lamia 1964
0 0
AEK Ateny
21 gru 2019 19:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
0
AEK
AEL FC Arena 22 gru 2019 14:00
AEL
2 0
Panionios GSS
22 gru 2019 14:00
AEL FC Arena
AEL
2
0
Panionios
Stadion Panaitolikou 22 gru 2019 16:00
Panaitolikos GFS
2 0
OFI 1925
22 gru 2019 16:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
0
OFI
Panthessaliko 22 gru 2019 16:15
Volos NFC
0 0
Olympiakos Pireus
22 gru 2019 16:15
Panthessaliko
Volos
0
0
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 22 gru 2019 18:30
Panathinaikos Ateny
0 0
Aris Saloniki
22 gru 2019 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
0
Aris
Toumba 23 gru 2019 17:00
PAOK Saloniki
5 1
Atromitos Peristeri
23 gru 2019 17:00
Toumba
PAOK
5
1
Atromitos
Kolejka 17
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 4 sty 2020 16:15
OFI 1925
1 2
Volos NFC
4 sty 2020 16:15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
Volos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 4 sty 2020 18:30
Aris Saloniki
4 2
PAOK Saloniki
4 sty 2020 18:30
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
2
PAOK
Stadion Miejski Peristeri 4 sty 2020 19:00
Atromitos Peristeri
2 1
Asteras Tripolis
4 sty 2020 19:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 5 sty 2020 14:00
AEK Ateny
3 1
Panaitolikos GFS
5 sty 2020 14:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
Panaitolikos
Xanthi FC Arena 5 sty 2020 16:15
AO Xanthi
2 1
AEL
5 sty 2020 16:15
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
AEL
Stadion Nea Smyrnis 5 sty 2020 16:15
Panionios GSS
0 1
PAS Lamia 1964
5 sty 2020 16:15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Lamia
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 5 sty 2020 18:30
Olympiakos Pireus
1 0
Panathinaikos Ateny
5 sty 2020 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAO
| bez kibiców
Kolejka 18
Panthessaliko 11 sty 2020 16:15
Volos NFC
1 3
AO Xanthi
11 sty 2020 16:15
Panthessaliko
Volos
1
3
Xanthi
AEL FC Arena 11 sty 2020 18:30
AEL
0 0
Aris Saloniki
11 sty 2020 18:30
AEL FC Arena
AEL
0
0
Aris
Stadion Panaitolikou 11 sty 2020 19:00
Panaitolikos GFS
0 1
Atromitos Peristeri
11 sty 2020 19:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
1
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 12 sty 2020 14:00
Asteras Tripolis
2 0
OFI 1925
12 sty 2020 14:00
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
OFI
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 12 sty 2020 16:15
PAS Lamia 1964
0 4
Olympiakos Pireus
12 sty 2020 16:15
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
4
Olympiakos
Toumba 12 sty 2020 18:30
PAOK Saloniki
1 0
AEK Ateny
12 sty 2020 18:30
Toumba
PAOK
1
0
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 12 sty 2020 18:30
Panathinaikos Ateny
3 0
Panionios GSS
12 sty 2020 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
0
Panionios
Kolejka 19
Stadion Nea Smyrnis 18 sty 2020 18:30
Panionios GSS
1 2
OFI 1925
18 sty 2020 18:30
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
OFI
Stadion Panaitolikou 18 sty 2020 19:00
Panaitolikos GFS
1 1
PAS Lamia 1964
18 sty 2020 19:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
Lamia
Xanthi FC Arena 19 sty 2020 14:00
AO Xanthi
0 1
Panathinaikos Ateny
19 sty 2020 14:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
PAO
Stadion Miejski Peristeri 19 sty 2020 16:15
Atromitos Peristeri
0 0
Volos NFC
19 sty 2020 16:15
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Volos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 19 sty 2020 16:15
AEK Ateny
3 0
AEL
19 sty 2020 16:15
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
AEL
Toumba 19 sty 2020 17:00
PAOK Saloniki
3 1
Asteras Tripolis
19 sty 2020 17:00
Toumba
PAOK
3
1
Asteras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 19 sty 2020 18:30
