Alpha Ethniki

2017-2018
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
AEK Ateny
z r z r z
30
21
7
2
50
12
38
70
2
PAOK Saloniki
r r z z z
30
21
4
5
59
19
40
64
3
30
18
6
6
63
28
35
57
4
30
15
11
4
43
21
22
56
5
30
12
9
9
39
24
15
45
6
AO Xanthi
z p z z r
30
12
9
9
31
30
1
45
7
Panionios GSS
p p z z z
30
10
10
10
32
31
1
40
8
30
9
8
13
31
40
-9
35
9
PAS Giannina
p p p z z
30
7
13
10
31
34
-3
34
10
30
8
10
12
23
34
-11
34
11
30
10
10
10
30
30
0
32
12
AEL
z p r r p
30
7
10
13
22
41
-19
31
13
30
6
12
12
20
34
-14
30
14
30
6
11
13
23
36
-13
29
15
AOK Kerkyra
p p r p p
30
4
10
16
19
51
-32
22
16
AO Platanias
p p p p r
30
2
4
24
14
65
-51
10
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 2. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- 2. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- spadek do Football League
PAOK Saloniki: -3 punkty (decyzja federacji)
Olympiakos Pireus: -3 punkty (decyzja federacji)
Panathinaikos Ateny: -8 punktów (decyzja federacji)
pokaż na pełnym ekranie
AEK Ateny
PAOK Saloniki
Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri
Asteras Tripolis
AO Xanthi
Panionios GSS
Panaitolikos GFS
PAS Giannina
APO Levadiakos
Panathinaikos Ateny
AEL
PAS Lamia 1964
Apollon Smyrnis
AOK Kerkyra
AO Platanias
1
AEK Ateny
1–0 3–2 0–1 1–0 4–0 1–0 2–0 3–1 2–0 3–0 4–0 2–0 0–0 3–1 3–0
2
PAOK Saloniki
0–3 0–3 2–1 2–0 2–1 3–1 1–0 1–0 5–0 4–0 3–0 4–0 3–0 3–1 3–0
3
Olympiakos Pireus
1–2 1–0 0–1 1–1 3–0 1–0 4–0 1–0 2–1 1–1 4–1 2–0 3–1 5–1 5–1
4
Atromitos Peristeri
1–1 0–2 2–2 1–0 1–0 0–0 0–1 0–0 1–0 1–1 1–0 3–0 1–1 4–0 4–1
5
Asteras Tripolis
2–0 3–2 1–1 0–1 1–1 0–1 0–0 1–2 2–0 1–0 3–1 1–3 2–1 4–0 4–0
6
AO Xanthi
1–1 0–3 1–1 0–2 0–0 2–0 1–0 3–0 2–1 1–1 1–0 0–0 2–0 1–1 3–2
7
Panionios GSS
0–1 2–2 3–4 2–2 0–0 0–0 1–1 0–1 2–0 0–3 4–1 1–0 2–0 3–1 2–1
8
Panaitolikos GFS
1–4 0–1 1–4 2–2 0–2 1–3 1–1 1–0 0–1 2–0 3–1 1–0 1–1 1–0 3–0
9
PAS Giannina
0–0 1–3 3–0 2–2 0–0 1–1 1–1 1–1 0–0 2–1 0–0 1–1 0–1 2–1 3–1
10
APO Levadiakos
0–2 0–0 1–1 0–1 1–0 1–0 2–1 1–2 1–1 3–2 2–1 0–0 2–1 2–0 1–1
11
Panathinaikos Ateny
1–1 0–3 1–0 1–0 1–1 1–2 0–1 0–0 2–0 0–0 2–1 2–0 1–0 4–0 2–0
12
AEL
0–0 1–1 0–3 0–0 1–1 1–0 0–0 4–2 1–1 1–0 0–1 1–1 1–0 0–0 1–0
13
PAS Lamia 1964
0–1 0–2 0–1 1–1 1–0 0–1 1–0 2–2 2–1 1–1 1–1 0–2 0–0 1–1 2–0
