Alpha Ethniki

2016-2017
Sezon zasadniczy
Play-off

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
30
21
4
5
57
16
41
67
2
PAOK Saloniki
z z z z z
30
20
4
6
52
19
33
61
3
30
16
9
5
45
19
26
57
4
AEK Ateny
p z z z r
30
14
11
5
54
23
31
53
5
Panionios GSS
r p p p z
30
15
7
8
35
23
12
52
6
AO Xanthi
r r z p z
30
13
9
8
34
25
9
48
7
AO Platanias
r p p p p
30
11
9
10
34
38
-4
42
8
30
11
6
13
29
37
-8
39
9
PAS Giannina
r p p p r
30
8
12
10
30
37
-7
36
10
AOK Kerkyra
p p z p z
30
8
8
14
22
43
-21
32
11
30
8
7
15
28
40
-12
31
12
30
6
10
14
34
49
-15
28
13
AEL
p p r z p
30
6
10
14
23
42
-19
28
14
30
6
8
16
27
49
-22
26
15
Iraklis FC
z z z z r
30
6
11
13
28
39
-11
29
16
30
5
7
18
23
56
-33
22
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- play-off
- spadek do Football League
PAOK Saloniki: -3 punkty (za nierozegranie meczu w PG z Olympiakosem)
AE Iraklis 1908: zdegradowany za problemy finansowe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
4 sty 2017
- 18:30
Olympiakos Pireus
2 1
Asteras Tripolis
APO Levadiakos
0 1
PAOK Saloniki
AEK Ateny
0 0
Panaitolikos GFS
Panionios GSS
1 1
PAS Giannina
AOK Kerkyra
1 1
Atromitos Peristeri
Iraklis FC
0 1
AO Xanthi
AO Platanias
1 0
Panathinaikos Ateny
AEL
2 1
Veria NFC 2019
Kolejka 2
Panaitolikos GFS
0 2
Panionios GSS
AO Platanias
3 2
AEL
Veria NFC 2019
0 2
Iraklis FC
AO Xanthi
0 2
Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri
2 0
APO Levadiakos
Asteras Tripolis
3 2
AEK Ateny
PAOK Saloniki
0 1
PAS Giannina
Panathinaikos Ateny
1 0
AOK Kerkyra
Kolejka 3
10 wrz 2016
- 17:15
Panionios GSS
3 0
Asteras Tripolis
AEL
2 2
Iraklis FC
AOK Kerkyra
0 1
AO Platanias
Olympiakos Pireus
6 1
Veria NFC 2019
APO Levadiakos
0 3
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
4 1
AO Xanthi
PAS Giannina
3 0
Atromitos Peristeri
PAOK Saloniki
2 1
Panaitolikos GFS
Kolejka 4
19 wrz 2016
- 18:30
Asteras Tripolis
1 2
PAOK Saloniki
Atromitos Peristeri
0 1
Panaitolikos GFS
AO Xanthi
0 2
Panionios GSS
Panathinaikos Ateny
4 0
PAS Giannina
Veria NFC 2019
0 2
AEK Ateny
AO Platanias
3 2
APO Levadiakos
Iraklis FC
1 2
Olympiakos Pireus
AOK Kerkyra
2 0
AEL
Kolejka 5
25 wrz 2016
- 17:15
Atromitos Peristeri
1 0
Asteras Tripolis
PAOK Saloniki
0 0
AO Xanthi
Panaitolikos GFS
0 0
Panathinaikos Ateny
AEL
1 0
Olympiakos Pireus
APO Levadiakos
2 1
AOK Kerkyra
AEK Ateny
0 0
Iraklis FC
PAS Giannina