Olympiakos Pireus
4 2
Aris Saloniki
19 sty 2020 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
2
Aris
Kolejka 20
AEL FC Arena 22 sty 2020 14:00
AEL
2 2
Panaitolikos GFS
22 sty 2020 14:00
AEL FC Arena
AEL
2
2
Panaitolikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 22 sty 2020 16:15
OFI 1925
0 1
Olympiakos Pireus
22 sty 2020 16:15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Olympiakos
Panthessaliko 22 sty 2020 16:15
Volos NFC
1 3
AEK Ateny
22 sty 2020 16:15
Panthessaliko
Volos
1
3
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 22 sty 2020 18:30
Panathinaikos Ateny
3 0
Atromitos Peristeri
22 sty 2020 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
0
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 23 sty 2020 16:15
Asteras Tripolis
2 0
Panionios GSS
23 sty 2020 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
Panionios
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 23 sty 2020 18:00
PAS Lamia 1964
0 1
PAOK Saloniki
23 sty 2020 18:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
1
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 23 sty 2020 18:30
Aris Saloniki
1 0
AO Xanthi
23 sty 2020 18:30
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Xanthi
Kolejka 21
AEL FC Arena 25 sty 2020 18:30
AEL
0 2
Panathinaikos Ateny
25 sty 2020 18:30
AEL FC Arena
AEL
0
2
PAO
Xanthi FC Arena 26 sty 2020 14:00
AO Xanthi
2 2
OFI 1925
26 sty 2020 14:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
2
OFI
Stadion Nea Smyrnis 26 sty 2020 14:00
Panionios GSS
1 0
Atromitos Peristeri
26 sty 2020 14:00
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Atromitos
Stadion Panaitolikou 26 sty 2020 16:15
Panaitolikos GFS
2 0
Aris Saloniki
26 sty 2020 16:15
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
0
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 26 sty 2020 18:30
AEK Ateny
0 0
Olympiakos Pireus
26 sty 2020 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
0
Olympiakos
Toumba 27 sty 2020 17:00
PAOK Saloniki
1 0
Volos NFC
27 sty 2020 17:00
Toumba
PAOK
1
0
Volos
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 27 sty 2020 19:00
PAS Lamia 1964
1 1
Asteras Tripolis
27 sty 2020 19:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
1
Asteras
Kolejka 22
Panthessaliko 1 lut 2020 16:15
Volos NFC
1 0
PAS Lamia 1964
1 lut 2020 16:15
Panthessaliko
Volos
1
0
Lamia
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 1 lut 2020 16:15
OFI 1925
0 0
AEL
1 lut 2020 16:15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 1 lut 2020 18:30
Olympiakos Pireus
3 1
AO Xanthi
1 lut 2020 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 2 lut 2020 14:00
Aris Saloniki
2 0
Panionios GSS
2 lut 2020 14:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 2 lut 2020 16:15
Asteras Tripolis
2 1
Panaitolikos GFS
2 lut 2020 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
Panaitolikos
Stadion Miejski Peristeri 2 lut 2020 16:15
Atromitos Peristeri
0 1
AEK Ateny
2 lut 2020 16:15
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 2 lut 2020 18:30
Panathinaikos Ateny
2 0
PAOK Saloniki
2 lut 2020 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
PAOK
Kolejka 23
Stadion Nea Smyrnis 8 lut 2020 18:30
Panionios GSS
0 0
AO Xanthi
8 lut 2020 18:30
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Xanthi
| bez kibiców
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 8 lut 2020 19:00
PAS Lamia 1964
0 0
AEL
8 lut 2020 19:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
0
AEL
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 9 lut 2020 14:00
Asteras Tripolis
1 1
Aris Saloniki
9 lut 2020 14:00
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
Aris
Stadion Miejski Peristeri 9 lut 2020 16:15
Atromitos Peristeri
0 1
Olympiakos Pireus
9 lut 2020 16:15
