Alpha Ethniki

2017-2018
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z r z z
30
21
7
2
50
12
38
70
2
z z z z r
30
21
4
5
59
19
40
64
3
p z p p z
30
18
6
6
63
28
35
57
4
z z r z r
30
15
11
4
43
21
22
56
5
z z z z p
30
12
9
9
39
24
15
45
6
z p z z r
30
12
9
9
31
30
1
45
7
p p z z z
30
10
10
10
32
31
1
40
8
p z p p p
30
9
8
13
31
40
-9
35
9
p p r z z
30
7
13
10
31
34
-3
34
10
p z p p r
30
8
10
12
23
34
-11
34
11
z z p p r
30
10
10
10
30
30
0
32
12
z p r r p
30
7
10
13
22
41
-19
31
13
p z r r r
30
6
12
12
20
34
-14
30
14
r p p p r
30
6
11
13
23
36
-13
29
15
p p r p p
30
4
10
16
19
51
-32
22
16
p p p p r
30
2
4
24
14
65
-51
10
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 2. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- 2. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- spadek do Football League
PAOK Saloniki: -3 punkty (decyzja federacji)
Olympiakos Pireus: -3 punkty (decyzja federacji)
Panathinaikos Ateny: -8 punktów (decyzja federacji)
pokaż na pełnym ekranie
1
1–0 3–2 0–1 1–0 4–0 1–0 2–0 3–1 2–0 3–0 4–0 2–0 0–0 3–1 3–0
2
0–3 0–3 2–1 2–0 2–1 3–1 1–0 1–0 5–0 4–0 3–0 4–0 3–0 3–1 3–0
3
1–2 1–0 0–1 1–1 3–0 1–0 4–0 1–0 2–1 1–1 4–1 2–0 3–1 5–1 5–1
4
1–1 0–2 2–2 1–0 1–0 0–0 0–1 0–0 1–0 1–1 1–0 3–0 1–1 4–0 4–1
5
2–0 3–2 1–1 0–1 1–1 0–1 0–0 1–2 2–0 1–0 3–1 1–3 2–1 4–0 4–0
6
1–1 0–3 1–1 0–2 0–0 2–0 1–0 3–0 2–1 1–1 1–0 0–0 2–0 1–1 3–2
7
0–1 2–2 3–4 2–2 0–0 0–0 1–1 0–1 2–0 0–3 4–1 1–0 2–0 3–1 2–1
8
1–4 0–1 1–4 2–2 0–2 1–3 1–1 1–0 0–1 2–0 3–1 1–0 1–1 1–0 3–0
9
0–0 1–3 3–0 2–2 0–0 1–1 1–1 1–1 0–0 2–1 0–0 1–1 0–1 2–1 3–1
10
0–2 0–0 1–1 0–1 1–0 1–0 2–1 1–2 1–1 3–2 2–1 0–0 2–1 2–0 1–1
11
1–1 0–3 1–0 1–0 1–1 1–2 0–1 0–0 2–0 0–0 2–1 2–0 1–0 4–0 2–0
12
0–0 1–1 0–3 0–0 1–1 1–0 0–0 4–2 1–1 1–0 0–1 1–1 1–0 0–0 1–0
13
0–1 0–2 0–1 1–1 1–0 0–1 1–0 2–2 2–1 1–1 1–1 0–2 0–0 1–1 2–0
14
0–1 0–0 1–0 0–3 1–3 2–0 1–1 2–1 4–3 1–1 0–0 3–0 1–1 0–0 0–1
15
0–0 0–3 1–3 1–3 1–3 0–2 0–1 1–0 1–1 1–1 1–0 1–1 0–0 2–0 2–0
16
0–1 0–1 0–4 1–3 0–3 0–2 1–2 0–3 0–3 1–0 1–1 0–1 1–2 1–1 0–0
Kolejka 1
Xanthi FC Arena 19 Sie 2017 17:15
AO Xanthi
0 0
PAS Lamia 1964
19 Sie 2017 17:15
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Lamia
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 19 Sie 2017 17:15
Asteras Tripolis
1 2
PAS Giannina
19 Sie 2017 17:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
2
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 19 Sie 2017 20:30
Olympiakos Pireus
4 1
AEL
19 Sie 2017 20:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
AEL
Stadion Miejski Livadeias 20 Sie 2017 17:15
APO Levadiakos
0 0
PAOK Saloniki
20 Sie 2017 17:15
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
PAOK
Stadion Miejski Kerkyras 20 Sie 2017 17:15
AOK Kerkyra
0 1
Panionios GSS
20 Sie 2017 17:15
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
1
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 20 Sie 2017 17:15
AEK Ateny
2 0
Panaitolikos GFS
20 Sie 2017 17:15
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Panaitolikos
Stadion Miejski Perivolion 20 Sie 2017 20:30
AO Platanias
1 1
Panathinaikos Ateny
20 Sie 2017 20:30
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
1
PAO
Stadion Miejski Peristeri 21 Sie 2017 20:30
Atromitos Peristeri
1 1
Apollon Smyrnis
21 Sie 2017 20:30
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Apollon
Kolejka 2
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 0
APO Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
0
Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
1 1
Asteras Tripolis
AEL FC Arena
AEL
1
1
Asteras
Zosimades
PAS Giannina
0 0
AEK Ateny
Zosimades
PAS
0
0
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
AOK Kerkyra
Toumba
PAOK
3
1
Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Apollon
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 2
Atromitos Peristeri
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
2
Atromitos
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
PAS Lamia 1964
0 1
Olympiakos Pireus
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
1
Olympiakos
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 2
AO Xanthi
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
2
Xanthi
Kolejka 3
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 0
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
0
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
PAOK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
PAS Giannina
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
PAS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Panaitolikos GFS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Panaitolikos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
0
PAO
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 3
PAS Lamia 1964
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
3
Lamia
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Olympiakos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
AO Platanias
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Platanias
Kolejka 4
AEL FC Arena
AEL
0 0
Atromitos Peristeri
AEL FC Arena
AEL
0
0
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Apollon
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
PAS Lamia 1964
0 1
AEK Ateny
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
1
AEK
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 0
AOK Kerkyra
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
0
Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Asteras Tripolis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Asteras
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panaitolikos GFS
Toumba
PAOK
1
0
Panaitolikos
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Panionios GSS
Zosimades
PAS
1
1
Panionios
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Xanthi
Kolejka 5
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
PAS Giannina
Toumba
PAOK
1
0
PAS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 1
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
1
AEL
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Asteras Tripolis
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Asteras
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 1
APO Levadiakos
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
1
Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 2
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
2
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
AO Platanias
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Platanias
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 0
PAS Lamia 1964
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
0
Lamia
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
0
PAO
Kolejka 6
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
1
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 0
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
PAS
AEL FC Arena
AEL
1 1
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
1
1
PAOK
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
PAS Lamia 1964
1 0
Panionios GSS
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
0
Panionios
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 3
