Babis Tennes

Aktualny klub
Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Ateny
Data urodzenia 17 listopada 1953
Wiek 67
Klub Funkcja Od Do
PAS Lamia 1964
Trener 16 czerwca 2016 5 września 2018
Apollon Smyrnis
Trener 26 listopada 2018 9 marca 2019
PAS Lamia 1964
Trener 8 października 2020