14
Apollon Smyrnis
0–1 0–0 1–0 0–3 1–3 2–0 1–1 2–1 4–3 1–1 0–0 3–0 1–1 0–0 0–1
15
AOK Kerkyra
0–0 0–3 1–3 1–3 1–3 0–2 0–1 1–0 1–1 1–1 1–0 1–1 0–0 2–0 2–0
16
AO Platanias
0–1 0–1 0–4 1–3 0–3 0–2 1–2 0–3 0–3 1–0 1–1 0–1 1–2 1–1 0–0
Kolejka 1
19 sie 2017
- 17:15
AO Xanthi
0 0
PAS Lamia 1964
19 sie 2017
- 17:15
Asteras Tripolis
1 2
PAS Giannina
19 sie 2017
- 20:30
Olympiakos Pireus
4 1
AEL
20 sie 2017
- 17:15
APO Levadiakos
0 0
PAOK Saloniki
20 sie 2017
- 17:15
AOK Kerkyra
0 1
Panionios GSS
20 sie 2017
- 17:15
AEK Ateny
2 0
Panaitolikos GFS
20 sie 2017
- 20:30
AO Platanias
1 1
Panathinaikos Ateny
21 sie 2017
- 20:30
Atromitos Peristeri
1 1
Apollon Smyrnis
Kolejka 2
Panathinaikos Ateny
0 0
APO Levadiakos
AEL
1 1
Asteras Tripolis
PAS Giannina
0 0
AEK Ateny
PAOK Saloniki
3 1
AOK Kerkyra
Panionios GSS
2 0
Apollon Smyrnis
Panaitolikos GFS
2 2
Atromitos Peristeri
PAS Lamia 1964
0 1
Olympiakos Pireus
AO Platanias
0 2
AO Xanthi
Kolejka 3
AEK Ateny
4 0
AEL
Atromitos Peristeri
0 0
PAS Giannina
Panionios GSS
1 1
Panaitolikos GFS
AOK Kerkyra
1 0
Panathinaikos Ateny
Asteras Tripolis
1 3
PAS Lamia 1964
AO Xanthi
1 1
Olympiakos Pireus
APO Levadiakos
1 1
AO Platanias
11 wrz 2017
- 00:00
Apollon Smyrnis
0 0
PAOK Saloniki
Kolejka 4
AEL
0 0
Atromitos Peristeri
PAS Lamia 1964
0 1
AEK Ateny
AO Platanias
0 0
AOK Kerkyra
Olympiakos Pireus
1 1
Asteras Tripolis
PAOK Saloniki
1 0
Panaitolikos GFS
PAS Giannina
1 1
Panionios GSS
APO Levadiakos
1 0
AO Xanthi
17 wrz 2017
- 00:00
Panathinaikos Ateny
1 0
Apollon Smyrnis
Kolejka 5
Panionios GSS
4 1
AEL
AO Xanthi
0 0
Asteras Tripolis
AOK Kerkyra
1 1
APO Levadiakos
AEK Ateny
3 2
Olympiakos Pireus
Apollon Smyrnis
0 1
AO Platanias
Atromitos Peristeri
3 0
PAS Lamia 1964
Panaitolikos GFS
2 0
Panathinaikos Ateny
24 wrz 2017
- 00:00
PAOK Saloniki
1 0
PAS Giannina
Kolejka 6
Olympiakos Pireus
0 1
Atromitos Peristeri
AEL
1 1
PAOK Saloniki
PAS Lamia 1964
1 0
Panionios GSS
AO Platanias
0 3
Panaitolikos GFS
APO Levadiakos
2 1
Apollon Smyrnis
Asteras Tripolis
2 0
AEK Ateny
AOK Kerkyra
0 2
AO Xanthi
30 wrz 2017
- 00:00
Panathinaikos Ateny
2 0
PAS Giannina
Kolejka 7
Panathinaikos Ateny
2 1
AEL
PAOK Saloniki
4 0
PAS Lamia 1964
PAS Giannina
3 1
AO Platanias
Panionios GSS
3 4
Olympiakos Pireus