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
3
Panaitolikos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
Apollon
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 0
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
AEK
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 2
AO Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
2
Xanthi
Kolejka 7
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 1
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
1
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
PAS Lamia 1964
Toumba
PAOK
4
0
Lamia
Zosimades
PAS Giannina
3 1
AO Platanias
Zosimades
PAS
3
1
Platanias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 4
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
4
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
AOK Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Kerkyra
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Asteras
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 1
APO Levadiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
1
Levadiakos
Kolejka 8
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 1
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
1
Atromitos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 0
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
0
Panaitolikos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 1
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
1
Panionios
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
PAS Lamia 1964
1 1
Panathinaikos Ateny
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
1
PAO
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 1
AEL
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
1
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAOK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
PAS Giannina
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
PAS
Kolejka 9
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
PAS Lamia 1964
2 0
AO Platanias
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
2
0
Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Olympiakos
AEL FC Arena
AEL
1 0
APO Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
1
0
Levadiakos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Asteras Tripolis
Toumba
PAOK
2
0
Asteras
Zosimades
PAS Giannina
2 1
AOK Kerkyra
Zosimades
PAS
2
1
Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
AEK
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 1
Apollon Smyrnis
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
Apollon
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
Atromitos Peristeri
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
Atromitos
Kolejka 10
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 0
PAS Lamia 1964
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
Lamia
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 3
AO Xanthi
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
3
Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
4 3
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
4
3
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
PAOK
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 1
AEL
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
1
AEL
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 1
AO Platanias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
1
Platanias
Kolejka 11
AEL FC Arena
AEL
1 0
Apollon Smyrnis
AEL FC Arena
AEL
1
0
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Atromitos Peristeri
Toumba
PAOK
2
1
Atromitos
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Panaitolikos GFS
Zosimades
PAS
1
1
Panaitolikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 1
AEK Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
AEK
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
PAS Lamia 1964
1 1
AOK Kerkyra
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
1
Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
APO Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Levadiakos
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 3
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
3
Asteras
Kolejka 12
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 0
APO Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
Levadiakos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 3
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
3
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
AO Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Platanias
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
PAS Lamia 1964
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Lamia
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
PAO
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
3 1
AEL
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
3
1
AEL
Zosimades
PAS Giannina
1 1
AO Xanthi
Zosimades
PAS
1
1
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
PAOK
Kolejka 13
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
4 0
AOK Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
4
0
Kerkyra
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 2
AEK Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
AEK
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 3
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
3
Atromitos
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
PAS Lamia 1964
2 2
Panaitolikos GFS
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
2
2
Panaitolikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 1
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
1
Panionios
AEL FC Arena
AEL
1 1
PAS Giannina
AEL FC Arena
AEL
1
1
PAS
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 3
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
3
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Apollon
Kolejka 14
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 3
Asteras Tripolis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
3
Asteras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
AO Platanias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Platanias
Zosimades
PAS Giannina
1 1
PAS Lamia 1964
Zosimades
PAS
1
1
Lamia
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
4
0
PAO
AEL FC Arena
AEL
1 0
AO Xanthi
AEL FC Arena
AEL
1
0
Xanthi
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 4
Olympiakos Pireus
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
4
Olympiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
APO Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 1
AOK Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
Kerkyra
Kolejka 15
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
0
Apollon
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 3
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
3
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 0
Panaitolikos GFS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
Panaitolikos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
Panionios GSS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAS
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
1
PAOK
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
PAS Lamia 1964
0 2
AEL
