Ángel López

Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Madryt
Data urodzenia 5 kwietnia 1983
Wiek 38
Klub Funkcja Od Do
Volos NFC
Trener 26 maja 2020 20 kwietnia 2021
Atromitos Peristeri
Trener 1 lipca 2021 24 września 2021