Przerwany mecz w Salonikach!

Niedzielny mecz 28. kolejki Super League, pomiędzy Arisem Salonikiem, a Asterasem Tripolis został w 42. minucie przerwany.

W 35. minucie indywidualną akcje przeprowadził Rayo, który zagrał w pole karne do Fernando Usero, ale ubiegli go obrońcy, jednak sekundy później błąd popełnił Khalifa Sanakre, który podjął fatalną próbę wybicia piłki, co skończyło się uderzeniem nie do obrony Rayo. Prowadzenie gości nie przyniosło im jednak wygranej..

Niestety od momentu trafienia Asterasu zaczęły się dziać nieprzyjemne rzeczy. Zdegustowani postawą swoich piłkarzy kibice potrzebowali impulsu, by zrobić coś głupiego. W 42. minucie nieprzychylna gospodarzom decyzja asystentki sędziego Chrysouli Kourobulii spowodowała, że w jej stronę poleciały z trybun różne przedmioty, a jeden z nich (butelka) trafiła ją. To zdarzenie zakończyło ten mecz, bo choć kilkadziesiąt minut debatowano o jego dalszym rozegraniu, nie zdecydowano się na jego kontynuacje.


[match id=615] 0:1 Rayo 35′

ż.k. Khalifa Sankare – Christos Pipinis

Aris
Markos Vellidis, KOstas Kaznaferis, Michel, Nikos Lazaridis, Khalifa Sankare (40′ Kostas Kapetanos), Ricardo Faty, Grigoris Papazacharias, Javier Umbides, Darcy Dolce Neto, Nery Castillo, Vasilis Triantaphyllakos

Asteras
Giorgos Bantis, Savvas Tsabouris, Christos Pipinis, Ruben Pulido, Emmanuel Francou, Fernando Usero, Lautaro Formica, Ximo Navarro, Rayo, Leandro Alvarez, Mario Breska

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4084 dni!