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
2
AEL
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
PAO
Kolejka 16
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
PAS Lamia 1964
0 1
AO Xanthi
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
1
Xanthi
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Asteras Tripolis
Zosimades
PAS
0
0
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 0
AO Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
Platanias
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 4
AEK Ateny
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
4
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
5 0
APO Levadiakos
Toumba
PAOK
5
0
Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
AOK Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Kerkyra
AEL FC Arena
AEL
0 3
Olympiakos Pireus
AEL FC Arena
AEL
0
3
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 3
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
3
Atromitos
Kolejka 17
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 3
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
3
PAOK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
Panaitolikos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 1
AEL
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
1
AEL
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
3 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
3
2
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 1
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
PAS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Panionios
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 2
AO Platanias
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
2
Platanias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
PAS Lamia 1964
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Lamia
Kolejka 18
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 0
APO Levadiakos
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
0
Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
4 0
AOK Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
4
0
Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Xanthi
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
PAS Lamia 1964
1 0
Asteras Tripolis
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
0
Asteras
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 1
Panionios GSS
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
3
0
Apollon
Zosimades
PAS Giannina
2 2
Atromitos Peristeri
Zosimades
PAS
2
2
Atromitos
AEL FC Arena
AEL
0 0
AEK Ateny
AEL FC Arena
AEL
0
0
AEK
Kolejka 19
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
PAS
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
1
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
PAS Lamia 1964
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Lamia
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
PAO
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 0
AO Platanias
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
0
Platanias
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
APO Levadiakos
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
AEL
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
AEL
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
Olympiakos
Kolejka 20
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
PAS Lamia 1964
1 1
Atromitos Peristeri
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
1
Atromitos
Zosimades
PAS Giannina
1 3
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
1
3
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 0
Panaitolikos GFS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
0
Panaitolikos
AEL FC Arena
AEL
0 0
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
0
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 1
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 2
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
2
AEK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 0
AOK Kerkyra
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
0
Kerkyra
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 1
Apollon Smyrnis
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
1
Apollon
Kolejka 21
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
AEL
Toumba
PAOK
3
0
AEL
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 2
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
2
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Asteras Tripolis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Asteras
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
3 0
AO Platanias
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
3
0
Platanias
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
AOK Kerkyra
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
PAS Lamia 1964
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Lamia
Zosimades
PAS Giannina
2 1
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
2
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
APO Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Levadiakos
Kolejka 22
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 2
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
2
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Panionios
AEL FC Arena
AEL
0 1
Panathinaikos Ateny
AEL FC Arena
AEL
0
1
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 0
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
0
Xanthi
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 3
PAS Giannina
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
3
PAS
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
PAS Lamia 1964
0 2
PAOK Saloniki
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
2
PAOK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
1
Atromitos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 0
Apollon Smyrnis
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
0
Apollon
Kolejka 23
Toumba
PAOK Saloniki
0 3
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
0
3
Olympiakos
| Walkower 0:3
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
AEK
Zosimades
PAS Giannina
0 0
APO Levadiakos
Zosimades
PAS
0
0
Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Asteras Tripolis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 0
PAS Lamia 1964
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
Lamia
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
Apollon Smyrnis
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Apollon
AEL FC Arena
AEL
1 0
AO Platanias
AEL FC Arena
AEL
1
0
Platanias
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 0
AOK Kerkyra
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
Kerkyra
Kolejka 24
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 2
PAS Lamia 1964
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
2
Lamia
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 1
PAS Giannina
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
1
PAS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
2
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Panionios
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
AEL
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus