Panaitolikos wraca do drugiej ligi!

Panaitolikos Agrinio przegrał w meczu 30. kolejki Super League z Panathinaikosem Ateny 0:3 i po roku gry w ekstraklasie wraca do drugiej ligi.

Gospodarze otworzyli wynik w 18. minucie meczu. Quincy Owusu-Abeyie zdecydował się indywidualnie zaatakować bramkę beniaminka, nikt z rywali nie przeszkadzał napastnikowi w tym zamiarze, dlatego też wpadł lewą stroną pola karnego i uderzył w długi róg bramki Luigiego Cennamo, nie dając bramkarzowi szans. Drugą bramkę PAO zdobył w 52. minucie spotkania. Z lewej strony piłkę wstrzelił na drugi słupek Quincy, z linii kończącej boisko odegrał ją przed bramkę Loukas Vyntra, a do bramki z najbliższej odległości skierował ją Toche. Hiszpan w 82. minucie próbował odegrać piłkę do partnera z drużyny, ale podanie przerwał Doleżaj, ale niefortunnie, bo piłka wróciła do Toche, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w bramce. Rozbitych gości dobił w 85. minucie Lazaros Christodoulopoulos, który zwiódł obronę i mocnym strzałem przypieczętował wysokie zwycięstwo gospodarzy.


[match id=631] 1:0 Quincy Owusu-Abeyie 18′
2:0 Toche 52′
3:0 Toche 82′
4:0 Lazaros Christodoulopoulos 85′

ż.k. Ricardo Fernandes, Peter Doleżaj

Panathinaikos
Stefanos Kotsolis (85′ Alexis Tabakis), Josu Sarriegi, Cédric Kanté, Toché, Vitolo, Quincy Owusu-Abeyie, Zeca, Loukas Vyntra, Giorgos Karagounis (67′ Sotiris Ninis), Nikos Spyropoulos, Gergely Rudolf (67′ Lazaros Christodoulopoulos)

Panaitolikos
Luigi Cennamo, Georgios Kousas, André Rocha (46′ Stathis Karamalikis), Olivier Boumale, Giannis Pasas (38′ Giorgos Theodoridis), Thanasis Palaiologos, Ricardo Fernandes, William Edjenguélé, Peter Doležaj, David Addy (73′ Gerasimos Belevonis), Henri Camara

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4014 dni!