Emocje i łzy!

Mirosław Sznaucner po wczorajszym meczu PAOK-u Saloniki z Atromitosem Peristeri potwierdził swoje odejście.

Polski defensor nie krył wzruszenia opowiadając o latach spędzonych w Salonikach – „Byłem w PAOK-u pięć lat, bardzo trudno opuszczać dom. PAOK jest w moim sercu, ale nadszedł czas, by odejść..„.

Ze łzami w oczach opowiadał o swojej grze w barwach Tyrana Północy – „Byłem świadkiem pięknych, ale też i gorzkich chwil. Nigdy nie zapomnę PAOK-u, będzie zawsze w moim sercu. Najpiękniejsze chwile to gry w europejskich pucharach z Tottenhamem Hotspur i Dinamem Zagrzeb, a najgorsze to teraz kiedy odchodzę..

W tym sezonie Sznuacner rozegrał w barwach PAOK-u 17 oficjalnych meczów (12 w Super League, 4 w Lidze Europejskiej i 1 w Pucharze Grecji).


3 opinie na “Emocje i łzy!

Odchodzi ostatni ambasador Polski z greckiej ligi. Obok Żewłakowa w ostatnich latach to właśnie Sznaucner wystawiał polskim piłkarzom najlepsze świadectwo. Miło się czyta komentarze kibiców PAOK, którzy z żalem żegnają Mirosława. Każdy podkreśla jego zaangażowanie i profesjonalne podejście do grania. Już nie będę się wypowiadał na temat braku powołania dla niego na Euro 2012…

„Fakt” łączy piłkarza z Wisłą Kraków. Czytam sobie ich artykuł na wp.pl i pada stwierdzenie, że grał pięć lat w Arisie, następnie 4 w PAOK… Nie ma to jak znajomość tematu.

Czyli stwierdzenie „Fakt i wszystko jasne” dalej obowiązuje 🙂

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4006 dni!