0 0
AO Platanias
Panionios GSS
1 2
Veria NFC 2019
Kolejka 6
2 paź 2016
- 17:15
Panathinaikos Ateny
3 1
Asteras Tripolis
Olympiakos Pireus
3 0
AEK Ateny
APO Levadiakos
1 1
AEL
AOK Kerkyra
0 1
PAS Giannina
Iraklis FC
1 2
Panionios GSS
AO Platanias
0 0
Panaitolikos GFS
Veria NFC 2019
0 0
PAOK Saloniki
AO Xanthi
0 0
Atromitos Peristeri
Kolejka 7
15 paź 2016
- 17:15
Asteras Tripolis
2 0
AO Platanias
Panathinaikos Ateny
1 2
AO Xanthi
Atromitos Peristeri
1 0
Veria NFC 2019
PAOK Saloniki
1 0
Iraklis FC
Panaitolikos GFS
4 0
AOK Kerkyra
Panionios GSS
0 2
Olympiakos Pireus
AEL
1 2
AEK Ateny
PAS Giannina
0 0
APO Levadiakos
Kolejka 8
22 paź 2016
- 15:00
AOK Kerkyra
2 0
Asteras Tripolis
Veria NFC 2019
1 1
Panathinaikos Ateny
AO Platanias
0 1
AO Xanthi
Iraklis FC
1 2
Atromitos Peristeri
PAS Giannina
4 0
AEL
AEK Ateny
0 0
Panionios GSS
APO Levadiakos
2 1
Panaitolikos GFS
Olympiakos Pireus
2 1
PAOK Saloniki
Kolejka 9
27 paź 2016
- 16:15
Asteras Tripolis
1 0
APO Levadiakos
Panaitolikos GFS
1 2
PAS Giannina
AEL
2 0
Panionios GSS
PAOK Saloniki
1 0
AEK Ateny
Atromitos Peristeri
0 1
Olympiakos Pireus
AO Xanthi
0 0
AOK Kerkyra
Panathinaikos Ateny
2 0
Iraklis FC
Veria NFC 2019
0 0
AO Platanias
Kolejka 10
Iraklis FC
1 1
AO Platanias
AOK Kerkyra
2 0
Veria NFC 2019
Olympiakos Pireus
3 0
Panathinaikos Ateny
APO Levadiakos
1 1
AO Xanthi
AEK Ateny
2 2
Atromitos Peristeri
PAS Giannina
1 2
Asteras Tripolis
Panaitolikos GFS
2 1
AEL
Panionios GSS
1 0
PAOK Saloniki
Kolejka 11
AO Platanias
2 2
Olympiakos Pireus
Iraklis FC
0 0
AOK Kerkyra
AEL
0 2
PAOK Saloniki
Asteras Tripolis
4 1
Panaitolikos GFS
Atromitos Peristeri
1 2
Panionios GSS
AO Xanthi
2 0
PAS Giannina
Panathinaikos Ateny
0 0
AEK Ateny
Veria NFC 2019
2 0
APO Levadiakos
Kolejka 12
Asteras Tripolis
1 1
AEL
PAOK Saloniki
3 4
Atromitos Peristeri
Panaitolikos GFS
2 3
AO Xanthi
Panionios GSS
1 1
Panathinaikos Ateny
PAS Giannina
2 0
Veria NFC 2019
AEK Ateny
3 0
AO Platanias
APO Levadiakos
3 0
Iraklis FC
Olympiakos Pireus
0 0
AOK Kerkyra
Kolejka 13
Panathinaikos Ateny
1 0
PAOK Saloniki
Olympiakos Pireus
4 0
APO Levadiakos
AEL
1 2
Atromitos Peristeri
AO Xanthi
3 1
Asteras Tripolis
Veria NFC 2019
1 1
Panaitolikos GFS
AO Platanias
1 1
Panionios GSS
Iraklis FC
2 1
PAS Giannina
AOK Kerkyra
1 1
AEK Ateny
Kolejka 14
AEK Ateny
4 0
APO Levadiakos
PAS Giannina
0 2
Olympiakos Pireus
Panionios GSS
1 0
AOK Kerkyra
