Gianluca Festa

Aktualny klub
Funkcja Trener
Narodowość
Miejsce urodzenia Monserrato
Data urodzenia 16 marca 1969
Wiek 51
Klub Funkcja Od Do
AEL
Trener 21 stycznia 2021
AEL
Trener 24 września 2018 30 czerwca 2019