Alpha Ethniki

2016-2017
Sezon zasadniczy
Play-off

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z r z z z
30
21
4
5
57
16
41
67
2
z z z z z
30
20
4
6
52
19
33
61
3
p z z z z
30
16
9
5
45
19
26
57
4
p z z z r
30
14
11
5
54
23
31
53
5
r p p p z
30
15
7
8
35
23
12
52
6
r r z p z
30
13
9
8
34
25
9
48
7
r p p p p
30
11
9
10
34
38
-4
42
8
r p p z z
30
11
6
13
29
37
-8
39
9
r p p p r
30
8
12
10
30
37
-7
36
10
p p z p z
30
8
8
14
22
43
-21
32
11
r z p p p
30
8
7
15
28
40
-12
31
12
p z p z p
30
6
10
14
34
49
-15
28
13
p p r z p
30
6
10
14
23
42
-19
28
14
p r p z p
30
6
8
16
27
49
-22
26
15
z z z z r
30
6
11
13
28
39
-11
29
16
z p z z p
30
5
7
18
23
56
-33
22
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- play-off
- spadek do Football League
PAOK Saloniki: -3 punkty (za nierozegranie meczu w PG z Olympiakosem)
AE Iraklis 1908: zdegradowany za problemy finansowe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 4 Sty 2017 18:30
Olympiakos Pireus
2 1
Asteras Tripolis
4 Sty 2017 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Asteras
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
1
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 0
Panaitolikos GFS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
0
Panaitolikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAS
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
1
Atromitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Xanthi
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
0
PAO
AEL FC Arena
AEL
2 1
Veria NFC 2019
AEL FC Arena
AEL
2
1
Veria
Kolejka 2
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 2
Panionios GSS
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
2
Panionios
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
3 2
AEL
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
3
2
AEL
Veria NFC 2019
0 2
AE Iraklis 1908
Veria
0
2
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
Olympiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 0
APO Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
0
Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 2
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
2
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
PAS Giannina
Toumba
PAOK
0
1
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
AOK Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Kerkyra
Kolejka 3
Stadion Nea Smyrnis 10 Wrz 2016 17:15
Panionios GSS
3 0
Asteras Tripolis
10 Wrz 2016 17:15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Asteras
AEL FC Arena
AEL
2 2
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
2
2
Iraklis
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 1
AO Platanias
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
1
Platanias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
6 1
Veria NFC 2019
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
6
1
Veria
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
3
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 1
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
1
Xanthi
Zosimades
PAS Giannina
3 0
Atromitos Peristeri
Zosimades
PAS
3
0
Atromitos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Panaitolikos GFS
Toumba
PAOK
2
1
Panaitolikos
Kolejka 4
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 19 Wrz 2016 18:30
Asteras Tripolis
1 2
PAOK Saloniki
19 Wrz 2016 18:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
2
PAOK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
Panaitolikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
4 0
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
4
0
PAS
Veria NFC 2019
0 2
AEK Ateny
Veria
0
2
AEK
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
3 2
APO Levadiakos
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
3
2
Levadiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
2
Olympiakos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 0
AEL
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
0
AEL
Kolejka 5
Stadion Miejski Peristeri 25 Wrz 2016 17:15
Atromitos Peristeri
1 0
Asteras Tripolis
25 Wrz 2016 17:15
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Asteras
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
AO Xanthi
Toumba
PAOK
0
0
Xanthi
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
0
PAO
AEL FC Arena
AEL
1 0
Olympiakos Pireus
AEL FC Arena
AEL
1
0
Olympiakos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
AOK Kerkyra
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
0
Iraklis
Zosimades
PAS Giannina
0 0
AO Platanias
Zosimades
PAS
0
0
Platanias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
Veria NFC 2019
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Veria
Kolejka 6
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 2 Paź 2016 17:15
Panathinaikos Ateny
3 1
Asteras Tripolis
2 Paź 2016 17:15
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
1
Asteras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
AEK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
AEL
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
AEL
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 1
PAS Giannina
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
1
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 2
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
2
Panionios
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 0
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
0
Panaitolikos
Veria NFC 2019
0 0
PAOK Saloniki
Veria
0
0
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Atromitos Peristeri
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Atromitos
Kolejka 7
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 15 Paź 2016 17:15
Asteras Tripolis
2 0
AO Platanias
15 Paź 2016 17:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 2
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
2
Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Veria
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
1
0
Iraklis
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
4 0
AOK Kerkyra
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
4
0
Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
Olympiakos
AEL FC Arena
AEL
1 2
AEK Ateny
AEL FC Arena
AEL
1
2
AEK
Zosimades
PAS Giannina
0 0
APO Levadiakos
Zosimades
PAS
0
0
Levadiakos
Kolejka 8
Stadion Miejski Kerkyras 22 Paź 2016 15:00
AOK Kerkyra
2 0
Asteras Tripolis
22 Paź 2016 15:00
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
0
Asteras
Veria NFC 2019
1 1
Panathinaikos Ateny
Veria
1
1
PAO
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 1
AO Xanthi
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
1
Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 2
Atromitos Peristeri
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
2
Atromitos
Zosimades
PAS Giannina
4 0
AEL
Zosimades
PAS
4
0
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 0
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
0
Panionios
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
PAOK
Kolejka 9
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 27 Paź 2016 16:15
Asteras Tripolis
1 0
APO Levadiakos
27 Paź 2016 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
Levadiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 2
PAS Giannina
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
2
PAS
AEL FC Arena
AEL
2 0
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
2
0
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
0
AEK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
AOK Kerkyra
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
Iraklis
Veria NFC 2019
0 0
AO Platanias
Veria
0
0
Platanias
Kolejka 10
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AO Platanias
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Platanias
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 0
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
0
Veria
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
PAO
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
AO Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 2
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
2
Atromitos
Zosimades
PAS Giannina
1 2
Asteras Tripolis
Zosimades
PAS
1
2
Asteras
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 1
AEL
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
1
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
PAOK
Kolejka 11
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
2 2
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
2
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
AOK Kerkyra
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Kerkyra
AEL FC Arena
AEL
0 2
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
0
2
PAOK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
4 1
Panaitolikos GFS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
4
1
Panaitolikos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 2
Panionios GSS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
2
Panionios
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
PAS Giannina
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 0
AEK Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
0
AEK
Veria NFC 2019
2 0
APO Levadiakos
Veria
2
0
Levadiakos
