Ergotelis – Levadiakos 0:1

Ergotelis Heraklion przegrał na własnym stadionie w przedostatniej kolejce greckiej Super League z Levadiakosem 0:1.

W 27. minucie bliżsi zdobycia bramki byli gospodarze, jednak okazji nie wykorzystał Mario Budimir, który uderzył na bramkę głową, ale trafił w poprzeczkę. Gospodarzom szczęście dziś nie sprzyjało, bowiem w 56. minucie przeważający Levadiakos zdobył, jak się później okazało zwycięskiego gola. Na prawej stronie obroną zamieszał Stefano Napoleoni, który wypatrzył w polu karnym Chumbinho, zagrał do niego, a ten technicznym strzałem pokonał Zachariasa Kavousakisa.

Ta porażka stawia „Kanarki” w bardzo złym położeniu przed ostatnim meczem, a utrzymanie się w elicie nie jest już tylko w ich rękach..


[match id=618] 0:1 Chumbinho 56′

ż.k. Junior, Manolis Tzanakakis, Lefteris Gialousis – Chumbinho, Xavier Tomas, Dimitris Ioannou

Ergotelis
Zacharias Kavousakis, Vasilis Koutsianikoulis (75′ Angelos Chanti), Nikolaos Katsikokeris, Manolis Tzanakakis, Júnior, Egutu Oliseh, Lefteris Gialousis, Mario Budimir (55′ Sergio Leal), Michail Fragoulakis, Giorgi Szasziaszwili (75′ Beto), Georgios Sarris

Levadiakos
Dimitris Kyriakidis, Stefano Napoleoni, Thanasis Moulopoulos (76′ Stelios Vasileiou), Xavier Tomas, Giorgos Zisopoulos, Dimitris Ioannou, Lucas Favalli, Vangelis Koutsopoulos, Panagiotis Korbos, Zdravko Popović (85′ Agustin Viana), Chumbinho (89′ Dimitris Machairas)

1 opinia na “Ergotelis – Levadiakos 0:1

Chumbinho wraca po sezonie do Olympiakosu. W poprzednim tygodniu greckie media podały, że Olympiakos jest też zainteresowany Napoleonim. Co do Ergotelisu – no cóż myślałem, ze weterani się jednak utrzymają (są wg mnie lepsi od Kerkiry), a tu proszę Kreta może zostać z jednym zespołem w Superleague.

Cytat: „Ta porażka stawia „Kanarki” w bardzo złym położeniu przed ostatnim meczem, a utrzymanie się w elicie nie jest już tylko w ich rękach..” Oj znając realia greckie – kto wie czy właśnie przede wszystkim nie jest już tylko w ich rękach 🙂

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3957 dni!