AO Xanthi
1 1
AEK Ateny
Apollon Smyrnis
0 0
AOK Kerkyra
Atromitos Peristeri
1 0
Asteras Tripolis
Panaitolikos GFS
0 1
APO Levadiakos
Kolejka 8
AEK Ateny
0 1
Atromitos Peristeri
Apollon Smyrnis
2 0
AO Xanthi
AOK Kerkyra
1 0
Panaitolikos GFS
Asteras Tripolis
0 1
Panionios GSS
PAS Lamia 1964
1 1
Panathinaikos Ateny
AO Platanias
0 1
AEL
Olympiakos Pireus
1 0
PAOK Saloniki
APO Levadiakos
1 1
PAS Giannina
Kolejka 9
PAS Lamia 1964
2 0
AO Platanias
Panathinaikos Ateny
1 0
Olympiakos Pireus
AEL
1 0
APO Levadiakos
PAOK Saloniki
2 0
Asteras Tripolis
PAS Giannina
2 1
AOK Kerkyra
Panionios GSS
0 1
AEK Ateny
Panaitolikos GFS
1 1
Apollon Smyrnis
AO Xanthi
0 2
Atromitos Peristeri
Kolejka 10
APO Levadiakos
0 0
PAS Lamia 1964
Panaitolikos GFS
1 3
AO Xanthi
Atromitos Peristeri
0 0
Panionios GSS
Apollon Smyrnis
4 3
PAS Giannina
AEK Ateny
1 0
PAOK Saloniki
AOK Kerkyra
1 1
AEL
Asteras Tripolis
1 0
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
5 1
AO Platanias
Kolejka 11
AEL
1 0
Apollon Smyrnis
PAOK Saloniki
2 1
Atromitos Peristeri
PAS Giannina
1 1
Panaitolikos GFS
AO Xanthi
2 0
Panionios GSS
Panathinaikos Ateny
1 1
AEK Ateny
PAS Lamia 1964
1 1
AOK Kerkyra
Olympiakos Pireus
2 1
APO Levadiakos
AO Platanias
0 3
Asteras Tripolis
Kolejka 12
Asteras Tripolis
2 0
APO Levadiakos
AOK Kerkyra
1 3
Olympiakos Pireus
AEK Ateny
3 0
AO Platanias
Apollon Smyrnis
1 1
PAS Lamia 1964
Atromitos Peristeri
1 1
Panathinaikos Ateny
Panaitolikos GFS
3 1
AEL
PAS Giannina
1 1
AO Xanthi
Panionios GSS
2 2
PAOK Saloniki
Kolejka 13
Asteras Tripolis
4 0
AOK Kerkyra
APO Levadiakos
0 2
AEK Ateny
AO Platanias
1 3
Atromitos Peristeri
PAS Lamia 1964
2 2
Panaitolikos GFS
Panathinaikos Ateny
0 1
Panionios GSS
AEL
1 1
PAS Giannina
AO Xanthi
0 3
PAOK Saloniki
2 gru 2017
- 00:00
Olympiakos Pireus
3 1
Apollon Smyrnis
Kolejka 14
Panionios GSS
2 1
AO Platanias
PAS Giannina
1 1
PAS Lamia 1964
PAOK Saloniki
4 0
Panathinaikos Ateny
AEL
1 0
AO Xanthi
Panaitolikos GFS
1 4
Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri
1 0
APO Levadiakos
AEK Ateny
3 1
AOK Kerkyra
10 gru 2017
- 00:00
Apollon Smyrnis
1 3
Asteras Tripolis
Kolejka 15
AOK Kerkyra
1 3
Atromitos Peristeri
Asteras Tripolis
0 0
Panaitolikos GFS
APO Levadiakos
2 1
Panionios GSS
AO Platanias
0 1
PAOK Saloniki
PAS Lamia 1964
0 2
AEL
AO Xanthi
1 1
Panathinaikos Ateny
16 gru 2017
- 00:00
AEK Ateny
0 0
Apollon Smyrnis
17 gru 2017
- 00:00
Olympiakos Pireus
1 0
PAS Giannina
Kolejka 16
PAS Lamia 1964
0 1
AO Xanthi
PAS Giannina
0 0
Asteras Tripolis
Panathinaikos Ateny
2 0
AO Platanias
Panaitolikos GFS
1 4
AEK Ateny
PAOK Saloniki
5 0
APO Levadiakos
Panionios GSS
3 1
AOK Kerkyra
AEL
0 3
Olympiakos Pireus
Apollon Smyrnis
0 3
Atromitos Peristeri
Kolejka 17
AOK Kerkyra
0 3
PAOK Saloniki
Atromitos Peristeri
0 1
Panaitolikos GFS
Asteras Tripolis
3 1
AEL
APO Levadiakos
3 2
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
3 1
PAS Giannina
Apollon Smyrnis
1 1
Panionios GSS
AO Xanthi
3 2
AO Platanias
Olympiakos Pireus
2 0
PAS Lamia 1964
Kolejka 18
AO Platanias
1 0
APO Levadiakos
Panathinaikos Ateny
4 0
AOK Kerkyra
Olympiakos Pireus
3 0
AO Xanthi
PAS Lamia 1964
1 0
Asteras Tripolis
Panaitolikos GFS
1 1
Panionios GSS
PAS Giannina
2 2
Atromitos Peristeri
AEL
0 0
AEK Ateny
21 sty 2018
- 00:00
PAOK Saloniki
3 0
Apollon Smyrnis
Kolejka 19
Panionios GSS
0 1
PAS Giannina
Panaitolikos GFS
0 1
PAOK Saloniki
AEK Ateny
2 0
PAS Lamia 1964
AOK Kerkyra
2 0
AO Platanias
AO Xanthi
2 1
APO Levadiakos
Atromitos Peristeri
1 0
AEL
Asteras Tripolis
1 1
Olympiakos Pireus
27 sty 2018
- 00:00
Apollon Smyrnis
0 0
Panathinaikos Ateny
Kolejka 20
PAS Lamia 1964
1 1
Atromitos Peristeri
Panathinaikos Ateny
0 0
Panaitolikos GFS
AEL
0 0
Panionios GSS
Asteras Tripolis
1 1
AO Xanthi
Olympiakos Pireus
1 2
AEK Ateny
APO Levadiakos
2 0
AOK Kerkyra
AO Platanias
1 1
Apollon Smyrnis
4 lut 2018
- 00:00
PAS Giannina
1 3
PAOK Saloniki
Kolejka 21
PAOK Saloniki
3 0
AEL
Atromitos Peristeri
2 2
Olympiakos Pireus
AEK Ateny
1 0
Asteras Tripolis
Panaitolikos GFS
3 0
AO Platanias
AO Xanthi
1 1
AOK Kerkyra
Panionios GSS
1 0
PAS Lamia 1964
Apollon Smyrnis
1 1
APO Levadiakos
10 lut 2018
- 00:00
PAS Giannina
2 1
Panathinaikos Ateny
Kolejka 22
APO Levadiakos
1 2
Panaitolikos GFS
Olympiakos Pireus
1 0
Panionios GSS
AEL
0 1
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
4 0
AO Xanthi
AO Platanias
0 3
PAS Giannina
PAS Lamia 1964
0 2
PAOK Saloniki
Asteras Tripolis
0 1
Atromitos Peristeri
AOK Kerkyra
2 0
Apollon Smyrnis
Kolejka 23
PAOK Saloniki
0 3
Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri
1 1
AEK Ateny
PAS Giannina
0 0
APO Levadiakos
Panionios GSS
0 0
Asteras Tripolis
Panathinaikos Ateny
2 0
PAS Lamia 1964
AO Xanthi
2 0
Apollon Smyrnis
AEL
1 0
AO Platanias
Panaitolikos GFS
1 0
AOK Kerkyra
Kolejka 24
AO Platanias
1 2
PAS Lamia 1964
AOK Kerkyra
1 1
PAS Giannina
Atromitos Peristeri
1 0
AO Xanthi
Asteras Tripolis
3 2
PAOK Saloniki
AEK Ateny
1 0
Panionios GSS
APO Levadiakos
2 1
AEL
Olympiakos Pireus
1 1
Panathinaikos Ateny
Apollon Smyrnis
2 1
Panaitolikos GFS
Kolejka 25
PAOK Saloniki
0 3
AEK Ateny
PAS Giannina
0 1
Apollon Smyrnis
AO Xanthi
1 0
Panaitolikos GFS
PAS Lamia 1964
1 1
APO Levadiakos
AO Platanias
0 4
Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny
1 1
Asteras Tripolis
Panionios GSS
2 2
Atromitos Peristeri
AEL
0 0
AOK Kerkyra
Kolejka 26
Asteras Tripolis
4 0
AO Platanias
Panaitolikos GFS
1 0
PAS Giannina
Atromitos Peristeri
0 2
PAOK Saloniki
APO Levadiakos
1 1
Olympiakos Pireus
AOK Kerkyra
0 0
PAS Lamia 1964
Apollon Smyrnis
3 0
AEL
AEK Ateny
3 0
Panathinaikos Ateny
Panionios GSS
0 0
AO Xanthi
Kolejka 27
PAS Lamia 1964
0 0
Apollon Smyrnis
APO Levadiakos
1 0
Asteras Tripolis
PAOK Saloniki
3 1
Panionios GSS
AEL
4 2
Panaitolikos GFS
AO Xanthi
3 0
PAS Giannina
Panathinaikos Ateny
1 0
Atromitos Peristeri
AO Platanias
0 1
AEK Ateny
Olympiakos Pireus
5 1
AOK Kerkyra
Kolejka 28
PAS Giannina
0 0
AEL
PAOK Saloniki
2 1
AO Xanthi
Panionios GSS
0 3
Panathinaikos Ateny
Panaitolikos GFS
1 0
PAS Lamia 1964
Atromitos Peristeri
4 1
AO Platanias
AEK Ateny
2 0
APO Levadiakos
AOK Kerkyra
1 3
Asteras Tripolis
22 kw. 2018
- 00:00
Apollon Smyrnis
1 0
Olympiakos Pireus
Kolejka 29
AO Platanias
1 2
Panionios GSS
AOK Kerkyra
0 0
AEK Ateny
PAS Lamia 1964
2 1
PAS Giannina
APO Levadiakos
0 1
Atromitos Peristeri
AO Xanthi
1 0
AEL
Olympiakos Pireus
4 0
Panaitolikos GFS
Panathinaikos Ateny
0 3
PAOK Saloniki
29 kw. 2018
- 00:00
Asteras Tripolis
2 1
Apollon Smyrnis
Kolejka 30
AEL
1 1
PAS Lamia 1964
Atromitos Peristeri
4 0
AOK Kerkyra
Panathinaikos Ateny
1 2
AO Xanthi
Panaitolikos GFS
0 2
Asteras Tripolis
Panionios GSS
2 0
APO Levadiakos
PAOK Saloniki
3 0
AO Platanias
5 maj 2018
- 00:00
Apollon Smyrnis
0 1
AEK Ateny
6 maj 2018
- 00:00
PAS Giannina
3 0
Olympiakos Pireus