Panaitolikos GFS
2 0
Iraklis FC
PAOK Saloniki
3 0
AO Platanias
Asteras Tripolis
0 0
Veria NFC 2019
Atromitos Peristeri
0 1
Panathinaikos Ateny
AO Xanthi
1 0
AEL
Kolejka 15
AEL
0 0
Panathinaikos Ateny
Veria NFC 2019
0 4
AO Xanthi
AO Platanias
3 0
Atromitos Peristeri
AEK Ateny
1 1
PAS Giannina
APO Levadiakos
1 4
Panionios GSS
Olympiakos Pireus
3 1
Panaitolikos GFS
AOK Kerkyra
0 5
PAOK Saloniki
Iraklis FC
1 1
Asteras Tripolis
Kolejka 16
Veria NFC 2019
1 1
AEL
Panathinaikos Ateny
2 1
AO Platanias
AO Xanthi
3 1
Iraklis FC
Atromitos Peristeri
1 4
AOK Kerkyra
Asteras Tripolis
0 0
Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki
3 0
APO Levadiakos
Panaitolikos GFS
3 2
AEK Ateny
PAS Giannina
1 0
Panionios GSS
Kolejka 17
APO Levadiakos
1 1
Atromitos Peristeri
AEK Ateny
2 0
Asteras Tripolis
PAS Giannina
0 1
PAOK Saloniki
Panionios GSS
2 0
Panaitolikos GFS
Iraklis FC
1 1
Veria NFC 2019
Olympiakos Pireus
2 0
AO Xanthi
AOK Kerkyra
1 1
Panathinaikos Ateny
AEL
0 0
AO Platanias
Kolejka 18
Iraklis FC
1 1
AEL
AO Platanias
2 1
AOK Kerkyra
Veria NFC 2019
1 2
Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny
0 0
APO Levadiakos
AO Xanthi
0 0
AEK Ateny
Asteras Tripolis
1 1
Panionios GSS
Panaitolikos GFS
0 1
PAOK Saloniki
Atromitos Peristeri
1 1
PAS Giannina
Kolejka 19
PAS Giannina
1 1
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
3 0
Iraklis FC
APO Levadiakos
1 2
AO Platanias
AEK Ateny
6 0
Veria NFC 2019
Panionios GSS
2 0
AO Xanthi
Panaitolikos GFS
2 0
Atromitos Peristeri
PAOK Saloniki
3 2
Asteras Tripolis
AEL
1 1
AOK Kerkyra
Kolejka 20
Asteras Tripolis
0 1
Atromitos Peristeri
AO Xanthi
0 0
PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny
4 0
Panaitolikos GFS
Veria NFC 2019
0 1
Panionios GSS
AO Platanias
3 3
PAS Giannina
Iraklis FC
2 2
AEK Ateny
AOK Kerkyra
1 0
APO Levadiakos
Olympiakos Pireus
2 0
AEL
Kolejka 21
AEL
2 1
APO Levadiakos
AEK Ateny
1 0
Olympiakos Pireus
PAS Giannina
1 0
AOK Kerkyra
Panionios GSS
1 0
Iraklis FC
Panaitolikos GFS
1 2
AO Platanias
PAOK Saloniki
4 0
Veria NFC 2019
Asteras Tripolis
0 5
Panathinaikos Ateny
Atromitos Peristeri
2 1
AO Xanthi
Kolejka 22
AEK Ateny
3 0
AEL
APO Levadiakos
2 1
PAS Giannina
Olympiakos Pireus
0 1
Panionios GSS
AOK Kerkyra
0 0
Panaitolikos GFS
Iraklis FC
1 1
PAOK Saloniki
AO Platanias
3 0
Asteras Tripolis
Veria NFC 2019
0 1
Atromitos Peristeri
AO Xanthi
1 0
Panathinaikos Ateny
Kolejka 23
Asteras Tripolis
1 2
AOK Kerkyra
Atromitos Peristeri
1 0
Iraklis FC
AO Xanthi
1 0
AO Platanias
Panathinaikos Ateny
5 0
Veria NFC 2019
PAOK Saloniki
2 0
Olympiakos Pireus
Panaitolikos GFS
2 0
APO Levadiakos
Panionios GSS
1 1
AEK Ateny
AEL
1 1
PAS Giannina
Kolejka 24
Iraklis FC
1 1
Panathinaikos Ateny
AOK Kerkyra
1 0
AO Xanthi
Olympiakos Pireus
2 0
Atromitos Peristeri
APO Levadiakos
1 1
Asteras Tripolis
AO Platanias
1 0
Veria NFC 2019
Panionios GSS
1 0
AEL
AEK Ateny
3 0
PAOK Saloniki
PAS Giannina
0 0
Panaitolikos GFS
Kolejka 25
Veria NFC 2019
4 0
AOK Kerkyra
AO Platanias
1 0
Iraklis FC
AEL
1 0
Panaitolikos GFS
PAOK Saloniki
1 0
Panionios GSS
Panathinaikos Ateny
1 0
Olympiakos Pireus
AO Xanthi
2 2
APO Levadiakos
Atromitos Peristeri
0 1
AEK Ateny
Asteras Tripolis
1 1
PAS Giannina
Kolejka 26
AOK Kerkyra
0 3
Iraklis FC
Olympiakos Pireus
2 1
AO Platanias
APO Levadiakos
3 1
Veria NFC 2019
AEK Ateny
2 3
Panathinaikos Ateny
PAS Giannina
1 1
AO Xanthi
Panionios GSS
2 1
Atromitos Peristeri
Panaitolikos GFS
1 1
Asteras Tripolis
PAOK Saloniki
2 0
AEL
Kolejka 27
Atromitos Peristeri
0 2
PAOK Saloniki
AO Xanthi
3 0
Panaitolikos GFS
Panathinaikos Ateny
1 0
Panionios GSS
Veria NFC 2019
3 0
PAS Giannina
AO Platanias
0 2
AEK Ateny
Iraklis FC
1 0
APO Levadiakos
AOK Kerkyra
0 2
Olympiakos Pireus
AEL
1 4
Asteras Tripolis
Kolejka 28
PAS Giannina
1 2
Iraklis FC
AEK Ateny
5 0
AOK Kerkyra
APO Levadiakos
1 1
Olympiakos Pireus
Panionios GSS
1 1
AO Platanias
Panaitolikos GFS
1 0
Veria NFC 2019
PAOK Saloniki
3 0
Panathinaikos Ateny
Asteras Tripolis
0 0
AO Xanthi
Atromitos Peristeri
0 0
AEL
Kolejka 29
APO Levadiakos
0 2
AEK Ateny
Olympiakos Pireus
5 0
PAS Giannina
AOK Kerkyra
1 0
Panionios GSS
Iraklis FC
2 1
Panaitolikos GFS
AEL
1 0
AO Xanthi
Panathinaikos Ateny
1 0
Atromitos Peristeri
Veria NFC 2019
4 3
Asteras Tripolis
AO Platanias
1 3
PAOK Saloniki
Kolejka 30
Panathinaikos Ateny
2 0
AEL
AO Xanthi
3 0
Veria NFC 2019
Atromitos Peristeri
4 1
AO Platanias
Asteras Tripolis
2 2
Iraklis FC
PAOK Saloniki
5 1
AOK Kerkyra
Panaitolikos GFS
0 2
Olympiakos Pireus
Panionios GSS
1 3
APO Levadiakos
PAS Giannina
1 1
AEK Ateny
pokaż na pełnym ekranie
Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
Panionios GSS
AO Xanthi
AO Platanias
Atromitos Peristeri
PAS Giannina
AOK Kerkyra
Panaitolikos GFS
Asteras Tripolis
AEL
APO Levadiakos
Iraklis FC
Veria NFC 2019
1
Olympiakos Pireus
2–1 3–0 3–0 0–1 2–0 2–1 2–0 5–0 0–0 3–1 2–1 2–0 4–0 3–0 6–1
2
PAOK Saloniki
2–0 3–0 1–0 1–0 0–0 3–0 3–4 0–1 5–1 2–1 3–2 2–0 3–0 1–0 4–0
3
Panathinaikos Ateny
1–0 1–0 0–0 1–0 1–2 2–1 1–0 4–0 1–0 4–0 3–1 2–0 0–0 2–0 5–0
4
AEK Ateny
1–0 3–0 2–3 0–0 4–1 3–0 2–2 1–1 5–0 0–0 2–0 3–0 4–0 0–0 6–0
5
Panionios GSS
0–2 1–0 1–1 1–1 2–0 1–1 2–1 1–1 1–0 2–0 3–0 1–0 1–3 1–0 1–2
6
AO Xanthi
0–2 0–0 1–0 0–0 0–2 1–0 0–0 2–0 0–0 3–0 3–1 1–0 2–2 3–1 3–0
7
AO Platanias
2–2 1–3 1–0 0–2 1–1 0–1 3–0 3–3 2–1 0–0 3–0 3–2 3–2 1–0 1–0
8
Atromitos Peristeri
0–1 0–2 0–1 0–1 1–2 2–1 4–1 1–1 1–4 0–1 1–0 0–0 2–0 1–0 1–0
9
PAS Giannina
0–2 0–1 1–1 1–1 1–0 1–1 0–0 3–0 1–0 0–0 1–2 4–0 0–0 1–2 2–0
10
AOK Kerkyra
0–2 0–5 1–1 1–1 1–0 1–0 0–1 1–1 0–1 0–0 2–0 2–0 1–0 0–3 2–0
11
Panaitolikos GFS
0–2 0–1 0–0 3–2 0–2 2–3 1–2 2–0 1–2 4–0 1–1 2–1 2–0 2–0 1–0
12
Asteras Tripolis
0–0 1–2 0–5 3–2 1–1 0–0 2–0 0–1 1–1 1–2 4–1 1–1 1–0 2–2 0–0
13
AEL
1–0 0–2 0–0 1–2 2–0 1–0 0–0 1–2 1–1 1–1 1–0 1–4 2–1 2–2 2–1
14
APO Levadiakos
1–1 0–1 0–3 0–2 1–4 1–1 1–2 1–1 2–1 2–1 2–1 1–1 1–1 3–0 3–1
15
Iraklis FC
1–2 1–1 1–1 2–2 1–2 0–1 1–1 1–2 2–1 0–0 2–1 1–1 1–1 1–0 1–1
16
Veria NFC 2019
1–2 0–0 1–1 0–2 0–1 0–4 0–0 0–1 3–0 4–0 1–1 4–3 1–1 2–0 0–2
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
AEK Ateny
z z z p z
6
4
0
2
5
3
2
12
2
6
3
1
2
6
7
-1
8
3
PAOK Saloniki
z p p p z
6
3
0
3
7
5
2
5
4
Panionios GSS
z r p p p
6
1
1
4
3
6
-3
4
Punkty rozpoczęcia play-off przyznane po zakończeniu sezonu zasadniczego: PAOK (2), Panathinaikos (1), AEK (0) i Panionios (0)
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- 2. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
Panathinaikos Ateny: -3 punkty (za zachowanie kibiców podczas meczu z PAOK-iem)
PAOK Saloniki: -6 punktów (za zachowanie kibiców podczas meczu finału Pucharu Grecji z AEK-iem)
1
2
3
4
5
6
Kolejka 1
Panionios GSS
1 1
Panathinaikos Ateny
PAOK Saloniki
0 1
AEK Ateny
Kolejka 2
AEK Ateny
0 1
Panionios GSS
Panathinaikos Ateny
0 3
PAOK Saloniki
Kolejka 3
AEK Ateny
1 0
Panathinaikos Ateny
PAOK Saloniki
1 0
Panionios GSS
Kolejka 4
Panionios GSS
0 1
PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny
1 0
AEK Ateny
Kolejka 5
Panathinaikos Ateny
1 0
Panionios GSS
AEK Ateny
1 0
PAOK Saloniki
Kolejka 6
PAOK Saloniki
2 3
Panathinaikos Ateny
Panionios GSS
1 2
AEK Ateny