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
Olympiakos
Toumba 9 lut 2020 17:00
PAOK Saloniki
4 0
OFI 1925
9 lut 2020 17:00
Toumba
PAOK
4
0
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 9 lut 2020 18:30
AEK Ateny
1 0
Panathinaikos Ateny
9 lut 2020 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
PAO
Stadion Panaitolikou 10 lut 2020 17:00
Panaitolikos GFS
1 1
Volos NFC
10 lut 2020 17:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
Volos
Kolejka 24
AEL FC Arena 15 lut 2020 16:15
AEL
1 2
PAOK Saloniki
15 lut 2020 16:15
AEL FC Arena
AEL
1
2
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 15 lut 2020 18:30
Olympiakos Pireus
4 0
Panionios GSS
15 lut 2020 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 16 lut 2020 14:00
Panathinaikos Ateny
3 1
Panaitolikos GFS
16 lut 2020 14:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
1
Panaitolikos
Panthessaliko 16 lut 2020 16:15
Volos NFC
0 1
Asteras Tripolis
16 lut 2020 16:15
Panthessaliko
Volos
0
1
Asteras
Xanthi FC Arena 16 lut 2020 16:15
AO Xanthi
0 0
PAS Lamia 1964
16 lut 2020 16:15
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Lamia
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 16 lut 2020 18:30
Aris Saloniki
0 1
AEK Ateny
16 lut 2020 18:30
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 17 lut 2020 18:30
OFI 1925
1 0
Atromitos Peristeri
17 lut 2020 18:30
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Atromitos
Kolejka 25
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 22 lut 2020 18:30
Asteras Tripolis
1 1
Panathinaikos Ateny
22 lut 2020 18:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
PAO
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 22 lut 2020 19:00
PAS Lamia 1964
2 2
Aris Saloniki
22 lut 2020 19:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
2
2
Aris
Stadion Panaitolikou 23 lut 2020 14:00
Panaitolikos GFS
1 0
Panionios GSS
23 lut 2020 14:00
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
Panionios
Panthessaliko 23 lut 2020 16:15
Volos NFC
0 0
AEL
23 lut 2020 16:15
Panthessaliko
Volos
0
0
AEL
Stadion Miejski Peristeri 23 lut 2020 16:15
Atromitos Peristeri
1 0
AO Xanthi
23 lut 2020 16:15
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 23 lut 2020 18:30
AEK Ateny
3 0
OFI 1925
23 lut 2020 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
OFI
| bez kibiców
Toumba 23 lut 2020 18:30
PAOK Saloniki
0 1
Olympiakos Pireus
23 lut 2020 18:30
Toumba
PAOK
0
1
Olympiakos
Kolejka 26
Stadion Nea Smyrnis 1 mar 2020 18:00
Panionios GSS
1 1
AEK Ateny
1 mar 2020 18:00
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
AEK
| bez kibiców
AEL FC Arena 1 mar 2020 18:00
AEL
3 0
Asteras Tripolis
1 mar 2020 18:00
AEL FC Arena
AEL
3
0
Asteras
Xanthi FC Arena 1 mar 2020 18:00
AO Xanthi
1 1
PAOK Saloniki
1 mar 2020 18:00
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 1 mar 2020 18:00
OFI 1925
3 0
PAS Lamia 1964
1 mar 2020 18:00
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Lamia
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 1 mar 2020 18:00
Olympiakos Pireus
2 0
Panaitolikos GFS
1 mar 2020 18:00
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panaitolikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 1 mar 2020 18:00
Panathinaikos Ateny
4 1
Volos NFC
1 mar 2020 18:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
4
1
Volos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 1 mar 2020 18:00
Aris Saloniki
1 2
Atromitos Peristeri
1 mar 2020 18:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
Atromitos
Kartki drużynowo
# Kluby Pkt
1 87 2 1 91
2 75 5 1 82
3 76 5 0 81
4 73 2 3 81
5 73 5 1 80
6 74 2 1 78
7 70 6 1 78
8 74 0 1 76
9 67 5 2 76
10 71 0 0 71
11 65 3 1 70
12 55 1 2 60
13 49 3 0 52
14 50 1 0 51
Statystyki zawodników
Zawodnik Klub Pozycja