PAS – Olympiakos 0:4

PAS Giannina w meczu 29. kolejki greckiej ekstraklasy przegrał z Olympiakosem Pireus 0:4.

Gra w pierwszej części nie zwiastowała tak owocnego w bramki spotkania. Pierwsze trafienie mistrz Grecji uzyskał dopiero w 53. minucie. Z linii kończącej boisko dośrodkował Djamel Abdoun, piłka trafiał do Kevina Mirallasa, który z kilkunastu metrów uderzył w długi róg, tuż obok zaskoczonego Fotisa Kipourosa. W 64. minucie Miralas po kontrataku odegrał piłkę przed pole karne do Rafika Djebboura, ten wpadł w „16” i mocno trzymając się na nogach nie dał sobie odebrać piłki, a co ważniejsze z bliska podwyższył wynik. Siedem minut później David Fuster wrzucił piłkę z rzutu rożnego, ta trafiła do Djebboura, który zmieścił ją między bramkarza i obrońcę, dając Olympiakosowi trzybramkowe prowadzenie. W 75. minucie grający zaledwie trzy minuty Ioannis Fetfatzidis przypieczętował trium gości. Młody pomocnik „Thrylos” uderzył potężnie po indywidualnej akcji. Chwilę później jego strzał na linii bramkowej przyblokował Alexis Michail, a w 84. minucie Mirallas miał jeszcze jedną okazję, by powiększyć swój dorobek, ale po minięciu wszystkich trafił tylko w słupek.


[match id=623] 0:1 Kevin Mirallas 53′
0:2 Rafik Djebbour 64′
0:3 Rafik Djebbour 71′
0:4 Ioannis Fetfatzidis 75′

ż.k. Alexis Michail, Leandro Becerra – Avraam Papadopoulos

PAS
Fotis Kipouros, Georgios Dasios, Anastasios Pantos, Alexis Michail, Anastasios Kyriakos (59′ Christos Tzanis), Leandro Becerra, Emiljano Vila, Tomas De Vincenti (78′ Christos Patsatzoglou), Fotis Georgiou, Fabrizio Zambrella (78′ Evrypidis Giakos), Vanderson

Olympiakos
Roy Carroll, Giannis Maniatis (76′ Ljubomir Fejsa), Jose Holebas, Avraam Papadopoulos, Ivan Marcano, David Fuster, Pablo Orbaiz, Vasilis Torosidis, Kevin Mirallas, Djamel Abdoun (72′ Ioannis Fetfatzidis), Rafik Djebbour (78′ Diogo)

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3959 dni!