Kolejka 12
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 1
AEL
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
3 4
Atromitos Peristeri
Toumba
PAOK
3
4
Atromitos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 3
AO Xanthi
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
3
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAO
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Veria NFC 2019
Zosimades
PAS
2
0
Veria
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
AO Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Platanias
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
3 0
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
3
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
AOK Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
Kerkyra
Kolejka 13
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
APO Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
1 2
Atromitos Peristeri
AEL FC Arena
AEL
1
2
Atromitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 1
Asteras Tripolis
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
1
Asteras
Veria NFC 2019
1 1
Panaitolikos GFS
Veria
1
1
Panaitolikos
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 1
Panionios GSS
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
1
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
PAS Giannina
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
PAS
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
1
AEK
Kolejka 14
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 0
APO Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
0
Levadiakos
Zosimades
PAS Giannina
0 2
Olympiakos Pireus
Zosimades
PAS
0
2
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AOK Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Kerkyra
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
AO Platanias
Toumba
PAOK
3
0
Platanias
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
Veria
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
PAO
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AEL
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
AEL
Kolejka 15
AEL FC Arena
AEL
0 0
Panathinaikos Ateny
AEL FC Arena
AEL
0
0
PAO
Veria NFC 2019
0 4
AO Xanthi
Veria
0
4
Xanthi
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
3 0
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
3
0
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 1
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
PAS
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 4
Panionios GSS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
4
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Panaitolikos GFS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Panaitolikos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 5
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
5
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Asteras Tripolis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Asteras
Kolejka 16
Veria NFC 2019
1 1
AEL
Veria
1
1
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 1
AO Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
1
Platanias
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 1
AE Iraklis 1908
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
1
Iraklis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 4
AOK Kerkyra
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
4
Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
APO Levadiakos
Toumba
PAOK
3
0
Levadiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
3 2
AEK Ateny
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
3
2
AEK
Zosimades
PAS Giannina
1 0
Panionios GSS
Zosimades
PAS
1
0
Panionios
Kolejka 17
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
Asteras Tripolis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Asteras
Zosimades
PAS Giannina
0 1
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
0
1
PAOK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Panaitolikos GFS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Panaitolikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Veria NFC 2019
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Veria
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
1
PAO
AEL FC Arena
AEL
0 0
AO Platanias
AEL FC Arena
AEL
0
0
Platanias
Kolejka 18
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
AEL
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
2 1
AOK Kerkyra
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
1
Kerkyra
Veria NFC 2019
1 2
Olympiakos Pireus
Veria
1
2
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 0
APO Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
0
Levadiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
AEK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
Panionios
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
1
PAOK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
PAS Giannina
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
PAS
Kolejka 19
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
1
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Iraklis
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 2
AO Platanias
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
2
Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
6 0
Veria NFC 2019
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
6
0
Veria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Xanthi
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 0
Atromitos Peristeri
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
0
Atromitos
Toumba
PAOK Saloniki
3 2
Asteras Tripolis
Toumba
PAOK
3
2
Asteras
AEL FC Arena
AEL
1 1
AOK Kerkyra
AEL FC Arena
AEL
1
1
Kerkyra
Kolejka 20
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
1
Atromitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
4 0
Panaitolikos GFS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
4
0
Panaitolikos
Veria NFC 2019
0 1
Panionios GSS
Veria
0
1
Panionios
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
3 3
PAS Giannina
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
3
3
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
AEK
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 0
APO Levadiakos
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
0
Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
AEL
Kolejka 21
AEL FC Arena
AEL
2 1
APO Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
2
1
Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Olympiakos
Zosimades
PAS Giannina
1 0
AOK Kerkyra
Zosimades
PAS
1
0
Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Iraklis
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 2
AO Platanias
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
2
Platanias
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
Veria NFC 2019
Toumba
PAOK
4
0
Veria
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 5
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
5
PAO
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 1
AO Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
Xanthi
Kolejka 22
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
AEL
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
PAS Giannina
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
1
Panionios
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 0
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
0
Panaitolikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
PAOK
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
3 0
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
3
0
Asteras
Veria NFC 2019
0 1
Atromitos Peristeri
Veria
0
1
Atromitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
PAO
Kolejka 23
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 2
AOK Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
2
Kerkyra
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AO Platanias
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
5 0
Veria NFC 2019
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
5
0
Veria
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
2
0
Olympiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 0
APO Levadiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
0
Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
AEK
AEL FC Arena
AEL
1 1
PAS Giannina
AEL FC Arena
AEL
1
1
PAS
Kolejka 24
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
PAO
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
0
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Atromitos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Asteras
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 0
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
0
Veria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Panaitolikos GFS
Zosimades
PAS
0
0
Panaitolikos
Kolejka 25
Veria NFC 2019
4 0
AOK Kerkyra
Veria
4
0
Kerkyra
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
0
Iraklis
AEL FC Arena
AEL
1 0
Panaitolikos GFS
AEL FC Arena
AEL
1
0
Panaitolikos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
0
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 2
APO Levadiakos
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
2
Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri